Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
988

Nedenes - 18 jun 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
102 Karina Stormo Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
703 Even Myrum Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
215 Silje Røynstrand Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
764 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
581 Eirik Stifoss Trim 25-29 Herrer Egen 00:00:00
216 Torstein Valvik Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
233 Åse Røynstrand Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1152 Renate Tofteland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
113 Christian A. Lunde Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
284 Anne-Lise Aspenes Tollefsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
422 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
253 Sylvia Holand Mathisen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
134 Olga Olsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
356 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
357 Anne-Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
686 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
66 Øistein Haa Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
796 Gunhild Elverum Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
536 Thor Egil Kittelsen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
277 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Visolit 00:00:00
69 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
395 Petter Sevik Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
229 Karoline Joabsson Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
803 Marianne Sletten Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
85 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens vegv... 00:00:00
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
258 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
681 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
565 Inger Marie Damsgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
335 Helga Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
60 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
343 Tone Madsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
714 Solveig Løvjomås Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
298 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
474 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer MH Wirth 00:00:00
146 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
65 Audun Olsbu Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
486 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1102 Jarle Johnsen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
394 Ellen Norgård Hansen Trim 45-49 Damer UIA 00:00:00
715 Sigrunn Askland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
563 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
14 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
259 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
260 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal komm... 00:00:00
230 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
70 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
180 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
103 Magne Stormo Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
52 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
123 Kari H. Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
93 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
404 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
387 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
248 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
138 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
61 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
67 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
823 Tone Gunn Christiansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
226 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
430 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
487 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
81 Anita Olafsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
694 Heidi Sten-Halvorsen Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
194 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer Aust Agder f... 00:00:00
23 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
34 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
367 Monica Våle Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
378 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellvik Hus... 00:00:00
380 Stig Johnsen Trim 50-54 Herrer Bilomsetningen 00:00:00
374 Gry Helene Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
286 Grete Omholt Mjåvatn Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
33 Gry Wisnes Schjølberg Trim 55-59 Damer If 00:00:00
306 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
321 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
675 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
63 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
372 Berit Øynes Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
95 Grete Flo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
45 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Aust-Agder f... 00:00:00
276 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Visolit 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
746 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
147 Anna-Lena Reber Trim 55-59 Damer Nkom 00:00:00
351 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
43 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
42 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
450 Sven Magne Larsen Trim 55-59 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
702 Rolf Myrum Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
415 Anne Karine Seland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
396 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
251 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
569 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
193 Trond Farbergshagen Trim 55-59 Herrer Origo Solutions 00:00:00
365 Marianne Skreden Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
269 Peter Allan Svendsen Trim 55-59 Herrer Mandal marat... 00:00:00
436 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Nibio 00:00:00
127 Ole Henrik Heidenberg Trim 55-59 Herrer Aust-Agder F... 00:00:00
156 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
98 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer At Skog BIL. 00:00:00
682 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
57 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
36 Klara Sunde Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
375 Karin Siljehaug Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
256 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
117 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
445 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
21 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
165 Geir A.Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
166 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
385 Per Johnsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
384 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
144 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
562 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
398 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
79 Geir Olafsen Trim 60-64 Herrer Kitron AS 00:00:00
88 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
575 Per Ellefsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
543 Henrik Kofoed Nielsen Trim 60-64 Herrer UiA BIL 00:00:00
783 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
782 Fin-Johan Prydz Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
58 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
15 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
332 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
311 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
195 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
126 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
12 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
11 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
678 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
301 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
360 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
386 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
446 Øyvind Boye Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
401 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
426 Roald Nielsen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:00:00
594 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
428 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
47 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
328 Toril Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
327 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
326 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
330 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
312 Arvid Thorsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
242 Marit Rudlende Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
241 Gunstein Rudlende Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
149 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
108 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
339 Astri S. Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
319 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
324 Signe Sunde Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
325 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
1123 Svein Bjønnum Trim 70-74 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
111 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
427 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
322 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
107 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
182 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
338 Terje Sandkjær Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
175 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
290 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
340 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
143 Jostein Hetland Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
544 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
252 Nikolai Holand Mathisen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
535 Daniel Swinburne Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
376 Ingrid Swinburne Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
568 Magnus Heggie Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
86 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1135 Astrid Kvalheim Trim Ukjent Damer Statens Vegv... 00:00:00
1136 Christine Johnsen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1137 Ingrid Rørbakken Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
1138 Susanne Paulen Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
1143 Håvard Thomassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1144 Anne Kari Thomassen Trim 55-59 Damer SSA 00:00:00
815 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:28
287 Synnøve Solheim Kristensen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:19:47
1133 Torgeir Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:20:58
713 Ola Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:16:46
1139 Astrid Amalie Hetland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:24:56
780 Eirik Tveiten Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:19:26
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:20:58
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:28:12
159 Tobias Haumann Kort løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:17:19
623 Eivind Pedersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:22
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:01
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:24:15
221 Fred-Mikal Karlsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:26:17
1134 Henriette Grønlund Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:29:48
391 Sigrun Scheving Aas Kort løype 25-29 Damer Egen 00:37:40
595 Espen Harnes Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:37
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:34
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:54
649 Helle Bråstein Kort løype 30-34 Damer Egen 00:20:10
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:34
848 Eivind Larsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:09
1131 Steffen Åstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:33
836 Kim Werner Tønnesen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:15
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:22:07
275 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:23:39
279 Henrik Ording Larsen Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:17:46
238 Preben Sørensen Kort løype 35-39 Herrer Sørensen Eie... 00:18:50
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:22
293 Christian Solheim Kort løype 35-39 Herrer APL NOV 00:19:41
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:43
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:39
1130 Bjørn Ove Hoff-Jyldpalm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:32
810 Jan Audun Andersen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:00
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:01
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:18:26
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:20:03
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:20:13
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:20:39
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:24:50
101 Veronica Stormo Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:25
13 Guttorm Kvastad Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:13
125 Aleksander Lydersen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:21:15
203 Stian Benny Buflaten Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:30
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:22:03
1109 Anne Hovland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:38
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:17
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:52
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:18:11
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:28:00
140 Willy Kristiansen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
18 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:16:22
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:17:59
121 Dag Tørnes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:11
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:22:35
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:37
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:10
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:17
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:21:22
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:21:52
389 Solveig Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:39:00
24 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:36
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:20:50
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:49
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:47
699 Ingrid Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:22:55
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:25:53
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:13
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:24:20
576 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:23:45
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:28:25
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:38:54
1108 Fredrik Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:14
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:54
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:32
1141 Solgunn Johnsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:37:53
1140 Mette Fidje Kort løype 30-34 Damer Egen 00:37:50
1151 Morten Frivoll Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:04
1149 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:06
1142 Einar Solum Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:20:17
1150 Tonje Richardsen Kort løype 40-44 Damer SSA 00:20:55
1146 Håkon Haugholmen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:01
1148 Siri Haugholmen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:24:02
1147 Jon Geir Haugholmen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:06
620 Stian Bråten Johannessen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:29:19
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:38:11
1129 Jaran Jansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:40:52
278 Mads Tengs-Larsen Lang løype 30-34 Herrer Visolit 00:36:25
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:38:19
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:38
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:43:40
91 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:46:59
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:32:45
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:32:57
774 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Norsafe 00:33:54
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:34:42
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:35:00
497 Knut Erik Lyngroth Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:47
97 Frode Edvardsen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:34:23
613 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:55
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:30
577 Henrik Jortveit Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:45
90 Lene Holthe Lang løype 45-49 Damer Egen 00:46:59
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:30:04
463 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:36:06
10 Roger Andersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:46
462 Gro Asdal Lang løype 45-49 Damer Egen 00:45:51
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:58
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:37:32
588 Per Terjesen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:21
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:44
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:35:09
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:37:16
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:46
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:33
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:41:30
1145 Bjørn Hølleland Lang løype 55-59 Herrer Gard 00:31:45
874 Vanessa Fidje Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
875 Tuva Myren Høgli Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
906 Kaisa Hammer Grimm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
907 Bastian Hammer Grimm Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
910 Frida Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
911 Amalie Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
918 Rebekka Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
919 Magnus Elvrum Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
920 Mathilde Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
922 Signe Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
923 Randi Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
925 Anna Emilie Petterson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
927 Leon Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
928 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
931 Sander Antonsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
932 Nicoline Antonsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
934 Milla Sofie Solheim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
963 Maiken Sletten Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
964 William Paulsen Harnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
974 Eirik Grønlund Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
975 Mats Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
980 Sebastian Solheim Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
985 Adam Torp Kvasfjord Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
986 Johanne Braute-Aarvik Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
987 Ola Braute-Aarvik Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
991 Emil Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
992 Joa Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00

Antall: 352
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Nedenes

Løp i serien

Asdal (13 aug 2019)
Statens Vegvesen, Harebakken (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)