Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
1115

Asdal - 13 aug 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
716 Are Solum Lang løype 30-34 Herrer Gard 00:00:00
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:00:00
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:00:00
497 Knut Erik Lyngroth Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:00:00
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:00:00
18 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1179 Jonas Johansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:00:00
437 Daniel Hetland Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:18
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:17:39
815 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:17:42
623 Eivind Pedersen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:17:46
1131 Steffen Åstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:50
243 Dagfinn Jernes Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:17:55
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:18:05
1149 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:07
836 Kim Werner Tønnesen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:17
1172 Aslak Blågestad Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:18:35
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:18:37
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:18:47
1173 Kjetil Sørby Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:12
416 Tobias Tverberg Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:15
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:33
193 Trond Farbergshagen Kort løype 55-59 Herrer Origo Solutions 00:19:36
580 Ruben Rossland Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:48
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:00
1177 Maja Andersen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:20:05
421 Svein Inge Johnsen Kort løype 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:20:27
159 Tobias Haumann Kort løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:20:31
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:20:43
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:20:48
176 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:20:49
736 Corrine Maulny Kort løype U-16 Damer Egen 00:20:49
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:20:53
466 Hilde Kvifte Kort løype 45-49 Damer Egen 00:20:56
455 Jonny Antonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:07
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:09
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:15
264 Kim Richard O. Haugen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:25
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:21:26
203 Stian Benny Buflaten Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:30
1174 Lukas Sørby Kort løype U-16 Herrer Egen 00:21:45
103 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:48
581 Eirik Stifoss Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:21:49
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:53
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:21:58
155 Rune Heia Kort løype 50-54 Herrer PS Anlegg AS 00:22:00
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:22:08
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:22:24
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:22:33
495 Caroline Andresen Kort løype U-16 Damer Egen 00:22:50
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:03
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:23:10
1182 Rolf Birger Ånonsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:15
737 Tone Anette Ottersland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:23:17
223 Sigurd Heggtveit Andersen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:23:44
699 Ingrid Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:23:45
757 Albin Hesthag Kort løype U-16 Herrer Egen 00:23:47
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:23:49
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:01
275 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:24:46
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:24:47
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:47
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:11
1178 Nora Mailvy Kort løype 45-49 Damer Egen 00:25:45
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:26:14
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:26:20
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:26:28
1134 Henriette Grønlund Kort løype 25-29 Damer Norsafe 00:26:51
101 Veronica Stormo Kort løype 45-49 Damer Egen 00:27:19
971 Leander Melaas Kort løype U-16 Herrer Egen 00:27:20
1169 Eline Melaas Kort løype U-16 Damer Egen 00:27:30
1180 Aleksander Torjussen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:27:33
700 Magne Rugnes Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:27:36
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:28:31
1186 Jarl Sebastian Myrdal Kort løype U-16 Herrer Egen 00:28:49
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:29:01
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:30:03
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:30:10
1181 Lene Hodnebrog Kort løype 20-24 Damer Egen 00:30:15
1188 Anders Igland Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:30:49
475 Janet Johansen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:32:26
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:34
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:32:36
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:32:38
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:32:39
130 Stefan Jonsson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:32:40
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:32:40
1168 Nina Haugsjå Kort løype 35-39 Damer Egen 00:32:49
774 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Norsafe 00:33:40
738 Sri Wati Sutara Kort løype 35-39 Damer Egen 00:33:54
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:34:37
83 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:35:00
1184 Mathieu Mcguire Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:35:04
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:35:28
97 Frode Edvardsen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:35:29
1176 Liv Anita Kristoffersen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:36:00
1175 Roar Valderhaug Lang løype 55-59 Herrer Telenor Mari... 00:36:01
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:36:10
1170 Lovise Melaas Kort løype 40-44 Damer Egen 00:36:13
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:36:37
1187 Jarl Ronny Myrdal Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:37:07
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:37:09
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:37:20
1185 Mari Lenes Myrdal Kort løype U-16 Damer Egen 00:37:22
410 Leif Markseth Lang løype 60-64 Herrer IMS 00:39:22
1129 Jaran Jansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:39:42
1191 Gunnar Nygård Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:40:01
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:40:04
1183 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:40:21
514 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:40:23
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:40:51
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:41:02
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:41:04
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:41:36
121 Dag Tørnes Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:42:01
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:09
1167 Espen Solvang Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:42:11
1189 Stine Brude Lang løype 25-29 Damer egen 00:42:35
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:47
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:43:18
244 Kristian Skogstrøm Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:43:34
206 Christer Aaser Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:43:53
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:45:23
253 Sylvia Holand Mathisen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:45:32
752 Lisbet Aina Eie Lang løype 45-49 Damer Egen 00:46:14
157 Åge Borgund Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:46:59
551 Merete Gabrielsen Lang løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:48:22
1192 Emma Pedersen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:54:02

Antall: 128 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows