BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
205

Storesand, Fevik - 23 sep 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:44:07
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:31:57
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:55:31
4 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:35:40
6 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:45:13
7 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:52:07
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:46:36
9 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:58:56
10 Ann-Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:16:35
13 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:48:25
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:33:39
15 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:47:28
16 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:40:29
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:42:19
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:58:27
20 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 01:07:13
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:43:54
23 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 01:07:13
24 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:43:35
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 00:45:49
26 Helge Kristensen Lang løype 60-64 Herrer Securitas Kr... 00:56:06
27 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:14:17
28 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Multiconsult 01:20:23
29 Øivind Martens Svensen Lang løype 65-69 Herrer NAV bedrifts... 00:56:19
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:43:23
34 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:53:44
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 01:34:03
38 Tore Bjørn Thorbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:24:54
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:23:08
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:44:22
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 01:01:52
50 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:37:11
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:50:45
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:55:04
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 01:06:38
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 01:00:56
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Arendal og o... 00:33:33
68 Sverre Valvik Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
70 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:35:06
71 Geir Henrik Hirsch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:37:06
79 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:03:57
82 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Norsafe 00:45:19
83 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV 00:39:29
85 Ingvild Fossøy Kort løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
86 Helge Fossøy Kort løype 55-59 Herrer Dahlske 00:00:00
87 Tone Hirsch Lang løype 45-49 Damer Politiet 00:48:04
92 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:50:07
94 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma-avtalen 00:40:38
95 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:48
96 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:41:55
99 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:45:50
102 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:32:51
103 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:14:47
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:53:07
110 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:46:59
111 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:45:01
112 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:39:30
114 Gunda Bringsverd Kort løype 65-69 Damer AAMOC 00:55:32
116 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 01:07:40
117 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 01:02:13
118 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 00:58:45
120 Jens Olav Rydningen Lang løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 01:09:31
121 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:46:00
133 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:33:35
136 Even Fossum Lang løype 20-24 Herrer Forsvaret 00:37:45
141 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer JJ. Ugland 00:45:29
142 Terje Urfjell Lang løype 50-54 Herrer Telenor 00:36:50
148 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:53:20
150 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:41:39
157 Gerd Torunn Rike Kort løype 55-59 Damer Egen 00:53:39
162 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:50:05
164 Erik Broers Damsgaard Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
174 Aslak Blågestad Lang løype 40-44 Herrer Grane 00:31:27
184 Asle Åsmul Lang løype 45-49 Herrer SG Armaturen 00:38:33
185 Ingunn Etterstøl Lang løype 45-49 Damer AFK 01:00:20
189 Elin Mollestad Kort løype 35-39 Damer Accenture 00:55:43
190 Heine Johansen Smedsås Lang løype U-16 Herrer Hisøy avtalen 01:17:30
194 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:01
195 Ola Peder Hovde Lang løype Ukjent Herrer NOV 00:50:03
196 Hogne Stokke Nyland Lang løype Ukjent Herrer Egen 00:55:44
197 Kornelia Juul Nyland Lang løype Ukjent Damer ASF 01:33:03
201 Ottar Gjerstad Kort løype Ukjent Herrer Egen 01:24:47
202 Anne Mouland Skaar Kort løype Ukjent Damer Egen 00:41:51
203 Tove Svendsen Kort løype Ukjent Damer Egen 00:00:00

Antall: 85
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows