Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
1105

Fevik lysløype, Hausland - 03 sep 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
892 Nilas Bjerke Johnsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
897 Melker Gudmundsen Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
907 Bastian Hammer Grimm Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
918 Rebekka Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
966 Theo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
992 Joa Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
896 Arvid Gudmundson Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
923 Randi Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
964 William Paulsen Harnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
895 Randi Søndernaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
909 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
945 Lone Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
975 Mats Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
898 Åsne Bøhler Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
902 Ingrid Broers Damsgaard Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
985 Adam Torp Kvasfjord Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
906 Kaisa Hammer Grimm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
922 Signe Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
925 Anna Emilie Petterson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
944 Live Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
955 Malin Venaas Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
615 Julian Knutsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:29:33
687 Even Bruborg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
920 Mathilde Elvrum Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
991 Emil Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
535 Daniel Swinburne Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1146 Håkon Haugholmen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:34
509 Beate Raknes Kort løype U-16 Damer Egen 00:42:06
900 Kristian Bøhler Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:32
899 Simon Bøhler Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:50
928 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
568 Magnus Heggie Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
345 Kristoffer Birkeland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
86 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
104 Monica Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:32:17
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:53
141 Henrik Kristiansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
116 Jonas Bruun Gundersen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
102 Karina Stormo Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
197 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
287 Synnøve Solheim Kristensen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:24:26
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:44:34
815 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:36
599 William Johansen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:29:45
223 Sigurd Heggtveit Andersen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:24:29
1219 Henriette Boye Trim 20-24 Damer Arendal komm... 00:00:00
617 Ragna Philipp Lang løype 20-24 Damer Egen 00:47:53
703 Even Myrum Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
176 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:21:09
1181 Lene Hodnebrog Kort løype 20-24 Damer Egen 00:35:49
221 Fred-Mikal Karlsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:32:39
1134 Henriette Grønlund Kort løype 25-29 Damer Norsafe 00:30:49
62 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:48:02
764 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:44
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:50:24
274 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Møglestu vgs 00:00:00
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:28:48
1227 Tonje Dalen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:30:04
96 Kristian A. Johannessen Trim 25-29 Herrer Arendal kommune 00:00:00
649 Helle Bråstein Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
26 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
216 Torstein Valvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:48:46
763 Gjermund Christensen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
1159 Siri Kvikkshaug Trim 30-34 Damer Arendal Kommune 00:00:00
1218 Viviana Birkeland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
272 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:41:08
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:47:20
668 Julie Salomonsen Trim 30-34 Damer Telenor Maritim 00:00:00
789 Marte Aarsnes Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
591 Tonje Flo Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:40
848 Eivind Larsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:25
1184 Mathieu Mcguire Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:41:44
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:49:23
113 Christian A. Lunde Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
551 Merete Gabrielsen Kort løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:31:48
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:23
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:34
1226 Steffen Tollefsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:33
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
767 Stian Flo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:04
1149 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:07
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:24:35
1131 Steffen Åstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:50
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1130 Bjørn Ove Hoff-Jyldpalm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:26:09
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:41:01
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:50:24
475 Janet Johansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:35
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:41
1200 Bjørn Egil Bakke Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:48:21
212 Hilde Isaksen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
686 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
91 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
130 Stefan Jonsson Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:28
774 Øyvind Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:29:38
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
281 Jon Erik Heide Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
66 Øistein Haa Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
275 Torstein Elvrum Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
439 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J Ugland 00:35:03
184 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
72 Anne Lise Taralsdsvik Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
264 Kim Richard O. Haugen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:00
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:25:46
1212 Redith Brito Haugland Kort løype 35-39 Damer Egen 00:32:32
1223 Ingvild Raknes Kort løype 35-39 Damer Egen 00:42:10
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:40
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:41:50
536 Thor Egil Kittelsen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
69 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
229 Karoline Joabsson Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
352 Gro Vehus Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:28:36
1221 Martin Bøhler Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:04
775 Kevin Svenningsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:57
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:58
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:24:11
1220 Åshild Bøhler Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:29
1225 Jørgen Strand Lang løype 40-44 Herrer TOS 00:46:44
154 Astri L. Wilmann Trim 40-44 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
277 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Visolit 00:00:00
489 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Stål-Consult... 00:44:09
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:23:52
1222 Kai Stahl Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:24
1213 Gunnar Nygård Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:49:15
44 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV BIL 00:00:00
613 Kenneth Larssen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
85 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens vegv... 00:00:00
711 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:21:54
225 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:52:55
90 Lene Holthe Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1164 Lene Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal komm... 00:00:00
101 Veronica Stormo Kort løype 45-49 Damer Egen 00:30:35
421 Svein Inge Johnsen Kort løype 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:22:48
203 Stian Benny Buflaten Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:05
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
153 Monika Aas Trim 45-49 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
474 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer MH Wirth 00:00:00
282 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Visolit 00:00:00
146 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:28:04
752 Lisbet Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
298 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:05
510 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:53
382 Bjørn Stokke Trim 45-49 Herrer Fylkesmannen 00:00:00
54 Lill Emilie Stokken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
394 Ellen Norgård Hansen Trim 45-49 Damer UIA 00:00:00
60 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
196 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
38 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
32 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:31:33
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
258 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
210 Frode Stokken Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
354 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
486 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
714 Solveig Løvjomås Trim 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
715 Sigrunn Askland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:36
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:01
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:56
8 Tove Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
226 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
67 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
121 Dag Tørnes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:56
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:31:04
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:46:39
1224 Geir Nårstad Lang løype 50-54 Herrer Gard 00:42:26
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
259 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
387 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
693 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
214 Gine Johansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
260 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal komm... 00:00:00
248 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
567 John Åge Mjåland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
178 Frode Holm Larsen Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:22:58
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:22:01
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
378 Eilef Stalleland Trim 50-54 Herrer Hellvik Hus... 00:00:00
52 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
93 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
487 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
81 Anita Olafsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
194 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer Aust Agder f... 00:00:00
404 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
230 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
430 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
266 Nils Heldal Trim 50-54 Herrer Nils Heldal 00:00:00
103 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:40
18 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:23
270 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Mandal marat... 00:00:00
140 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1155 Kjersti Fosse Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
123 Kari H. Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
61 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
180 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
138 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
28 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth 00:00:00
23 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:01
14 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
269 Peter Allan Svendsen Trim 55-59 Herrer Mandal marat... 00:00:00
450 Sven Magne Larsen Trim 55-59 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
45 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Aust-Agder f... 00:00:00
63 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
147 Anna-Lena Reber Trim 55-59 Damer Nkom 00:00:00
247 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:24:56
1211 Bjarne Helleland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:33:36
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:50:17
1161 Nina Tveit Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1162 Janne Oland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
396 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
250 Kristen Leifsen Trim 55-59 Herrer UiA-BIL 00:00:00
127 Ole Henrik Heidenberg Trim 55-59 Herrer Aust-Agder F... 00:00:00
746 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
351 Jon Olav Hanstad Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:30:35
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:25:35
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:25:44
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:55
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:10
447 Bernt Johansson Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:44
276 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Visolit 00:00:00
1201 Halvard Bjørgun Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
436 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Nibio 00:00:00
321 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
702 Rolf Myrum Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
251 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1217 Nils Andre Gundersen Trim 55-59 Herrer AAFK 00:00:00
288 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:43:02
675 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1156 Eivind Madsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1163 Kristin Lund Eines Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
569 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:54:54
36 Klara Sunde Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
398 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
385 Per Johnsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
56 Lise Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
79 Geir Olafsen Trim 60-64 Herrer Kitron AS 00:00:00
211 Aslaug Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
166 Turid Andersen Kort løype 60-64 Damer Egen 00:35:00
1143 Håvard Thomassen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:38:58
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:44:16
58 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
375 Karin Siljehaug Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
384 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
562 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
543 Henrik Kofoed Nielsen Trim 60-64 Herrer UiA BIL 00:00:00
344 Tove Birkeland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
165 Geir A.Øynes Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:35:00
347 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
24 Rino Rudsli Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
445 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
17 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
88 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:23:58
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:48:46
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
57 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
783 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
156 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
144 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
389 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
782 Fin-Johan Prydz Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:59
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:11
316 Wenche Lyngroth Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
446 Øyvind Boye Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:29:41
699 Ingrid Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:26:44
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
426 Roald Nielsen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:00:00
428 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:28:23
11 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
15 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
514 Øystein Rossland Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:19
311 Margreth Thorsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
332 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
301 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
12 Ingrid Stenberg Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1193 Oddbjørg Thorbjørnsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
126 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
179 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:31:04
312 Arvid Thorsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
333 Jorun Gjerde Isaksen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
51 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
149 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
231 Aase K. Lunden Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
111 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
152 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
328 Toril Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
324 Signe Sunde Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
331 Torild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
243 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
427 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
339 Astri S. Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
325 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
302 Marthe Halvorsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
326 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
327 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
338 Terje Sandkjær Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:32:24
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
303 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
182 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
107 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
304 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
557 Stein Reinholt Jensen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
143 Jostein Hetland Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:45:05

Antall: 347
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows