BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
165

Stoa - 06 mai 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:30:25
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:22:01
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:32:26
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:26:00
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:23:56
6 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:30:46
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:30:16
10 Ann-Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:40:48
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:22:05
15 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:37:24
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:28:46
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:28:20
19 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer At Skog BIL 00:28:25
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:29:19
24 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:25:03
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 00:39:09
27 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:49:01
28 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:45:43
29 Øivind Martens Svensen Lang løype 65-69 Herrer NAV bedrifts... 00:38:40
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:26:31
34 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:42:45
35 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:37:37
36 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:42:32
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:40:07
38 Tore Bjørn Thorbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:36:44
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 00:45:00
41 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:23:52
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:32:42
47 Kurt Johan Dalen Lang løype 50-54 Herrer NAV Agder 00:40:25
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:34:00
49 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:36:08
50 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:28:59
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:30:17
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:40:03
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:17
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:36:43
64 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 00:46:35
65 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og fylke 00:37:45
66 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Egen 00:35:18
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Arendal og o... 00:17:58
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:31:14
71 Geir Henrik Hirsch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:27:30
81 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:13
82 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Norsafe 00:00:00
83 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV 00:21:18
84 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:34:11
85 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Egen 00:33:25
86 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:19:24
87 Tone Hirsch Lang løype 45-49 Damer Politiet 00:31:43
89 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J.J. Ugland 00:32:05
90 Jan Aarrestad Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:33:51
94 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma-avtalen 00:27:13
96 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:32:39
97 Julie Ørum Kort løype 65-69 Damer NAV Agder 00:30:22
98 Trond Fossnes Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:29:50
99 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:23:34
100 Magnus Gautefall Nicolaisen Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:23:58
101 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:36:18
102 Anne Heidrun Risdal Lang løype 55-59 Damer Egen 00:27:08
103 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:46:42
104 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:25:41
105 Torgrim Espevik Johnson Lang løype 45-49 Herrer Froland 00:35:27
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:23:30
107 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:32:27
109 Eivind Fjærbu Lang løype 16-19 Herrer Froland 00:27:33
110 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:29:12
111 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:31:44
112 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:00:00

Antall: 68
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Stoa

Løp i serien

Tromlingene, Tromøya (19 aug 2019)
Harebakken, Arendal (26 aug 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (02 sep 2019)
Dømmesmoen, Grimstad (09 sep 2019)
Hisøy skole (16 sep 2019)
Storesand, Fevik (23 sep 2019)
Langevoll, Nedenes (30 sep 2019)
Groos / Holvika, Grimstad (07 okt 2019)
Hove Leirsenter, Tromøya (14 okt 2019)
Asdal skole (21 okt 2019)