Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
1044

Asdal - 13 aug 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
885 Milla Kvifte Sjølander Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
231 Aase K. Lunden Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
985 Adam Torp Kvasfjord Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
48 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal komm... 00:00:00
891 Aima Moland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
757 Albin Hesthag Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:47
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:32:36
1180 Aleksander Torjussen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:27:33
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
303 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
176 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:20:49
195 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1188 Anders Igland Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:30:49
11 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:09
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
81 Anita Olafsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
146 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
925 Anna Emilie Petterson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
47 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
147 Anna-Lena Reber Trim 55-59 Damer Nkom 00:00:00
168 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
45 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Aust-Agder f... 00:00:00
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:20:53
72 Anne Lise Taralsdsvik Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
332 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
357 Anne-Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
138 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
716 Are Solum Lang løype 30-34 Herrer Gard 00:00:00
783 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:22:08
1149 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:07
1183 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:40:21
312 Arvid Thorsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
1172 Aslak Blågestad Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:35
211 Aslaug Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
360 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
154 Astri L. Wilmann Trim 40-44 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
1135 Astrid Kvalheim Trim Ukjent Damer Statens Vegv... 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
120 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
1157 Benjamin Horriesland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
306 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
326 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
445 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
17 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
288 Bjørn Fossestøl Trim 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
182 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
382 Bjørn Stokke Trim 45-49 Herrer Fylkesmannen 00:00:00
261 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:53
400 Bodil Gammelsæter Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
298 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:30:10
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
181 Britt Ingunn Lindland Trim 50-54 Damer Arendal & Om... 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
276 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Visolit 00:00:00
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:50
206 Christer Aaser Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:43:53
113 Christian A. Lunde Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:01
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:37:09
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:18:37
736 Corrine Maulny Kort løype U-16 Damer Egen 00:20:49
121 Dag Tørnes Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:01
243 Dagfinn Jernes Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:17:55
437 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:18
117 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
544 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
378 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellvik Hus... 00:00:00
581 Eirik Stifoss Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:49
1156 Eivind Madsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
623 Eivind Pedersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:46
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1169 Eline Melaas Kort løype U-16 Damer Egen 00:27:30
52 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
394 Ellen Norgård Hansen Trim 45-49 Damer UIA 00:00:00
251 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
764 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
1192 Emma Pedersen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:54:02
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:43:18
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
354 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1167 Espen Solvang Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:11
703 Even Myrum Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
63 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
67 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:32:39
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:36:37
888 Frida Solum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
880 Frida Sæverås Johansen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
97 Frode Edvardsen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:35:29
178 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
210 Frode Stokken Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:20:48
165 Geir A.Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
267 Geir Andersen Trim 50-54 Herrer BGM arkitekt... 00:00:00
85 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens vegv... 00:00:00
79 Geir Olafsen Trim 60-64 Herrer Kitron AS 00:00:00
763 Gjermund Christensen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
386 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
95 Grete Flo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
286 Grete Omholt Mjåvatn Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
304 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
352 Gro Vehus Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1191 Gunnar Nygård Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:40:01
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
398 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:40
548 Hallvard Nygård Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
901 Hanna Broers Damsgaard Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
42 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
196 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
390 Helene Hausland Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
335 Helga Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
93 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
649 Helle Bråstein Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
881 Helle Sæverås Johansen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1134 Henriette Grønlund Kort løype 25-29 Damer Norsafe 00:26:51
543 Henrik Kofoed Nielsen Trim 60-64 Herrer UiA BIL 00:00:00
141 Henrik Kristiansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
23 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
890 Herman Moland Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
184 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
212 Hilde Isaksen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
384 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
746 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
466 Hilde Kvifte Kort løype 45-49 Damer Egen 00:20:56
258 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1166 Hilde Selander Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
83 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:35:00
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:26:14
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:00:00
878 Ida Melaas Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1160 Idunn Kristensen Trim 30-34 Damer Arendal komm... 00:00:00
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
330 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
15 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
565 Inger Marie Damsgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
396 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
118 Inger-Lise Samuelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
277 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Visolit 00:00:00
699 Ingrid Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:23:45
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
12 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
376 Ingrid Swinburne Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
1165 Ingvild Gammelseter Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
44 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV BIL 00:00:00
43 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
889 Jakob Solum Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
179 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
475 Janet Johansen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:32:26
430 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1162 Janne Oland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:47
1129 Jaran Jansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:39:42
1187 Jarl Ronny Myrdal Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:37:07
1186 Jarl Sebastian Myrdal Kort løype U-16 Herrer Egen 00:28:49
887 Jarl Sebastian Myrdal Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
815 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:42
422 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
301 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
594 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
567 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
281 Jon Erik Heide Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
107 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
351 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1179 Jonas Johansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:00:00
883 Jonas Knutsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:07
91 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
333 Jorun Gjerde Isaksen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
143 Jostein Hetland Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
1154 Julie Lund Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:22:24
86 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:21:58
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:00:00
192 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
123 Kari H. Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
317 Kari Haugmoen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
675 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
487 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
375 Karin Siljehaug Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
102 Karina Stormo Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
229 Karoline Joabsson Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:30:03
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:45:23
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
264 Kim Richard O. Haugen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:25
836 Kim Werner Tønnesen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:17
98 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer At Skog BIL. 00:00:00
576 Kjell Ivar Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
201 Kjell Tanggaard Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1155 Kjersti Fosse Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:02
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:09
1173 Kjetil Sørby Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:12
36 Klara Sunde Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
497 Knut Erik Lyngroth Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:00:00
290 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:47
250 Kristen Leifsen Trim 55-59 Herrer UiA-BIL 00:00:00
96 Kristian A. Johannessen Trim 25-29 Herrer Arendal kommune 00:00:00
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:40:51
244 Kristian Skogstrøm Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:43:34
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:36:10
194 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer Aust Agder f... 00:00:00
260 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal komm... 00:00:00
38 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1163 Kristin Lund Eines Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
62 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
340 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
21 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:03
152 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
274 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Møglestu vgs 00:00:00
144 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
971 Leander Melaas Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:20
877 Leander Melaas Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:35:28
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:39:22
88 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1181 Lene Hodnebrog Kort løype 20-24 Damer Egen 00:30:15
90 Lene Holthe Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1164 Lene Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal komm... 00:00:00
927 Leon Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
54 Lill Emilie Stokken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
256 Lilly Berland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1153 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSHF 00:00:00
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
26 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
752 Lisbet Aina Eie Lang løype 45-49 Damer Egen 00:46:14
56 Lise Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
122 Lise Tørnes Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
1176 Liv Anita Kristoffersen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:36:00
563 Liv Mari Høgseth Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
944 Live Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
945 Lone Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1170 Lovise Melaas Kort løype 40-44 Damer Egen 00:36:13
882 Ludvig Vinje Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1174 Lukas Sørby Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:45
700 Magne Rugnes Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:27:36
103 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:48
568 Magnus Heggie Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
963 Maiken Sletten Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1177 Maja Andersen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:20:05
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:34
311 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1185 Mari Lenes Myrdal Kort løype U-16 Damer Egen 00:37:22
886 Mari Linnea Myrdal Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
197 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
909 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
302 Marthe Halvorsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
1184 Mathieu Msguire Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:32:37
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
751 May-Britt Nilsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
551 Merete Gabrielsen Lang løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:48:22
200 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard BIL 00:00:00
70 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
177 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
153 Monika Aas Trim 45-49 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
73 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
230 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
549 Natalie Nygård Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
359 Nathalie Nygård Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
932 Nicoline Antonsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
252 Nikolai Holand Mathisen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:29:01
18 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1168 Nina Haugsjå Kort løype 35-39 Damer Egen 00:32:49
1161 Nina Tveit Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1178 Nora Mailvy Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:45
14 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
322 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:49
111 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:41:04
884 Ole Lyvonen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
879 Otto Johansen Smedsaas Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
436 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Nibio 00:00:00
1158 Paul Øyvind Jensen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
575 Per Ellefsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:39
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:37:20
385 Per Johnsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:28:31
395 Petter Sevik Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:41:36
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:24:47
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:38
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:26:28
51 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:23:10
496 Ragnar Andresen Trim 50-54 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:43
92 Ricky Engenes Trim 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:00:00
24 Rino Rudsli Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
426 Roald Nielsen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:00:00
1175 Roar Valderhaug Lang løype 55-59 Herrer Telenor Mari... 00:36:01
1182 Rolf Birger Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:15
702 Rolf Myrum Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
580 Ruben Rossland Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:48
155 Rune Heia Kort løype 50-54 Herrer PS Anlegg AS 00:22:00
486 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
931 Sander Antonsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
391 Sigrun Scheving Aas Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
715 Sigrunn Askland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
223 Sigurd Heggtveit Andersen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:23:44
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:34:37
1159 Siri Kvikkshaug Trim 30-34 Damer Arendal Kommune 00:00:00
156 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
226 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
686 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
174 Siw Ødegaard Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
714 Solveig Løvjomås Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
129 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
402 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
389 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
738 Sri Wati Sutara Kort løype 35-39 Damer Egen 00:33:54
130 Stefan Jonsson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:32:40
843 Steffen Årstad Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
557 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
35 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
203 Stian Benny Buflaten Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:30
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:05
124 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:21:26
1189 Stine Brude Lang løype 25-29 Damer egen 00:42:35
1171 Stine Hetland Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
69 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1123 Svein Bjønnum Trim 70-74 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
678 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
421 Svein Inge Johnsen Kort løype 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:20:27
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:26:20
108 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
253 Sylvia Holand Mathisen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:45:32
232 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:40:04
439 Terje Bruborg Trim 35-39 Herrer J.J Ugland 00:00:00
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:47
966 Theo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
185 Therese Nilsen Trim 45-49 Damer NTT Security 00:00:00
536 Thor Egil Kittelsen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
327 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
159 Tobias Haumann Kort løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:20:31
416 Tobias Tverberg Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:15
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:15
737 Tone Anette Ottersland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:17
823 Tone Gunn Christiansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
682 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
741 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
428 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
328 Toril Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
331 Torild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:33
259 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
275 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:24:46
158 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
8 Tove Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
193 Trond Farbergshagen Kort løype 55-59 Herrer Origo Solutions 00:19:36
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:11
166 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
477 Tuva Eieland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
175 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
101 Veronica Stormo Kort løype 45-49 Damer Egen 00:27:19
701 Vibeke Olsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:22:33
149 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
876 Viktor Haugsjå Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
427 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:00:00
562 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
316 Wenche Lyngroth Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
599 William Johansen Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
964 William Paulsen Harnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
126 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
140 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
66 Øistein Haa Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:00
514 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:40:23
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
446 Øyvind Boye Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
774 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Norsafe 00:33:40
689 Øyvind Mathisen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
157 Åge Borgund Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:46:59
180 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00

Antall: 412
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Asdal

Løp i serien

Statens Vegvesen, Harebakken (20 aug 2019)
Fevik lysløype, Hausland (03 sep 2019)
Birkenlund, Heitjenn (10 sep 2019)
Hasseltangen (17 sep 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (24 sep 2019)

Se også
Asdal: 2018 resultater