TimeService

BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
136

Lieng, Tromøya - 29 apr 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
43 Anders Hoven Gautestad Lang løype 25-29 Herrer Politiet 00:42:50
35 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:33:50
49 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:32:25
95 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:28:43
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:52:35
59 Beate Alfsdatter Myhren Kort løype 50-54 Damer Sam Eyde vgs 00:41:27
22 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:50:47
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:27:36
31 Dagfinn Sevik Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:41:49
58 Einar Kraft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:50:58
63 Einar Lieng Kort løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:28:14
36 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:49:37
27 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:53:08
40 Finn Pettersen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:34:30
71 Geir Henrik Hirsch Kort løype 45-49 Herrer Politiet 00:00:00
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:43:56
93 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:32:53
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:43:30
86 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:24:39
26 Helge Kristensen Lang løype 60-64 Herrer Securitas Kr... 00:42:11
82 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Norsafe 00:44:19
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:33:28
66 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Egen 00:34:51
85 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Egen 00:45:30
50 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:31:30
90 Jan Aarrestad Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:35:22
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 00:44:51
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:36:31
11 Jan vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:35:59
32 Jon Blågestad Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:59:07
89 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J.J. Ugland 00:30:11
52 Karin Steen Lang løype 16-19 Damer Egen 00:40:10
81 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:53
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:36:17
34 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:40:05
19 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer At Skog BIL 00:23:45
12 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:32:26
79 Knut Åge Normann Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:29:36
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:36:44
47 Kurt Johan Dalen Lang løype 50-54 Herrer NAV Agder 00:49:07
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:47:36
45 Lene Gautestad Lang løype 25-29 Damer Politiet 00:58:54
64 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 00:50:15
70 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:38:50
69 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:30:10
44 Maria Bruun Hernes Lang løype 30-34 Damer Politiet 00:58:54
92 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:36:17
80 Marianne Tønseth Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:23:05
55 Marie Jørgensen Kort løype 25-29 Damer Egen 00:49:32
61 Martin Hægeland Lang løype 40-44 Herrer NAV Agder 01:14:00
54 Melissa Wang Lang løype 25-29 Damer Politiet 00:58:53
94 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma-avtalen 00:00:00
62 Mirva Andersen Lang løype 35-39 Damer NAV Agder 01:14:00
20 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 00:52:14
91 Nils A. Thompson Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:41:40
41 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:24:04
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:19:59
13 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:31:32
84 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:32:55
83 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV 00:27:41
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Arendal og o... 00:21:02
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:22:19
65 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og fylke 00:26:40
28 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:52:20
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 01:10:38
7 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:41:50
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:28:13
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:42:19
53 Tine Tanke Vedal Lang løype 30-34 Damer Politiet 00:58:53
87 Tone Hirsch Lang løype 45-49 Damer Politiet 00:32:30
38 Tore Bjørn Thorbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:48:17
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:36:41
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:53:01
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:28:41
6 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:40:18
29 Øivind Martens Svensen Lang løype 65-69 Herrer NAV bedrifts... 00:41:56
88 Øystein Vågsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:27:42
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:33:17
24 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:31:59

Antall: 79
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Lieng, Tromøya

Løp i serien

Morholtskogen, Grimstad (27 mai 2019)
Levermyr, Grimstad (03 jun 2019)
Bjørnebo, Arendal (17 jun 2019)
Sandnes skole/Skare, Tromøya (24 jun 2019)
Tromlingene, Tromøya (19 aug 2019)
Harebakken, Arendal (26 aug 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (02 sep 2019)
Dømmesmoen, Grimstad (09 sep 2019)
Hisøy skole (16 sep 2019)
Storesand, Fevik (23 sep 2019)
Langevoll, Nedenes (30 sep 2019)
Groos / Holvika, Grimstad (07 okt 2019)
Hove Leirsenter, Tromøya (14 okt 2019)
Asdal skole (21 okt 2019)