BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
165

Stoa - 06 mai 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Arendal og o... 00:17:58
86 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:19:24
83 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV 00:21:18
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:22:01
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:22:05
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:23:30
99 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:23:34
41 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:23:52
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:23:56
100 Magnus Gautefall Nicolaisen Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:23:58
24 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:25:03
104 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:25:41
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:26:00
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:26:31
102 Anne Heidrun Risdal Lang løype 55-59 Damer Egen 00:27:08
94 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma-avtalen 00:27:13
71 Geir Henrik Hirsch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:27:30
109 Eivind Fjærbu Lang løype 16-19 Herrer Froland 00:27:33
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:28:20
19 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer At Skog BIL 00:28:25
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:28:46
50 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:28:59
110 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:29:12
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:29:19
98 Trond Fossnes Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:29:50
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:30:16
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:30:17
97 Julie Ørum Kort løype 65-69 Damer NAV Agder 00:30:22
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:30:25
6 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:30:46
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:31:14
87 Tone Hirsch Lang løype 45-49 Damer Politiet 00:31:43
111 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:31:44
89 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J.J. Ugland 00:32:05
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:32:26
107 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:32:27
96 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:32:39
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:32:42
81 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:13
85 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Egen 00:33:25
90 Jan Aarrestad Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:33:51
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:34:00
84 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:34:11
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:17
66 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Egen 00:35:18
105 Torgrim Espevik Johnson Lang løype 45-49 Herrer Froland 00:35:27
49 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:36:08
101 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:36:18
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:36:43
38 Tore Bjørn Thorbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:36:44
15 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:37:24
35 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:37:37
65 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og fylke 00:37:45
29 Øivind Martens Svensen Lang løype 65-69 Herrer NAV bedrifts... 00:38:40
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 00:39:09
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:40:03
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:40:07
47 Kurt Johan Dalen Lang løype 50-54 Herrer NAV Agder 00:40:25
10 Ann-Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:40:48
36 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:42:32
34 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:42:45
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 00:45:00
28 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:45:43
64 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 00:46:35
103 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:46:42
27 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:49:01

Antall: 66 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Stoa

Løp i serien

Tromlingene, Tromøya (19 aug 2019)
Harebakken, Arendal (26 aug 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (02 sep 2019)
Dømmesmoen, Grimstad (09 sep 2019)
Hisøy skole (16 sep 2019)
Storesand, Fevik (23 sep 2019)
Langevoll, Nedenes (30 sep 2019)
Groos / Holvika, Grimstad (07 okt 2019)
Hove Leirsenter, Tromøya (14 okt 2019)
Asdal skole (21 okt 2019)