BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
205

Groos / Holvika, Grimstad - 07 okt 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
134 Ine Mikkelsen Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:00:00
94 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma-avtalen 00:31:41
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:39:23
133 Christine Mikkelsen Lang løype 40-44 Damer Grimstad kom... 00:23:38
110 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:32:05
87 Tone Hirsch Lang løype 45-49 Damer Politiet 00:31:20
36 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:36:41
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:29:44
121 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:00:00
185 Ingunn Etterstøl Kort løype 45-49 Damer AFK 00:25:32
215 Wenche Yttervik Kort løype 50-54 Damer JBU 00:33:40
10 Ann-Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:37:45
89 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer JBU 00:33:41
102 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:21:28
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:20:17
41 Oddny Jørgensen Kort løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:25:25
23 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:30:08
114 Gunda Bringsverd Kort løype 65-69 Damer AAMOC 00:36:38
49 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:34:04
66 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Egen 00:31:28
202 Anne Mouland Skaar Kort løype Ukjent Damer Egen 00:22:32
70 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer Graneavtalen 00:29:03
213 Marius Alsaker Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:29:27
136 Even Fossum Lang løype 20-24 Herrer Forsvaret 00:27:33
151 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:26:03
214 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:06
107 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:29:15
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:25:56
212 Kristoffer Andersen Lang løype 35-39 Herrer JBU 00:22:21
96 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:25:24
211 Peder Jarle Pedersen Lang løype 40-44 Herrer JBU 00:34:04
50 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:27:19
111 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:30:35
149 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR 00:25:29
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:33:37
194 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:27:17
143 Stig Dalsøren Lang løype 40-44 Herrer Havforsk. inst. 00:21:23
210 Arne Rimmereid Lang løype 45-49 Herrer JBU 00:34:14
99 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:27:43
71 Geir Henrik Hirsch Lang løype 45-49 Herrer Politiet 00:00:00
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:25:40
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
24 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:24:52
83 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV 00:25:00
95 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:27:41
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:00:00
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Arendal og o... 00:21:23
7 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:00:00
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:36:17
198 Håkon Håversen Lang løype 55-59 Herrer Grimstad Kom... 00:00:00
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:33:14
205 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope 00:23:28
13 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:28:17
26 Helge Kristensen Lang løype 60-64 Herrer Securitas Kr... 00:35:29
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 00:34:52
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:28:15
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:39:56
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:35:18
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:38:15
16 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:28:50
12 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:33:10
20 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 00:41:28
34 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:40:53
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:32:33
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:06:20
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:42:57
117 Petter Øyum Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:26:29
209 Stig Eilertsen Kort løype 50-54 Herrer SVV 00:29:27
15 Egil Fossum Kort løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:22:33
9 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:32:20
35 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:40:22
65 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og fylke 00:27:30
48 Viggo Jørgensen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:29:12
116 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:36:28
28 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:27:46
118 Bendik Øyum Hoel Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 00:37:10

Antall: 76
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows