Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
1105

Fevik lysløype, Hausland - 03 sep 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
767 Stian Flo Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:17:04
18 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:19:23
815 Javi Mertens Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:36
591 Tonje Flo Kort løype 30-34 Damer Egen 00:19:40
1131 Steffen Åstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:50
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:53
1221 Martin Bøhler Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:04
1149 Arild Solli Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:07
176 Allan Olsen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:21:09
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:23
130 Stefan Jonsson Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:28
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:21:34
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:21:54
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:22:01
421 Svein Inge Johnsen Kort løype 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:22:48
178 Frode Holm Larsen Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:22:58
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:35
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:36
103 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:23:40
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:23:41
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:23:52
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:23:58
264 Kim Richard O. Haugen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:00
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:24:11
514 Øystein Rossland Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:24:19
1222 Kai Stahl Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:24:24
287 Synnøve Solheim Kristensen Kort løype 16-19 Damer Egen 00:24:26
223 Sigurd Heggtveit Andersen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:24:29
1226 Steffen Tollefsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:33
77 Arild Rødland Kort løype 30-34 Herrer Agderposten 00:24:35
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:24:44
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:24:56
203 Stian Benny Buflaten Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:25:05
848 Eivind Larsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:25:25
1220 Åshild Bøhler Kort løype 40-44 Damer Egen 00:25:29
900 Kristian Bøhler Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:32
1146 Håkon Haugholmen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:34
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:25:35
206 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:25:44
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:25:46
899 Simon Bøhler Kort løype U-16 Herrer Egen 00:25:50
121 Dag Tørnes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:25:56
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:25:59
1130 Bjørn Ove Hoff-Jyldpalm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:26:09
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:11
699 Ingrid Aamodt Kort løype 65-69 Damer Grimstad kom... 00:26:44
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:01
6 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Mesta 00:28:04
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:28:23
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:28:36
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:28:48
615 Julian Knutsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:29:33
774 Øyvind Knutsen Kort løype 35-39 Herrer Norsafe 00:29:38
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:29:41
599 William Johansen Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:29:45
1227 Tonje Dalen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:30:04
101 Veronica Stormo Kort løype 45-49 Damer Egen 00:30:35
351 Jon Olav Hanstad Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:30:35
1134 Henriette Grønlund Kort løype 25-29 Damer Norsafe 00:30:49
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:31:04
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:31:04
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:31:33
551 Merete Gabrielsen Kort løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:31:48
104 Monica Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:32:17
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:32:24
1212 Redith Brito Haugland Kort løype 35-39 Damer Egen 00:32:32
221 Fred-Mikal Karlsen Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:32:39
1211 Bjarne Helleland Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:33:36
165 Geir A.Øynes Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:35:00
166 Turid Andersen Kort løype 60-64 Damer Egen 00:35:00
439 Terje Bruborg Lang løype 35-39 Herrer J.J Ugland 00:35:03
1181 Lene Hodnebrog Kort løype 20-24 Damer Egen 00:35:49
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:56
1143 Håvard Thomassen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:38:58
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:40:40
142 Håvard Vad Petersson Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:41:01
272 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:41:08
1184 Mathieu Mcguire Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:41:44
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:41:50
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:41:55
775 Kevin Svenningsen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:57
106 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:58
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:05
509 Beate Raknes Kort løype U-16 Damer Egen 00:42:06
1223 Ingvild Raknes Kort løype 35-39 Damer Egen 00:42:10
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:10
1224 Geir Nårstad Lang løype 50-54 Herrer Gard 00:42:26
447 Bernt Johansson Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:42:44
510 Bjørn Olav Raknes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:42:53
288 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:43:02
245 Kristian Øverbø Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:01
489 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer Stål-Consult... 00:44:09
299 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:44:16
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:44:34
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:45:05
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:46:39
1225 Jørgen Strand Lang løype 40-44 Herrer TOS 00:46:44
234 Pia Mathea Leine Lang løype 30-34 Damer Falck Helse 00:47:20
617 Ragna Philipp Lang løype 20-24 Damer Egen 00:47:53
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:48:02
1200 Bjørn Egil Bakke Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:48:21
216 Torstein Valvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:48:46
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:48:46
1213 Gunnar Nygård Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:49:15
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:49:23
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:50:17
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:50:24
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:50:24
225 Solveig Ramstad-Ekeberg Lang løype 40-44 Damer Egen 00:52:55
16 Kristen Igland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:54:54

Antall: 110 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows