BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
165

Morholtskogen, Grimstad - 27 mai 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:28:28
149 Espen Solheim Kort løype 40-44 Herrer KBR 00:29:35
41 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:30:25
143 Stig Dalsøren Lang løype 40-44 Herrer Havforsk. inst. 00:30:32
90 Jan Aarrestad Kort løype 50-54 Herrer Politiet 00:31:30
102 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:31:34
19 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer At Skog BIL 00:32:46
100 Magnus Gautefall Nicolaisen Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:32:48
133 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:33:38
86 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:34:03
144 Bjørn Eilert Andersen Kort løype 65-69 Herrer Grimstad kom... 00:34:24
142 Terje Urfjell Lang løype 50-54 Herrer Telenor 00:34:46
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:35:04
155 John Hansen Lang løype 60-64 Herrer Politiet 00:36:03
37 Stein R. Jensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:36:08
150 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:36:24
24 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:36:25
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:38:20
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:38:21
104 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:38:58
65 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og fylke 00:39:31
154 Øistein Aamot Lang løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:40:12
11 Jan vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:40:22
110 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:40:48
12 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:41:01
28 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:41:31
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:41:54
121 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:41:56
93 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:42:03
13 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:42:22
70 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:42:46
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:42:49
152 Ingrid Ringvoll Kort løype U-16 Damer Graneavtalen 00:42:54
151 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:43:27
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:44:29
66 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Egen 00:45:21
7 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:45:53
85 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Egen 00:46:12
35 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:46:24
92 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:47:08
49 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:47:22
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:47:38
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:47:41
111 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:47:56
6 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:47:58
91 Nils A. Thompson Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:48:40
153 Arne Kristian Skiftenes Lang løype 70-74 Herrer Multiconsult 00:49:35
101 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:49:45
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:50:46
10 Ann-Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:50:46
134 Ine Mikkelsen Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:53:09
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:53:24
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:54:01
147 Inger Skjævesland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:54:10
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:54:33
135 Lise Mikkelsen Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:54:53
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 00:55:18
148 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:55:58
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:56:17
47 Kurt Johan Dalen Lang løype 50-54 Herrer NAV Agder 00:57:57
116 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:58:02
9 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:58:04
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:58:28
31 Dagfinn Sevik Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:59:45
15 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 01:00:11
64 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 01:04:42
114 Gunda Bringsverd Kort løype 65-69 Damer AAMOC 01:09:15
115 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 01:09:16
27 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:09:26
20 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 01:10:15
29 Øivind Martens Svensen Lang løype 65-69 Herrer NAV bedrifts... 01:11:07
118 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 01:12:51
103 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:14:30
79 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:14:48
46 Inge Skjævesland Kort løype 65-69 Herrer IF 01:17:15
36 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 01:22:45
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:23:10
120 Jens Olav Rydningen Kort løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 01:25:04
117 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 01:44:37

Antall: 79 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Morholtskogen, Grimstad

Løp i serien

Tromlingene, Tromøya (19 aug 2019)
Harebakken, Arendal (26 aug 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (02 sep 2019)
Dømmesmoen, Grimstad (09 sep 2019)
Hisøy skole (16 sep 2019)
Storesand, Fevik (23 sep 2019)
Langevoll, Nedenes (30 sep 2019)
Groos / Holvika, Grimstad (07 okt 2019)
Hove Leirsenter, Tromøya (14 okt 2019)
Asdal skole (21 okt 2019)