Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
1093

Nedenes - 18 jun 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1108 Fredrik Johnsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:14
18 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:16:22
713 Ola Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:16:46
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:54
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:01
159 Tobias Haumann Kort løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:17:19
623 Eivind Pedersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:22
815 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:28
1131 Steffen Åstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:33
595 Espen Harnes Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:37
279 Henrik Ording Larsen Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:17:46
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:17:59
1151 Morten Frivoll Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:04
1149 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:06
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:18:11
836 Kim Werner Tønnesen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:15
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:18:26
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:34
238 Preben Sørensen Kort løype 35-39 Herrer Sørensen Eie... 00:18:50
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:54
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:22
780 Eirik Tveiten Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:19:26
24 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:19:36
293 Christian Solheim Kort løype 35-39 Herrer APL NOV 00:19:41
287 Synnøve Solheim Kristensen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:19:47
810 Jan Audun Andersen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:00
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:20:03
649 Helle Bråstein Kort løype 30-34 Damer Egen 00:20:10
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:20:13
1142 Einar Solum Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:20:17
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:34
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:39
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:20:39
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:43
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:20:50
1150 Tonje Richardsen Kort løype 40-44 Damer SSA 00:20:55
1133 Torgeir Heldal Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:20:58
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:20:58
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:01
121 Dag Tørnes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:11
13 Guttorm Kvastad Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:13
125 Aleksander Lydersen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:21:15
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:21:17
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:21:22
203 Stian Benny Buflaten Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:30
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:21:49
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:21:52
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:22:03
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:22:07
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:32
496 Ragnar Andresen Kort løype 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:22:35
1109 Anne Hovland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:22:38
699 Ingrid Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:22:55
848 Eivind Larsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:23:09
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:17
1130 Bjørn Ove Hoff-Jyldpalm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:32
275 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:23:39
576 Kjell Ivar Moen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:23:45
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:47
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:52
1146 Håkon Haugholmen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:24:01
1148 Siri Haugholmen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:24:02
1147 Jon Geir Haugholmen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:06
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:13
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:24:15
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:24:20
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:37
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:24:50
1139 Astrid Amalie Hetland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:24:56
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:25:53
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:10
221 Fred-Mikal Karlsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:26:17
101 Veronica Stormo Kort løype 45-49 Damer Egen 00:26:25
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:28:00
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:28:12
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:28:25
620 Stian Bråten Johannessen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:29:19
1134 Henriette Grønlund Kort løype 25-29 Damer Norsafe 00:29:48
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:30:04
1145 Bjørn Hølleland Lang løype 55-59 Herrer Gard 00:31:45
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:32:45
497 Knut Erik Lyngroth Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:47
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:32:57
774 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Norsafe 00:33:54
97 Frode Edvardsen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:34:23
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:34:42
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:44
613 Kenneth Larssen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:55
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:35:00
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:35:09
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:30
463 Fred Arthur Asdal Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:36:06
278 Mads Tengs-Larsen Lang løype 30-34 Herrer Visolit 00:36:25
577 Henrik Jortveit Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:45
250 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA-BIL 00:37:16
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:37:32
391 Sigrun Scheving Aas Kort løype 25-29 Damer Egen 00:37:40
1140 Mette Fidje Kort løype 30-34 Damer Egen 00:37:50
1141 Solgunn Johnsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:37:53
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:38:11
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:38:19
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:38:54
389 Solveig Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:39:00
10 Roger Andersen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:46
1129 Jaran Jansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:40:52
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:41:30
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:46
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:58
588 Per Terjesen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:21
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:33
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:38
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:43:40
462 Gro Asdal Lang løype 45-49 Damer Egen 00:45:51
91 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Egen 00:46:59
90 Lene Holthe Lang løype 45-49 Damer Egen 00:46:59

Antall: 115 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows