BEDRIFTS O-LØP 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
29 apr 2019
18
213

Asdal skole - 21 okt 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
121 Amalie Ringvoll Lang løype U-16 Damer Graneavtalen 00:25:47
35 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:28:08
102 Anne Heidrun Risdal Kort løype 55-59 Damer Egen 00:18:57
49 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Egen 00:34:02
10 Ann-Mari Studsrud Kort løype 50-54 Damer Egen 00:36:47
95 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:24:39
57 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:30:12
174 Aslak Blågestad Lang løype 40-44 Herrer Grane 00:19:35
184 Asle Åsmul Lang løype 45-49 Herrer SG Armaturen 00:24:05
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:21:12
31 Dagfinn Sevik Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:48:21
15 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:24:09
111 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:24:02
58 Einar Kraft Myhren Lang løype 50-54 Herrer Arendal kommune 00:33:46
189 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Accenture 00:36:06
112 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:20:26
27 Erling Lauvrak Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:42:02
149 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR 00:24:45
136 Even Fossum Lang løype 20-24 Herrer Forsvaret 00:22:51
104 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:25:51
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:27:45
30 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer Ik Grane Are... 00:22:49
194 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:21:50
157 Gerd Torunn Rike Kort løype 55-59 Damer Egen 00:56:24
8 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:30:29
114 Gunda Bringsverd Kort løype 65-69 Damer AAMOC 00:41:20
86 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:23:10
196 Hogne Stokke Nyland Lang løype Ukjent Herrer Egen 00:22:51
198 Håkon Håversen Lang løype 55-59 Herrer Grimstad Kom... 00:26:51
116 Inge Klepstad Kort løype 75-79 Herrer AAMOC 00:39:04
46 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer IF 00:29:06
66 Ingeborg Bøbel Kort løype 70-74 Damer Egen 00:26:37
110 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:26:08
147 Inger Skjævesland Kort løype 45-49 Damer Egen 00:32:16
139 Ingrid Bøylestad Landa Lang løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:24:17
185 Ingunn Etterstøl Lang løype 45-49 Damer AFK 00:33:53
85 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Egen 00:32:17
90 Jan Aarrestad Kort løype 50-54 Herrer Politiet 00:28:03
107 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer SSA 00:23:22
25 Jan Egil Hagli Lang løype 60-64 Herrer Den Norske k... 00:31:47
18 Jan Johnsen Lang løype 55-59 Herrer IKT Agder 00:30:50
11 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:23:50
120 Jens Olav Rydningen Lang løype 35-39 Herrer Grimstad kom... 00:28:38
223 Johan Nyland Kort løype 50-54 Herrer Egen 00:34:08
89 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer JBU 00:30:42
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettsadmin... 00:00:00
34 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Politiet 00:32:18
16 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:24:42
12 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:39:30
79 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:35:49
197 Kornelia Juul Nyland Kort løype Ukjent Damer ASF 00:30:41
51 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:33:42
204 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:26:52
56 Kåre Jørgensen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:31:14
205 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope 00:20:22
64 Magne Blågestad Lang løype 65-69 Herrer Posten 00:47:22
140 Marianne Bjørknes Lang løype 40-44 Damer Nye Veier 00:50:52
172 Marit Vågsnes Lang løype 70-74 Damer Egen 00:43:44
94 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Trauma-avtalen 00:22:36
20 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Stat & Fylke 00:38:42
222 Morten Sevilhaug Kort løype 30-34 Herrer Idrettens BIL 00:23:45
9 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:27:24
41 Oddny Jørgensen Lang løype 60-64 Damer Sparebanken Sør 00:34:19
39 Olav Røysland Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 00:48:17
83 Per Kristian Tømt Lang løype 45-49 Herrer NOV 00:20:59
67 Per Olav Nærestad Lang løype 50-54 Herrer Arendal og o... 00:19:05
150 Per Reidar Spieler Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:37:43
14 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:17:42
65 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og fylke 00:23:22
28 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Multiconsult 00:26:25
221 Sigmund Lode Kort løype 40-44 Herrer Idrettens BIL 00:21:28
37 Stein R. Jensen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:35:25
7 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:26:12
143 Stig Dalsøren Lang løype 40-44 Herrer Havforsk. inst. 00:19:17
5 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens Vegv... 00:23:52
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:35:03
220 Thea Møll Kort løype 25-29 Damer Idrettens BIL 00:27:33
113 Tone Hilde Eskeland Kort løype 50-54 Damer Froland kommune 00:28:11
87 Tone Hirsch Lang løype 45-49 Damer Politiet 00:33:23
105 Torgrim Espevik Johnson Lang løype 45-49 Herrer Froland 00:37:51
17 Turid Dalen Johnsen Lang løype 50-54 Damer Kitron 00:28:26
60 Tuva Kraft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøyavtalen 00:31:17
115 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonomi 00:41:21
216 Wenke Johansen Kort løype 65-69 Damer Arendal Tria... 00:32:28
193 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 70-74 Herrer SVV 00:39:27
106 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:23:59
21 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer UiA 00:27:45
24 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:22:58
96 Øyvind Terkelsen Lang løype 35-39 Herrer Egen 00:24:44

Antall: 89
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows