BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
165

Levermyr, Grimstad - 03 jun 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
121 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:31:49
102 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:36:24
49 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:47:41
10 Ann-Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:03:07
99 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:32:43
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:48:56
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:27:34
15 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:37:04
111 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:33:02
36 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:42:27
112 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:26:35
27 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:02:04
151 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:34:53
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:00:00
71 Geir Henrik Hirsch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:35:19
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:28:38
157 Gerd Torunn Rike Kort løype 55-59 Damer Egen 00:53:35
23 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:36:54
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:31:06
114 Gunda Bringsverd Kort løype 65-69 Damer AAMOC 01:02:57
93 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:42:34
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:41:15
86 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:00:00
160 Henrik Andreas Tømt Lang løype U-16 Herrer Egen 00:31:25
116 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:59:10
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:34:13
66 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Egen 00:49:38
110 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:31:33
147 Inger Skjævesland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:45:54
152 Ingrid Ringvoll Kort løype U-16 Damer Graneavtalen 00:40:12
85 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
90 Jan Aarrestad Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:31:35
107 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:36:58
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 00:43:08
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:31:01
11 Jan vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:29:23
120 Jens Olav Rydningen Lang løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:39:12
156 Jesper Andersen Kort løype U-16 Herrer Imås 01:04:02
141 John Åge Mjåland Lang løype 50-54 Herrer JJ. Ugland 00:42:37
89 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J.J. Ugland 00:38:47
81 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:36:48
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:33:48
16 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:32:39
12 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:00:00
79 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:53:22
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:39:11
47 Kurt Johan Dalen Lang løype 50-54 Herrer NAV Agder 00:43:56
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:44:07
64 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 00:48:52
70 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:35:42
69 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:29:31
92 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:33:54
20 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 00:42:59
9 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:46:15
13 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:40:32
83 Per Kristian Tømt Kort løype 45-49 Herrer NOV 00:41:11
101 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:38:16
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:32:05
65 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og fylke 00:39:21
28 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:55:34
159 Sandra Sofie Tømt Kort løype U-16 Damer Egen 00:40:45
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:47:58
7 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:34:00
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:27:55
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:41:01
158 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Egen 00:54:49
87 Tone Hirsch Lang løype 45-49 Damer Politiet 00:38:30
38 Tore Bjørn Thorbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:08:18
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:33:50
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:51:03
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:37:00
6 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:34:07
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:33:00
148 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:40:42
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:39:54
24 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:31:18

Antall: 76
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Levermyr, Grimstad

Løp i serien

Tromlingene, Tromøya (19 aug 2019)
Harebakken, Arendal (26 aug 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (02 sep 2019)
Dømmesmoen, Grimstad (09 sep 2019)
Hisøy skole (16 sep 2019)
Storesand, Fevik (23 sep 2019)
Langevoll, Nedenes (30 sep 2019)
Groos / Holvika, Grimstad (07 okt 2019)
Hove Leirsenter, Tromøya (14 okt 2019)
Asdal skole (21 okt 2019)