Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
1115

Åsbieskogen, Stoa - 11 jun 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
985 Adam Torp Kvasfjord Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
48 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal komm... 00:00:00
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:35:18
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
303 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
873 Alma Veer Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
911 Amalie Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
57 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
11 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
47 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
45 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Aust-Agder f... 00:00:00
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:19:07
72 Anne Lise Taralsdsvik Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
332 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
284 Anne-Lise Aspenes Tollefsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
357 Anne-Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:37:08
783 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
312 Arvid Thorsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
211 Aslaug Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
360 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
339 Astri S. Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
65 Audun Olsbu Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
372 Berit Øynes Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
326 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
445 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
17 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
288 Bjørn Fossestøl Trim 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
182 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1130 Bjørn Ove Hoff-Jyldpalm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:27:28
382 Bjørn Stokke Trim 45-49 Herrer Fylkesmannen 00:00:00
261 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:27
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:16:57
400 Bodil Gammelsæter Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
298 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:26:24
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
132 Camilla Blokken Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:19:03
1101 Caroline Møretrø Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
871 Celina Kjærsmeier Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:27:04
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:23:02
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:17:21
121 Dag Tørnes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:09
243 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
535 Daniel Swinburne Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
544 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
378 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellvik Hus... 00:00:00
623 Eivind Pedersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:16:20
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
61 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
52 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
248 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
251 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
764 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
46 Endre Røynstrand Kort løype 60-64 Herrer SSA 00:23:26
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
354 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
680 Eva Monica Lien Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
67 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
474 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer MH Wirth 00:00:00
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:35:43
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:39:53
910 Frida Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
97 Frode Edvardsen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:35:32
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:18:51
165 Geir A.Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
85 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens vegv... 00:00:00
32 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:23:06
763 Gjermund Christensen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
386 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
286 Grete Omholt Mjåvatn Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
304 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
1124 Grethe Ommundsen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
352 Gro Vehus Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
58 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
241 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
398 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:57
548 Hallvard Nygård Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1126 Hans Petter Endresen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:38
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
401 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
616 Hedvig Gåskjenn Lang løype 40-44 Damer Egen 00:39:11
42 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
196 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
93 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
649 Helle Bråstein Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:00
4 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1134 Henriette Grønlund Kort løype 25-29 Damer Norsafe 00:26:39
543 Henrik Kofoed Nielsen Trim 60-64 Herrer UiA BIL 00:00:00
23 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
184 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
212 Hilde Isaksen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
746 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
258 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:22:49
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
330 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
325 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
15 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
12 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
376 Ingrid Swinburne Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
387 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
44 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV BIL 00:00:00
135 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
43 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
872 Isak Veer Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:11
1129 Jaran Jansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:34:01
815 Javi Mertens Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:34:10
594 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
281 Jon Erik Heide Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
107 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
137 Jon Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
351 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:34
91 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:21:21
86 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
272 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:34:08
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:25
192 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
123 Kari H. Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
317 Kari Haugmoen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
404 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
102 Karina Stormo Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:35:12
613 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:46
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
775 Kevin Svenningsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:31
98 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer At Skog BIL. 00:00:00
576 Kjell Ivar Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
201 Kjell Tanggaard Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
236 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:44
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:04
36 Klara Sunde Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
290 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:38:38
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:47:33
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:38:56
194 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer Aust Agder f... 00:00:00
38 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
340 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
21 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
274 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Møglestu vgs 00:00:00
144 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:35:14
88 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
90 Lene Holthe Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1132 Lill Thaule Kort løype 25-29 Damer Egen 00:27:30
256 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
26 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
56 Lise Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
563 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
319 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
944 Live Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
945 Lone Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
103 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:20
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:31:23
311 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
296 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm. 00:00:00
197 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
537 Marie Garmannslund Eide Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
242 Marit Rudlende Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
909 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1125 Mia Haakstad Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
979 Mina Svendsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
200 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard BIL 00:00:00
70 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
104 Monica Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
73 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
230 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
549 Natalie Nygård Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
359 Nathalie Nygård Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1127 Niclas Endresen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:36
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:24:37
18 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
14 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
322 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
127 Ole Henrik Heidenberg Lang løype 55-59 Herrer Aust-Agder F... 00:36:09
134 Olga Olsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
436 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Nibio 00:00:00
1128 Peder Jørgensen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:19:17
575 Per Ellefsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:10
219 Per Ivar Olsen Trim 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
385 Per Johnsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:20
928 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:40:00
164 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:04
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:23:55
51 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:19:13
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:19:03
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:18:21
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:17:41
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:20:31
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
426 Roald Nielsen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:00:00
860 Sarah Bergh Madsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
324 Signe Sunde Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
715 Sigrunn Askland Lang løype 45-49 Damer Egen 00:42:31
841 Silje Fretheim Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:34:33
156 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
569 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
686 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
839 Sofie Fretheim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
714 Solveig Løvjomås Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
225 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:43:53
402 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
389 Solveig Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:40:00
1131 Steffen Åstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:33
35 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
681 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
620 Stian Bråten Johannessen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:29:32
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:15:52
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:19:22
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1123 Svein Bjønnum Trim 70-74 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
678 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
421 Svein Inge Johnsen Kort løype 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:18:03
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:24:07
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:37:27
108 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
232 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:41:25
353 Terje Olsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
338 Terje Sandkjær Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
966 Theo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
327 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
970 Tiril Ånonsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
159 Tobias Haumann Kort løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:16:08
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:35
823 Tone Gunn Christiansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
682 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
1133 Torgeir Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:18:47
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
331 Torild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:07
259 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
275 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:21:26
8 Tove Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
193 Trond Farbergshagen Trim 55-59 Herrer Origo Solutions 00:00:00
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:31
166 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
60 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
1122 Venke Johansen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
101 Veronica Stormo Kort løype 45-49 Damer Egen 00:24:12
967 Victor Løvheim Pettersen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:20:13
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:34:06
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
316 Wenche Lyngroth Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
744 Willy Reppe Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
282 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Visolit 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:18:01
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
774 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Norsafe 00:36:47
180 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
233 Åse Røynstrand Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00

Antall: 293
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows