Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
1105

Birkenlund, Heitjenn - 10 sep 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:44:23
4 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
7 Øystein Johansen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:21:53
8 Tove Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:02
14 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:32:35
20 Turid Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:04
23 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
24 Rino Rudsli Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
26 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
35 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
38 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:41:28
44 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV BIL 00:00:00
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:49:03
47 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
48 Agnes-May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal komm... 00:00:00
51 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
54 Lill Emilie Stokken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
57 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
58 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
61 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
69 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
79 Geir Olafsen Trim 60-64 Herrer Kitron AS 00:00:00
81 Anita Olafsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
85 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens vegv... 00:00:00
86 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
88 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
90 Lene Holthe Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
91 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
92 Ricky Engenes Kort løype 55-59 Herrer Eiksenter Ry... 00:24:53
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:22:12
95 Grete Flo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:46:54
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:30
106 Preben Grønlund Skretteberg Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
107 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
108 Sverre M. Valvik Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:36:42
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:22:19
116 Jonas Bruun Gundersen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:27:35
120 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
124 Stig Eilertsen Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
125 Aleksander Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:45:07
126 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
127 Ole Henrik Heidenberg Trim 55-59 Herrer Aust-Agder F... 00:00:00
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
129 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
135 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
137 Jon Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
138 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
140 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
141 Henrik Kristiansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
143 Jostein Hetland Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:30:35
156 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
158 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:47:46
162 Tommy Ulsted Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:47:48
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
164 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
166 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:23:59
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:26:20
177 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
178 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
179 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
182 Bjørn Osmundsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:39:17
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:26:10
189 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:23:25
194 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer Aust Agder f... 00:00:00
195 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
200 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard BIL 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
210 Frode Stokken Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
214 Gine Johansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:43:09
216 Torstein Valvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:43:09
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:17
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:00
219 Per Ivar Olsen Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:41:35
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
231 Aase K. Lunden Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
232 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
234 Pia Mathea Leine Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
236 Kjell Walter Sørensen Trim 65-69 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:23:45
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
243 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
255 Marcus Philipp Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:10
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:26:34
258 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
259 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
261 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
264 Kim Richard O. Haugen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:24:08
266 Nils Heldal Trim 50-54 Herrer Nils Heldal 00:00:00
275 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:26:28
276 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Visolit 00:00:00
277 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Visolit 00:00:00
281 Jon Erik Heide Trim 35-39 Herrer Visolit 00:00:00
282 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Visolit 00:00:00
284 Anne-Lise Aspenes Tollefsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
286 Grete Omholt Mjåvatn Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:46:42
288 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:38:51
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:21:23
296 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm. 00:00:00
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:20:57
301 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
302 Marthe Halvorsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
303 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
304 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
306 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
321 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
322 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
331 Torild Baardsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
342 Monica Risbruna Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
344 Tove Birkeland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
345 Kristoffer Birkeland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
347 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
351 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
354 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
356 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
357 Anne-Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
360 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
382 Bjørn Stokke Trim 45-49 Herrer Fylkesmannen 00:00:00
383 Jan Reykdal Trim 50-54 Herrer Asplan Viak 00:00:00
384 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
385 Per Johnsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
386 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
387 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
389 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
394 Ellen Norgård Hansen Trim 45-49 Damer UIA 00:00:00
398 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
400 Bodil Gammelsæter Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
402 Solveig Vikingsdal Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
404 Karin Furre Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:29:40
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:25:10
421 Svein Inge Johnsen Trim 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:00:00
422 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
426 Roald Nielsen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:00:00
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:29:25
430 Janne Larsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
434 Harald Christensen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:26
436 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Nibio 00:00:00
439 Terje Bruborg Trim 35-39 Herrer J.J Ugland 00:00:00
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:45:03
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:19:36
445 Berit Boye Trim 60-64 Damer J.J. Ugland 00:00:00
446 Øyvind Boye Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
450 Sven Magne Larsen Trim 55-59 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
451 Per Ingar Røed Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:19:33
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:29:06
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:46:43
465 Kenneth Thorsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:51:11
474 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer MH Wirth 00:00:00
475 Janet Johansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:27
497 Knut Erik Lyngroth Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:25
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:37:43
544 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
565 Inger Marie Damsgaard Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
569 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
594 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
599 William Johansen Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
681 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
682 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
686 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
687 Even Bruborg Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
688 Heidi Sørensen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
693 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
694 Heidi Sten-Halvorsen Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
702 Rolf Myrum Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
703 Even Myrum Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
723 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:20:36
752 Lisbet Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
763 Gjermund Christensen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
764 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
783 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
843 Steffen Årstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:19:24
848 Eivind Larsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:47
854 Stella Johanna Strand Bergemo Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
882 Ludvig Vinje Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
906 Kaisa Hammer Grimm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
909 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
911 Amalie Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
944 Live Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
945 Lone Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
964 William Paulsen Harnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
966 Theo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
985 Adam Torp Kvasfjord Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1001 Jon Friis Klønfjell Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1130 Bjørn Ove Hoff-Jyldpalm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:04
1155 Kjersti Fosse Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1156 Eivind Madsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1183 Arne Thorstensen Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:19:40
1184 Mathieu Mcguire Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:50
1194 Leif Henriksen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
1226 Steffen Tollefsen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:22:53
1228 Runar Skuggevik Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:39:27
1229 Halfdan Realfsen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:33
1230 Susanna Tollefsen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:24:11
1231 Ben Mark Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:23:03
1232 Emil Johnsen Kort løype 16-19 Herrer Imås 00:20:19
1233 Jan Rune Sjuls Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:21:59
1234 Andreas Gjerstad Sjuls Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:21:58
1235 Anne Rosen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:48:52
1236 Terje Rosen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:21
1237 Ivar Hansen Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:21:51
1238 Hogne Storke Lilleaas Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:19:58

Antall: 242
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows