BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
165

Stølsviga - 20 mai 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
121 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:00:00
35 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 01:14:31
102 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:48:30
49 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:55:21
10 Ann-Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:22:08
95 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:45:16
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 01:12:03
118 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 01:27:55
144 Bjørn Eilert Andersen Kort løype 65-69 Herrer Grimstad kom... 01:03:10
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:39:57
133 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:37:53
15 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 01:00:55
145 Eivind Damsgaard Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:48:28
27 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:50:57
104 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:46:30
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:58:25
71 Geir Henrik Hirsch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:51:44
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:00:00
23 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 01:03:42
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:54:34
114 Gunda Bringsverd Kort løype 65-69 Damer AAMOC 01:40:39
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
86 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:38:49
116 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 01:44:17
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 01:02:49
66 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
110 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:51:16
85 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Egen 01:00:23
50 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:52:53
90 Jan Aarrestad Kort løype 50-54 Herrer Politiet 00:42:21
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 01:06:29
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 01:14:46
11 Jan vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:45:51
141 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer JJ. Ugland 01:24:56
89 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J.J. Ugland 01:02:09
97 Julie Ørum Kort løype 65-69 Damer NAV Agder 00:48:08
34 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:07:48
19 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer At Skog BIL 01:08:35
16 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:07:31
12 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:59:47
79 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:11:11
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:03:37
47 Kurt Johan Dalen Lang løype 50-54 Herrer NAV Agder 00:00:00
135 Lise Mikkelsen Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:00:00
70 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:43:38
140 Marianne Bjørknes Kort løype 40-44 Damer Nye Veier 00:50:00
92 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:53:01
94 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma-avtalen 01:00:39
20 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 01:28:29
91 Nils A. Thompson Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:06:39
41 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:40:15
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:37:59
13 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:54:08
83 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV 00:40:32
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Arendal og o... 00:32:53
117 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:44:37
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:38:09
65 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og fylke 01:07:13
28 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Multiconsult 01:04:44
146 Sivert Møklegård Pihl Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:40:39
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
7 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 01:05:48
143 Stig Dalsøren Lang løype 40-44 Herrer Havforsk. inst. 00:39:43
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:46:58
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:27:20
142 Terje Urfjell Lang løype 50-54 Herrer Telenor 00:44:30
103 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 01:35:36
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 01:23:32
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
115 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 01:40:41
6 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:59:03
29 Øivind Martens Svensen Lang løype 65-69 Herrer NAV bedrifts... 01:22:21
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:48:15
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:49:34
24 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:53:56
96 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 01:14:09

Antall: 77
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Stølsviga

Løp i serien

Tromlingene, Tromøya (19 aug 2019)
Harebakken, Arendal (26 aug 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (02 sep 2019)
Dømmesmoen, Grimstad (09 sep 2019)
Hisøy skole (16 sep 2019)
Storesand, Fevik (23 sep 2019)
Langevoll, Nedenes (30 sep 2019)
Groos / Holvika, Grimstad (07 okt 2019)
Hove Leirsenter, Tromøya (14 okt 2019)
Asdal skole (21 okt 2019)