BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
165

Froland - 13 mai 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
109 Eivind Fjærbu Lang løype 16-19 Herrer Froland 00:25:04
70 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:26:14
94 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma-avtalen 00:26:08
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:55:16
123 Sander Normann Lang løype 16-19 Herrer Froland Skis... 00:46:27
124 Olav Risholt Lang løype 16-19 Herrer Froland Skis... 00:46:27
127 Vemund Bøylestad Lang løype 16-19 Herrer Froland Skis... 00:49:55
134 Ine Mikkelsen Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:43:01
135 Lise Mikkelsen Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:38:50
136 Even Fossum Lang løype 20-24 Herrer Forsvaret 00:27:39
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:29:57
111 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:32:06
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:00:00
50 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:33:28
100 Magnus Gautefall Nicolaisen Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:26:52
88 Øystein Vågsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:27:43
133 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:24:40
71 Geir Henrik Hirsch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:31:37
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:28:44
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:00:00
110 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:30:14
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:35:44
81 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:34:33
24 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00
87 Tone Hirsch Lang løype 45-49 Damer Politiet 00:35:42
117 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:46:22
139 Ingrid Bøylestad Landa Lang løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:34:37
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:27:09
15 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:33:13
58 Einar Kraft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:57:08
82 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Norsafe 00:31:16
90 Jan Aarrestad Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:36:50
7 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:32:06
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:40:16
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:43:20
112 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:25:29
86 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:25:19
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:35:32
13 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:32:42
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 00:37:11
11 Jan vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:30:40
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:30:33
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:41:22
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:38:08
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:45:18
16 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:37:26
79 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:52:40
20 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 00:47:25
29 Øivind Martens Svensen Lang løype 65-69 Herrer NAV bedrifts... 00:46:17
103 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:52:17
12 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:00:00
104 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:29:37
34 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:45:43
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:36:04
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:31:42
101 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:38:04
38 Tore Bjørn Thorbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:00:00
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:02:41
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:50:42
121 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:30:30
122 Daniel Loga Gjerde Lang løype U-16 Herrer Froland Skis... 00:45:36
125 Thomas Lysvoll Lang løype U-16 Herrer Froland Skis... 00:46:01
126 Olav Bøylestad Landa Lang løype U-16 Herrer Froland Skis... 01:04:17
128 Lars Bøylestad Landa Lang løype U-16 Herrer Froland Skis... 01:17:27
129 Vemund Grønlund Lang løype U-16 Herrer Froland Skis... 00:43:39
130 Jonas Skaiå Olimstad Lang løype U-16 Herrer Froland Skis... 00:42:39
131 Marte Lauvrak Lang løype U-16 Damer Froland Skis... 00:45:29
132 Erik Bøylestad Lang løype U-16 Herrer Froland Skis... 00:27:16
120 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:32:17
119 Fritz Wagner Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:42:35
113 Tone Hilde Eskeland Kort løype 50-54 Damer Froland kommune 00:28:51
102 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:31:06
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:23:53
19 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer At Skog BIL 00:25:37
41 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:25:27
23 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:43:49
114 Gunda Bringsverd Kort løype 65-69 Damer AAMOC 00:44:43
115 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 00:44:45
31 Dagfinn Sevik Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:59:31
27 Erling Lauvrak Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:34:23
66 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Egen 00:45:40
84 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:47:22
65 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og fylke 00:44:14
28 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:34:56
116 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:45:17
118 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 01:00:50
137 Olav Moen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:41:09
138 Anders Haugmoen Kort løype U-16 Herrer Egen 00:41:09

Antall: 88
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Froland

Løp i serien

Tromlingene, Tromøya (19 aug 2019)
Harebakken, Arendal (26 aug 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (02 sep 2019)
Dømmesmoen, Grimstad (09 sep 2019)
Hisøy skole (16 sep 2019)
Storesand, Fevik (23 sep 2019)
Langevoll, Nedenes (30 sep 2019)
Groos / Holvika, Grimstad (07 okt 2019)
Hove Leirsenter, Tromøya (14 okt 2019)
Asdal skole (21 okt 2019)