BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
188

Sandnes skole/Skare, Tromøya - 24 jun 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
121 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:39:21
35 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:49:31
102 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:32:37
95 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:31:57
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:48:58
174 Aslak Blågestad Lang løype 40-44 Herrer Grane 00:25:25
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:26:14
162 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:58:20
168 Bror Heegaard Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:13:25
167 Dag Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:58:24
31 Dagfinn Sevik Kort løype 70-74 Herrer Egen 01:11:27
111 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:38:00
58 Einar Kraft Myhren Kort løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:00:00
171 Elias Sælsbråten Kort løype U-16 Herrer Trauma 00:53:36
36 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 01:01:00
112 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:25:45
27 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:04:50
149 Espen Solheim Kort løype 40-44 Herrer KBR 00:33:07
166 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Egen 02:06:00
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:40:50
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:33:10
157 Gerd Torunn Rike Kort løype 55-59 Damer Egen 00:43:54
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:39:18
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:46:36
26 Helge Kristensen Lang løype 60-64 Herrer Securitas Kr... 00:54:22
82 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Norsafe 00:39:54
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:39:15
110 Inger Marie Broers Damsgaard Kort løype 45-49 Damer Egen 00:33:04
152 Ingrid Ringvoll Kort løype U-16 Damer Graneavtalen 00:40:58
107 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:44:17
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:44:17
175 Jan Sigurd Otterlei Lang løype 55-59 Herrer Trauma 00:53:00
11 Jan vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:35:29
169 Julie Nærestad Lang løype 20-24 Damer Egen 00:36:36
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:43:14
19 Kjell Håkedal Kort løype 60-64 Herrer At Skog BIL 00:35:38
16 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:34:53
12 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:37:38
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:37:18
47 Kurt Johan Dalen Lang løype 50-54 Herrer NAV Agder 00:43:54
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:49:08
170 Liv L. Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Egen 01:18:26
64 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 00:57:20
70 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:33:32
69 Malin Hauge Lang løype 16-19 Damer Egen 00:00:00
92 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:35:44
172 Marit Vågsnes Kort løype 70-74 Damer Egen 00:47:39
91 Nils A. Thompson Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:44:55
41 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:46:10
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:14:29
83 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV 00:30:59
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Arendal og o... 00:23:56
150 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:45:22
101 Ragnar Fremmerlid Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:43:43
173 Silje Hauge Lang løype 20-24 Damer Hisøy 00:32:56
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:49:36
7 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:48:53
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:48:53
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:57:34
113 Tone Hilde Eskeland Lang løype 50-54 Damer Froland kommune 00:39:57
103 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:02:49
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:51:04
60 Tuva Kraft Myhren Kort løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:44:56
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 01:11:07
6 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:42:08
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:41:17
148 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:43:23
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:38:17

Antall: 68
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows