Agderposten Terrengkarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
02 apr 2019
15
1115

Sparebanken Sør Amfi, Arendal - 24 sep 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
231 Aase K. Lunden Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
985 Adam Torp Kvasfjord Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
125 Aleksander Lydersen Trim 45-49 Herrer SSA 00:00:00
1180 Aleksander Torjussen Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:24:11
53 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
303 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1249 Alf Martin Svendsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:12
160 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
855 Alvilde Wibe Namsvatn Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
57 Anders Aaberg Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
195 Anders Børre Ausland Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1215 Andreas Koksvik Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:02
99 Andreas Tveiten Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:37:30
356 Anette Brekke Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
240 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
222 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
146 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
925 Anna Emilie Petterson Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
47 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
168 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
45 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Aust-Agder f... 00:00:00
415 Anne Karine Seland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
72 Anne Lise Taralsdsvik Trim 35-39 Damer Agderposten 00:00:00
332 Anne Lise Vik Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
284 Anne-Lise Aspenes Tollefsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
357 Anne-Marte Koveland Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
138 Ann-Kristin Bilstad Trim 50-54 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
183 Are Løvøen Pettersen Lang løype 16-19 Herrer Egen 00:32:47
1255 Arild De Lange Nilsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:00
783 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
1253 Aslak Aasland Halvorsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:26:41
211 Aslaug Isaksen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
360 Astri Andersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
349 Astri Grethe Normann Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
154 Astri L. Wilmann Trim 40-44 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
339 Astri S. Sandkjær Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
362 Astrid Straand Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
65 Audun Olsbu Trim 45-49 Herrer Agderposten 00:00:00
907 Bastian Hammer Grimm Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
120 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
189 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer SSA 00:19:05
306 Bente Johansson Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
372 Berit Øynes Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
326 Berit Berg Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
17 Berit Fossestøl Trim 60-64 Damer Grimstad kom... 00:00:00
139 Bjørn Bilstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1200 Bjørn Egil Bakke Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:36:12
288 Bjørn Fossestøl Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:33:09
1130 Bjørn Ove Hoff-Jyldpalm Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:20:26
261 Bjørn Sundal Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
329 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
300 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:18:06
298 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
19 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal Kommune 00:27:06
321 Brit Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
350 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
247 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
29 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
276 Bård Marskar Trim 55-59 Herrer Visolit 00:00:00
583 Carla Brandt Kort løype 45-49 Damer Egen 00:17:55
113 Christian A. Lunde Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
454 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:23:31
293 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:34:11
94 Christoffer Eltorn Moland Kort løype 30-34 Herrer Meny 00:17:31
270 Connie Svendsen Trim 50-54 Damer Mandal marat... 00:00:00
121 Dag Tørnes Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:01
243 Dagfinn Jernes Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
535 Daniel Swinburne Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
117 Detlef Samuelsen-Schuller Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
163 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
544 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
848 Eivind Larsen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:37:35
1252 Eivind Tobiassen Kort løype 16-19 Herrer Egen 00:15:40
924 Eline Harnes Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
61 Elisabeth Stubø Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
52 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
248 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
251 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
991 Emil Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
764 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Egen 00:00:00
46 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:37:25
5 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
354 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
595 Espen Harnes Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:42
687 Even Bruborg Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1002 Even Bruborg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
703 Even Myrum Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
63 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
469 Finn Hvoslef Kort løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:18:18
172 Fredrik Falck-Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Gard BIL 00:31:45
457 Fredrik Solheim Kristiansen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:35:38
910 Frida Wråldsen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
178 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
210 Frode Stokken Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
237 Frode Sørensen Trim 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:00:00
239 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:19:21
165 Geir A.Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
85 Geir Melum Trim 40-44 Herrer Statens vegv... 00:00:00
1206 Georg Smedsaas Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:14:37
214 Gine Johansen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:31
763 Gjermund Christensen Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
386 Greta Vehusheia Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
95 Grete Flo Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
286 Grete Omholt Mjåvatn Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
304 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
352 Gro Vehus Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
374 Gry Helene Olsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
33 Gry Wisnes Schjølberg Trim 55-59 Damer If 00:00:00
58 Gunn Aaberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Aust-Agder f... 00:00:00
398 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
13 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:31:09
1201 Halvard Bjørgun Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
844 Hanne Mikkelson Lang løype 20-24 Damer Egen 00:48:10
369 Harald Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
401 Harald Svendsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
42 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
196 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
688 Heidi Sørensen Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
187 Helene de Lange Lassen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
390 Helene Hausland Kort løype 20-24 Damer Egen 00:26:35
379 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
93 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
649 Helle Bråstein Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1134 Henriette Grønlund Kort løype 25-29 Damer Norsafe 00:24:13
543 Henrik Kofoed Nielsen Trim 60-64 Herrer UiA BIL 00:00:00
141 Henrik Kristiansen Trim 16-19 Herrer Egen 00:00:00
23 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
184 Hilde Bergh Madsen Trim 35-39 Damer SSA 00:00:00
212 Hilde Isaksen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
384 Hilde Johnsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
746 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
258 Hilde Langemyr Beisland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1146 Håkon Haugholmen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:04
148 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK BIL 00:23:28
82 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer SIA BIL 00:00:00
330 Inger Føreland Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
325 Inger Johanne Vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
15 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
396 Inger Nærdal Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
118 Inger-Lise Samuelsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
277 Ingi Gunnarson Trim 40-44 Herrer Visolit 00:00:00
425 Ingrid Rasmussen Trim 60-64 Damer J.J Ugland 00:00:00
376 Ingrid Swinburne Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
40 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Grimstad kom... 00:00:00
257 Ingvild Jensen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:22:00
135 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
43 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
179 Jan Petter Jansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
475 Janet Johansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1162 Janne Oland Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
105 Jan-Ø. Halén Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:38
422 Jens Olav Rydningen Trim 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:00:00
992 Joa Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
986 Johanne Braute-Aarvik Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
301 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
594 John Stiansen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1001 Jon Friis Klønfjell Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
107 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
137 Jon Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
351 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
91 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
333 Jorun Gjerde Isaksen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
373 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
143 Jostein Hetland Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:28:07
668 Julie Salomonsen Trim 30-34 Damer Telenor Maritim 00:00:00
419 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:21:24
86 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
272 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer ABP Elektro 00:29:38
145 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:30:07
192 Kai Larsen Kort løype 60-64 Herrer Agder Energi... 00:23:02
906 Kaisa Hammer Grimm Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
123 Kari H. Lindtveit Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
317 Kari Haugmoen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
675 Kari Lærum Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
34 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
228 Karin Johansen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
487 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
167 Karin Omholt Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
102 Karina Stormo Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
229 Karoline Joabsson Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1250 Kellu Waglaind Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:34:42
112 Kenneth Halvorsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:29:33
31 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
576 Kjell Ivar Moen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:36:16
708 Kjetil Slaattebræk Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:19:21
1173 Kjetil Sørby Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:37:25
497 Knut Erik Lyngroth Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
290 Knut Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
348 Knut Åge Normann Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
250 Kristen Leifsen Trim 55-59 Herrer UiA-BIL 00:00:00
96 Kristian A. Johannessen Trim 25-29 Herrer Arendal kommune 00:00:00
161 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:36:34
194 Kristin Farbergshagen Trim 50-54 Damer Aust Agder f... 00:00:00
38 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1163 Kristin Lund Eines Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1248 Kristine Sunodden Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
345 Kristoffer Birkeland Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
62 Kristoffer Pedersen Trim 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
494 Kristoffer Seland Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:31:47
340 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
21 Kåre Tvermyr Trim 60-64 Herrer Posten 00:00:00
435 Kåre Vetaas Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:20:45
152 Lalla Bentsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
274 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Møglestu vgs 00:00:00
144 Lars Hauge Trim 60-64 Herrer Relacom 00:00:00
22 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:32:12
88 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
90 Lene Holthe Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
927 Leon Skretteberg Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
54 Lill Emilie Stokken Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
109 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
26 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
752 Lisbet Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
319 Liv Wold Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
944 Live Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
945 Lone Hoen Tverråen Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
882 Ludvig Vinje Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
103 Magne Stormo Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:20:28
568 Magnus Heggie Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
955 Malin Venaas Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
305 Maria Lindtveidt Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
296 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm. 00:00:00
371 Marianne Ringvold Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
197 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Egen 00:00:00
909 Markus Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
789 Marte Aarsnes Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
302 Marthe Halvorsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
1221 Martin Bøhler Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:20:10
975 Mats Huber Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
213 May Linda Venemyr Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
551 Merete Gabrielsen Kort løype 30-34 Damer Grimstad kom... 00:27:08
552 Mette Moen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
200 Mirjam Sandberg Trim 65-69 Damer Gard BIL 00:00:00
70 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
177 Monica Larsen Trim 45-49 Damer SSA 00:00:00
104 Monica Stormo Kort løype U-16 Damer Egen 00:25:04
153 Monika Aas Trim 45-49 Damer Bedøk AS BIL 00:00:00
230 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
1254 Møyfrid Aasland Kort løype 35-39 Damer Egen 00:27:50
252 Nikolai Holand Mathisen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
266 Nils Heldal Kort løype 50-54 Herrer Nils Heldal 00:27:17
18 Nils Olav Karlsen Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:15:57
1161 Nina Tveit Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
14 Norman Ugland Trim 50-54 Herrer Kitron 00:00:00
322 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
188 Odd Karsten Larsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:22:20
111 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
64 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten 00:00:00
987 Ola Braute-Aarvik Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
442 Olav Hardeberg Kort løype 80-84 Herrer AT Skog 00:35:53
127 Ole Henrik Heidenberg Trim 55-59 Herrer Aust-Agder F... 00:00:00
186 Ole Michael Namsvatn Lang løype 35-39 Herrer SSA BIL 00:32:10
436 Ove Hetland Kort løype 55-59 Herrer Nibio 00:21:55
423 Per Atle Baardson Kort løype 60-64 Herrer Aust-Agder f... 00:19:30
219 Per Ivar Olsen Kort løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:18:46
385 Per Johnsen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
405 Per Julius Ørum Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:25:49
269 Peter Allan Svendsen Trim 55-59 Herrer Mandal marat... 00:00:00
928 Pia Abusland Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
234 Pia Mathea Leine Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
164 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
170 Preben Dalen Kort løype 25-29 Herrer Eik senteret... 00:22:09
429 Pål Aimar Sørensen Kort løype 65-69 Herrer J.J Ugland 00:25:22
617 Ragna Philipp Kort løype 20-24 Damer Egen 00:21:09
110 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
923 Randi Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
1256 Reidar Norbø Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:24:58
115 Reidar Thaule Kort løype 25-29 Herrer Egen 00:19:43
294 Richard Svela Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:17:20
377 Rita Kristoffersen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
426 Roald Nielsen Trim 65-69 Herrer J.J Ugland 00:00:00
702 Rolf Myrum Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1228 Runar Skuggevik Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:31:43
486 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
318 Ruth Olaussen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
980 Sebastian Solheim Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
324 Signe Sunde Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
922 Signe Søndenaa Barneløp U-16 Damer Egen 00:00:00
391 Sigrun Scheving Aas Kort løype 25-29 Damer Egen 00:33:22
1257 Silje Metveit Kort løype 20-24 Damer Egen 00:28:56
215 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Egen 00:30:14
1251 Simon Bøhler Kort løype U-16 Herrer Egen 00:20:06
899 Simon Bøhler Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
1148 Siri Haugholmen Kort løype 45-49 Damer SSA 00:20:31
1159 Siri Kvikkshaug Trim 30-34 Damer Arendal Kommune 00:00:00
156 Siri Skjeggedal Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
226 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
569 Sissel Fiane Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
686 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
204 Solveig Indrebø Madsen Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
129 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
389 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
738 Sri Wati Sutara Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
843 Steffen Årstad Kort løype 30-34 Herrer Egen 00:16:32
35 Stein Sandberg Trim 65-69 Herrer Tine 00:00:00
41 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:36:00
681 Steinar Mortensen Trim 45-49 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
443 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:16:26
265 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:19:51
69 Susann Michelsen Trim 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
55 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
421 Svein Inge Johnsen Kort løype 45-49 Herrer Telenor Mari... 00:18:25
450 Sven Magne Larsen Trim 55-59 Herrer Saint Gobain... 00:00:00
253 Sylvia Holand Mathisen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
232 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
287 Synnøve Solheim Kristensen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:35:36
397 Sølvi Gilde Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
439 Terje Bruborg Trim 35-39 Herrer J.J Ugland 00:00:00
338 Terje Sandkjær Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
217 Terje Tobiassen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:20:41
966 Theo Rike Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
536 Thor Egil Kittelsen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
327 Thorleif Berg Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
159 Tobias Haumann Lang løype 25-29 Herrer Agder Energi 00:29:44
162 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer Egen 00:18:04
347 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1246 Tone Lise Samuelsen Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:30:16
1227 Tonje Dalen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:22:59
682 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
87 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
128 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
428 Torhild Rønningen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
328 Toril Eskedal Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
259 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
275 Torstein Elvrum Kort løype 35-39 Herrer Visolit 00:22:02
216 Torstein Valvik Trim 30-34 Herrer Egen 00:00:00
158 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
344 Tove Birkeland Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
8 Tove Johansen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
530 Trond Andre Olsen Trim 25-29 Herrer Visolit 00:00:00
218 Trond Olsen Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:23:55
166 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
60 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
136 Vaiva Nielsen Kort løype 50-54 Damer Egen 00:24:28
169 Vidar Dalen Kort løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:20:48
149 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
427 Viktor Rønningen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
498 Viviana Hiis Lang løype 35-39 Damer Gard 00:30:20
562 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
25 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
316 Wenche Lyngroth Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
71 Wenche Ulstad Lie Trim 50-54 Damer Agderposten 00:00:00
599 William Johansen Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
964 William Paulsen Harnes Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00
126 Willy Dalseth Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
140 Willy Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
282 Yngve G. Kjersmeier Trim 45-49 Herrer Visolit 00:00:00
205 Øivind Madsen Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
308 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
446 Øyvind Boye Trim 65-69 Herrer J.J. Ugland 00:00:00
774 Øyvind Knutsen Lang løype 35-39 Herrer Norsafe 00:30:14
689 Øyvind Mathisen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
180 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
233 Åse Røynstrand Trim 30-34 Damer Falck Helse 00:00:00
1220 Åshild Bøhler Kort løype 40-44 Damer Egen 00:20:08
898 Åsne Bøhler Barneløp U-16 Herrer Egen 00:00:00

Antall: 358
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows