Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
1105

Statens Vegvesen, Harebakken - 20 aug 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
102 Karina Stormo Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
519 Synne Drægni Nilsen Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
197 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
764 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
649 Helle Bråstein Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
234 Pia Mathea Leine Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
789 Marte Aarsnes Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
132 Camilla Blokken Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
133 Lotte Husebø Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
184 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
284 Anne-Lise Aspenes Tollefsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
686 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
356 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
357 Anne-Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
72 Anne Lise Taralsdsvik Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
253 Sylvia Holand Mathisen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
91 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
212 Hilde Isaksen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
537 Marie Garmannslund Eide Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
796 Gunhild Elverum Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
44 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV BIL 00:00:00
229 Karoline Joabsson Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
271 Kari-Anne Johnsen Trim 40-44 Damer Grimstad kom... 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
154 Astri L. Wilmann Trim 40-44 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
352 Gro Vehus Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
54 Lill Emilie Stokken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
146 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
258 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
185 Therese Nilsen Trim 45-49 Damer NTT Security 00:00:00
298 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
715 Sigrunn Askland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
688 Heidi Sørensen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
177 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
90 Lene Holthe Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
565 Inger Marie Damsgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
335 Helga Hansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
120 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
520 Liv Drægni Nilsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
394 Ellen Norgård Hansen Trim 45-49 Damer UIA 00:00:00
153 Monika Aas Trim 45-49 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
8 Tove Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
752 Lisbet Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
38 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
60 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
196 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
714 Solveig Løvjomås Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
32 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
180 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
70 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
1155 Kjersti Fosse Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
135 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
61 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
248 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
260 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal komm... 00:00:00
1153 Linda Lund Trim 50-54 Damer SSHF 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
52 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
226 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
823 Tone Gunn Christiansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
168 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
270 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Mandal marat... 00:00:00
430 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
194 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer Aust Agder f... 00:00:00
751 May-Britt Nilsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
23 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
487 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
397 Sølvi Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
33 Gry Wisnes Schjølberg Trim 55-59 Damer If 00:00:00
675 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
306 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
286 Grete Omholt Mjåvatn Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
680 Eva Monica Lien Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
63 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
552 Mette Moen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
95 Grete Flo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
232 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
1162 Janne Oland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
48 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal komm... 00:00:00
43 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
45 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Aust-Agder f... 00:00:00
371 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
147 Anna-Lena Reber Trim 55-59 Damer Nkom 00:00:00
396 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
247 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
251 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
569 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
296 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm. 00:00:00
372 Berit Øynes Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1163 Kristin Lund Eines Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
42 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
746 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
347 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
58 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
445 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
17 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
166 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
211 Aslaug Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
56 Lise Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
562 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
158 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
129 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
344 Tove Birkeland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
400 Bodil Gammelsæter Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
349 Astri Grethe Normann Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
311 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
12 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
318 Ruth Olaussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
741 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
360 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
15 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
402 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
386 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
47 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
428 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
332 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
316 Wenche Lyngroth Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
302 Marthe Halvorsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
231 Aase K. Lunden Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
331 Torild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
152 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
333 Jorun Gjerde Isaksen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
330 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
326 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
51 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
339 Astri S. Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
304 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
175 Unni Bollman Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
359 Nathalie Nygård Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
104 Monica Stormo Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1193 Oddbjørg Thorbjørnsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1135 Astrid Kvalheim Trim Ukjent Damer Statens Vegv... 00:00:00
1195 Elisabeth Balle Trim 40-44 Damer Agder Energi 00:00:00
1196 Ellen Caroline Hansen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1197 Bente Lindland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1199 Sandra Råna Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1204 Hege Torg Egeland Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:17:34
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:22:38
391 Sigrun Scheving Aas Kort løype 25-29 Damer Egen 00:29:55
131 Anette Nebdal Kort løype 30-34 Damer Egen 00:13:58
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:17:45
475 Janet Johansen Kort løype 35-39 Damer Egen 00:26:10
738 Sri Wati Sutara Kort løype 35-39 Damer Egen 00:27:17
415 Anne Karine Seland Kort løype 55-59 Damer Egen 00:17:19
389 Solveig Ørum Kort løype 60-64 Damer Egen 00:31:45
699 Ingrid Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:19:28
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:23:14
1214 Marianne Nilsen Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:37
1209 Astrid Hansen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:20:34
1212 Redith Brito Haugland Kort løype 35-39 Damer Egen 00:23:33
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:32:02
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:26:10
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:26:12
225 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:33:44
101 Veronica Stormo Lang løype 45-49 Damer Egen 00:38:45
906 Kaisa Hammer Grimm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
910 Frida Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
911 Amalie Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
918 Rebekka Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
925 Anna Emilie Petterson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
928 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
934 Milla Sofie Solheim Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
944 Live Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
945 Lone Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
599 William Johansen Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
62 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
274 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Møglestu vgs 00:00:00
96 Kristian A. Johannessen Trim 25-29 Herrer Arendal kommune 00:00:00
763 Gjermund Christensen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
1131 Steffen Åstad Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
113 Christian A. Lunde Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
548 Hallvard Nygård Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
422 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
281 Jon Erik Heide Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
275 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
536 Thor Egil Kittelsen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
613 Kenneth Larssen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
277 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Visolit 00:00:00
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
395 Petter Sevik Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
85 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens vegv... 00:00:00
382 Bjørn Stokke Trim 45-49 Herrer Fylkesmannen 00:00:00
210 Frode Stokken Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
681 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
354 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
689 Øyvind Mathisen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
282 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Visolit 00:00:00
421 Svein Inge Johnsen Trim 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:00:00
486 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
392 Roland Nilsen Trim 45-49 Herrer IMS 00:00:00
586 Teklu Gebregziabher Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
137 Jon Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
14 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
259 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
230 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
124 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
567 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
378 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellvik Hus... 00:00:00
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
67 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
1156 Eivind Madsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
351 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
276 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Visolit 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
269 Peter Allan Svendsen Trim 55-59 Herrer Mandal marat... 00:00:00
250 Kristen Leifsen Trim 55-59 Herrer UiA-BIL 00:00:00
288 Bjørn Fossestøl Trim 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
682 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
57 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
164 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
88 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
98 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer At Skog BIL. 00:00:00
165 Geir A.Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
144 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
543 Henrik Kofoed Nielsen Trim 60-64 Herrer UiA BIL 00:00:00
575 Per Ellefsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
782 Fin-Johan Prydz Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
348 Knut Åge Normann Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
11 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
201 Kjell Tanggaard Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
179 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
301 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
678 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
126 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
401 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
446 Øyvind Boye Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
236 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
4 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
426 Roald Nielsen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:00:00
312 Arvid Thorsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
327 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
149 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
108 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
576 Kjell Ivar Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
111 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
427 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
322 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
182 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
303 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
290 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
107 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
338 Terje Sandkjær Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
557 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
340 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
535 Daniel Swinburne Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
568 Magnus Heggie Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
252 Nikolai Holand Mathisen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
929 Max Emil Abusland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
517 Lauritz Drægni Nilsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
86 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
345 Kristoffer Birkeland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1194 Leif Henriksen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
1198 Tommy Råna Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1201 Halvard Bjørgun Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1205 Rune Pedersen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
223 Sigurd Heggtveit Andersen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:17:31
1149 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:14:21
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:15:10
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:15:16
227 Bjørn Åke Minde Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:54
420 Fredrik Frøstrup Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:15:31
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:17:25
700 Magne Rugnes Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:14:59
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:15:37
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:16:15
541 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:16:56
178 Frode Holm Larsen Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:14:57
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:24:14
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:17:00
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:18:19
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:21:26
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:19:06
143 Jostein Hetland Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:24:31
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:31:38
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:13:53
757 Albin Hesthag Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:55
1211 Bjarne Helleland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:24:38
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:31:07
176 Allan Olsen Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:28:30
159 Tobias Haumann Lang løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:26:39
1129 Jaran Jansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:27:42
115 Reidar Thaule Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:31:12
770 Sondre Eieland Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:23:52
1184 Mathieu Mcguire Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:26:37
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:31:01
848 Eivind Larsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:32:20
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:33:26
439 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J Ugland 00:21:35
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:25:30
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:26:06
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:29:28
130 Stefan Jonsson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:29:56
244 Kristian Skogstrøm Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:32:18
608 Per Voie Lang løype 35-39 Herrer Sevan 00:22:34
708 Kjetil Slaattebræk Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:29:38
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:25:33
97 Frode Edvardsen Lang løype 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:26:40
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:26:43
83 Hugo Pedersen Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:27:56
265 Stig Kvade Lang løype 40-44 Herrer 00:31:30
148 Håvard Hansen Lang løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:39:26
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:23:36
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:26:12
294 Richard Svela Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:27:13
7 Øystein Johansen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:29:42
189 Bengt-Ove Madsen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:30:02
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:30:17
203 Stian Benny Buflaten Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:31:15
218 Trond Olsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:36:13
6 Svein Rune Askland Lang løype 45-49 Herrer Mesta 00:36:21
93 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:31:45
103 Magne Stormo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:29:58
607 Jarek Sosin Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:21:36
18 Nils Olav Karlsen Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:23:19
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:28:25
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:29:03
121 Dag Tørnes Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:30:55
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:31:02
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Lang løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:26:56
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:28:33
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:26:09
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:26:26
447 Bernt Johansson Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:28:51
1183 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:31:00
169 Vidar Dalen Lang løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:31:25
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:32:37
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:32:42
92 Ricky Engenes Lang løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:33:05
206 Christer Aaser Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:33:30
436 Ove Hetland Lang løype 55-59 Herrer Nibio 00:34:25
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:27:48
188 Odd Karsten Larsen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:33:32
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:34:20
514 Øystein Rossland Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:31:27
429 Pål Aimar Sørensen Lang løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:37:14
243 Dagfinn Jernes Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:32:05
1208 Kenneth Skjulestad Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:23:12
1206 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:23:47
1207 Stian Steller Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:29:26
1210 Filippo Sanfilippo Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:29:33
1213 Gunnar Nygård Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:30:09
1202 Steinar Ostermann Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:30:35
1200 Bjørn Egil Bakke Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:30:37
1216 Endre Liltved Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:30:58
1215 Andreas Koksvik Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:33:02
862 Magnus Våie Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
863 Mikkel Våie Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
907 Bastian Hammer Grimm Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
909 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
919 Magnus Elvrum Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
927 Leon Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
964 William Paulsen Harnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
966 Theo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
975 Mats Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
980 Sebastian Solheim Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
985 Adam Torp Kvasfjord Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
992 Joa Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
998 Varg Johan Vangsnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
892 Nilas Bjerke Johnsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
893 Theodor Dahl Nilssen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
894 Ulrik Dahl Nilssen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00

Antall: 395
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows