BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
205

Storesand, Fevik - 23 sep 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
174 Aslak Blågestad Lang løype 40-44 Herrer Grane 00:31:27
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:31:57
102 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:32:51
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Arendal og o... 00:33:33
133 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:33:35
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:33:39
70 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:35:06
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:35:40
142 Terje Urfjell Lang løype 50-54 Herrer Telenor 00:36:50
71 Geir Henrik Hirsch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:37:06
50 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:37:11
136 Even Fossum Lang løype 20-24 Herrer Forsvaret 00:37:45
95 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:37:48
184 Asle Åsmul Lang løype 45-49 Herrer SG Armaturen 00:38:33
194 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:39:01
83 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV 00:39:29
112 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:39:30
16 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:40:29
94 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma-avtalen 00:40:38
150 Per Reidar Spieler Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:41:39
202 Anne Mouland Skaar Kort løype Ukjent Damer Egen 00:41:51
96 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:41:55
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:42:19
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:43:23
24 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:43:35
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:43:54
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:44:07
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:44:22
111 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:45:01
6 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:45:13
82 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Norsafe 00:45:19
141 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer JJ. Ugland 00:45:29
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 00:45:49
99 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:45:50
121 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:46:00
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:46:36
110 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:46:59
15 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:47:28
87 Tone Hirsch Lang løype 45-49 Damer Politiet 00:48:04
13 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:48:25
195 Ola Peder Hovde Lang løype Ukjent Herrer NOV 00:50:03
162 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:50:05
92 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSA 00:50:07
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:50:45
7 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:52:07
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:53:07
148 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens Vegv... 00:53:20
157 Gerd Torunn Rike Kort løype 55-59 Damer Egen 00:53:39
34 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:53:44
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:55:04
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:55:31
114 Gunda Bringsverd Kort løype 65-69 Damer AAMOC 00:55:32
189 Elin Mollestad Kort løype 35-39 Damer Accenture 00:55:43
196 Hogne Stokke Nyland Lang løype Ukjent Herrer Egen 00:55:44
26 Helge Kristensen Lang løype 60-64 Herrer Securitas Kr... 00:56:06
29 Øivind Martens Svensen Lang løype 65-69 Herrer NAV bedrifts... 00:56:19
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:58:27
118 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 00:58:45
9 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:58:56
185 Ingunn Etterstøl Lang løype 45-49 Damer AFK 01:00:20
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 01:00:56
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 01:01:52
117 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Egen 01:02:13
79 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:03:57
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 01:06:38
20 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 01:07:13
23 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 01:07:13
116 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 01:07:40
120 Jens Olav Rydningen Lang løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 01:09:31
27 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:14:17
103 Tore Arvid Eskilt Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:14:47
10 Ann-Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 01:16:35
190 Heine Johansen Smedsås Lang løype U-16 Herrer Hisøy avtalen 01:17:30
28 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Multiconsult 01:20:23
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:23:08
201 Ottar Gjerstad Kort løype Ukjent Herrer Egen 01:24:47
38 Tore Bjørn Thorbjørnsen Lang løype 70-74 Herrer Politiet 01:24:54
197 Kornelia Juul Nyland Lang løype Ukjent Damer ASF 01:33:03
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 01:34:03

Antall: 79 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows