BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
213

Hisøy skole - 16 sep 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
121 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:38:15
102 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:33:22
49 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:47:48
10 Ann-Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:56:08
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:49:13
118 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 01:12:24
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:32:48
15 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:44:03
111 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:37:54
189 Elin Mollestad Kort løype 35-39 Damer Accenture 00:48:21
36 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 01:00:18
27 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:12:15
149 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR 00:38:45
136 Even Fossum Lang løype 20-24 Herrer Forsvaret 00:37:52
71 Geir Henrik Hirsch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:39:50
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:39:01
194 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:35:49
157 Gerd Torunn Rike Kort løype 55-59 Damer Egen 00:00:00
23 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:46:02
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:39:56
199 Grunde Olimstad Lang løype 35-39 Damer Agder Energi 00:48:48
114 Gunda Bringsverd Kort løype 65-69 Damer AAMOC 01:17:14
190 Heine Johansen Smedsås Kort løype U-16 Herrer Hisøy avtalen 00:55:15
3 Helge Christensen Kort løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
86 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:29:47
196 Hogne Stokke Nyland Lang løype Ukjent Herrer Egen 00:52:11
82 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Norsafe 00:40:17
116 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 01:16:22
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:41:23
66 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Egen 00:56:18
50 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:34:56
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 00:50:09
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:49:09
120 Jens Olav Rydningen Lang løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:54:28
97 Julie Ørum Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:50:07
34 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:47:18
12 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:43:23
79 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:57:05
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:50:48
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:11:21
64 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 01:05:58
70 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:38:47
92 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:36:54
94 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma-avtalen 00:37:49
20 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 00:57:20
9 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:43:07
195 Ola Peder Hovde Lang løype Ukjent Herrer NOV 00:53:20
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:20:26
13 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:35:59
83 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV 00:34:06
200 Per Magne Hoff Lang løype 50-54 Herrer Skatteetaten 00:51:43
150 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:43:52
117 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:57:02
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:32:05
65 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og fylke 00:48:37
28 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:47:33
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:50:26
7 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:42:53
143 Stig Dalsøren Lang løype 40-44 Herrer Havforsk. inst. 00:33:19
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:32:35
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:58:56
113 Tone Hilde Eskeland Kort løype 50-54 Damer Froland kommune 00:48:25
87 Tone Hirsch Lang løype 45-49 Damer Politiet 01:08:45
103 Tore Arvid Eskilt Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
38 Tore Bjørn Thorbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:04:26
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:39:25
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 01:03:09
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:54:59
115 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 01:17:30
29 Øivind Martens Svensen Lang løype 65-69 Herrer NAV bedrifts... 00:54:18
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:41:15
148 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:53:16
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:40:43
96 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:42:05

Antall: 74
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows