BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
165

Bjørnebo, Arendal - 17 jun 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
165 Hannah Broers Damsgaard Kort løype U-16 Damer Egen 00:48:39
152 Ingrid Ringvoll Kort løype U-16 Damer Graneavtalen 00:50:45
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 01:08:13
151 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:58:20
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:51:42
107 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer SSA 01:02:25
88 Øystein Vågsnes Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:18
81 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:51:06
110 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:56:01
99 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:44:17
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:50:57
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:53:20
117 Petter Øyum Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:43:44
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:37:02
89 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J.J. Ugland 00:41:37
85 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Egen 00:59:47
90 Jan Aarrestad Kort løype 50-54 Herrer Politiet 00:41:16
164 Erik Broers Damsgaard Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:51:13
36 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 01:44:00
113 Tone Hilde Eskeland Kort løype 50-54 Damer Froland kommune 00:41:33
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Arendal og o... 00:32:21
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:57:15
10 Ann-Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:04:02
112 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:32:56
86 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:37:28
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:31:02
9 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 01:04:31
163 Bjørn Helleland Lang løype 55-59 Herrer Gard 00:35:25
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 01:07:12
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:59:29
102 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:35:24
157 Gerd Torunn Rike Kort løype 55-59 Damer Egen 00:51:22
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:44:38
19 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer At Skog BIL 00:48:39
91 Nils A. Thompson Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:01:51
23 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:50:44
16 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:47:00
20 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 01:19:29
115 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 01:12:25
114 Gunda Bringsverd Kort løype 65-69 Damer AAMOC 01:12:28
12 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:50:35
148 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:55:45
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:35:29
162 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:49:49
64 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 00:00:00
104 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:43:11
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:53:07
161 Aud Thorbjørnsen Kort løype 70-74 Damer Egen 01:04:04
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:56:10
34 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:08:35
49 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:45:32
65 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og fylke 00:46:58
6 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:00:28
84 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
38 Tore Bjørn Thorbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:27:51
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:41:28
27 Erling Lauvrak Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:53:30
66 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Egen 00:53:44
28 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:00:00
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:48:31
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00

Antall: 61
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Bjørnebo, Arendal

Løp i serien

Tromlingene, Tromøya (19 aug 2019)
Harebakken, Arendal (26 aug 2019)
Sparebanken Sør Amfi, Arendal (02 sep 2019)
Dømmesmoen, Grimstad (09 sep 2019)
Hisøy skole (16 sep 2019)
Storesand, Fevik (23 sep 2019)
Langevoll, Nedenes (30 sep 2019)
Groos / Holvika, Grimstad (07 okt 2019)
Hove Leirsenter, Tromøya (14 okt 2019)
Asdal skole (21 okt 2019)