Førstemann til Granestua

Bedriftsidretten Aust-Agder
27 aug 2019
164

Resultater

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1352 Synnøve Solheim Kristensen Fellesstart 16-19 Damer 01:01:50
1375 Silje Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Grimstad løp... 00:47:32
1450 Kristina Vaardal-Lunde Fellesstart 25-29 Damer Egen 00:47:42
1378 Viviana Hiis Fellesstart 35-39 Damer Grimstad løp... 00:47:20
1335 Camilla Holland Fellesstart 35-39 Damer Arendal Tria... 00:53:36
1397 Lene Vollan Christiansen Fellesstart 35-39 Damer - 01:03:07
1310 Julie Ørum Fellesstart 35-39 Damer NAV Agder 01:04:45
1316 Ilka Huber Fellesstart 40-44 Damer Arendal Tria... 00:58:37
1309 Ragnhild Abusland Fellesstart 40-44 Damer . 01:01:02
1400 Solveig Ramstad-Ekeberg Fellesstart 40-44 Damer NAV Arendal ... 01:04:18
1403 Anne Rosén Fellesstart 40-44 Damer Rosén 01:07:21
1391 Elisabeth Ramsberg Wollebæk Fellesstart 40-44 Damer Torvgata 7 01:09:41
1394 Ingrid Bøylestad landa Fellesstart 45-49 Damer Froland IL 00:47:58
1350 Eileen Greni Fellesstart 45-49 Damer Firesafe 01:08:44
1368 Kristin Flo Fellesstart 50-54 Damer Arendal kommune 01:07:53
1460 Solveig Granås Fellesstart Ukjent Damer Egen 00:53:15
1443 Maja O. Andersen Fellesstart 16-19 Damer Egen 00:57:43
1449 Tereze Hagen Fellesstart 30-34 Damer Egen 00:58:36
1461 Kristen Igland Fellesstart 55-59 Damer Egen 01:03:13
1440 Aieen Løvås Fellesstart 40-44 Damer Egen 01:07:22
1382 Merethe Gabrielsen Trim 30-34 Damer Imås il 01:08:39
1311 Linn Hægeland Trim 30-34 Damer Egen 00:00:00
1392 Charlotte Wensell Trim 30-34 Damer . 00:00:00
1425 Solveig Merete Nilsen Trim 35-39 Damer Egen 01:08:49
1323 Jorid Holst Trim 35-39 Damer Steinsås run... 01:04:39
1357 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Agder 00:00:00
1426 Inger Seldal Trim 40-44 Damer Egen 01:08:49
1362 Gerd Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal komm... 00:00:00
1416 Unni Dalen Trim 45-49 Damer Egen 01:26:37
1358 Kristin Johnsen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1321 Lene Holthe Trim 45-49 Damer SteinsåsRunners 01:04:39
1340 Tove Løvik Johansen Trim 50-54 Damer Egen 01:12:31
1367 Margit Vik Sundal Trim 55-59 Damer Scanmatic 01:14:52
1421 Turid Andersen Trim 60-64 Damer Egen 01:27:00
1410 Venke Johansen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
1411 Hilde Midtbo Salvesen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1413 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1415 Solveig Ørem Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1423 Britt Berg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1432 Eili Bjelkåsen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1441 Anita Lomåsen Trim 40-44 Damer Egen 00:00:00
1329 Sivert Møklegård Pihl Fellesstart 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:42:56
1330 Magnus Fossum Fellesstart 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:52:44
1331 Daniel Hetland Fellesstart 16-19 Herrer Imås ski 00:57:22
1372 Erik Christian Klakegg Fellesstart 20-24 Herrer OSM Aviation... 01:00:31
1324 Jonas Johansen Fellesstart 25-29 Herrer Egen 00:49:13
1409 Jarand Jansen Fellesstart 25-29 Herrer Grimstad løp... 01:00:39
1446 Are Solum Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:44:11
1336 Christer Eriksen Fellesstart 30-34 Herrer BRG Entrepre... 00:49:08
1404 Arild Solli Fellesstart 30-34 Herrer Ingen 00:50:11
1371 Mathieu McGuire Fellesstart 30-34 Herrer OSM Aviation... 00:50:32
1398 Kim-Werner Tønnesen Fellesstart 30-34 Herrer 00:50:33
1303 Christoffer Eltorn Moland Fellesstart 30-34 Herrer Meny Krøgenes 00:52:58
1322 Eivind Larsen Fellesstart 30-34 Herrer Meshtech 01:07:41
1315 Kristian Lund Kristiansen Fellesstart 30-34 Herrer Team Båtsted... 01:10:47
1349 Endre Amundsen Fellesstart 35-39 Herrer Agder Energi 00:43:56
1343 Peder Fredrik kavli jørgensen Fellesstart 35-39 Herrer Arendal tria... 00:44:01
1380 Frode Amundsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:45:14
1354 Håvard Vad Petersson Fellesstart 35-39 Herrer Grimstad løp... 00:47:16
1408 Ole Michael Namsvatn Fellesstart 35-39 Herrer SSA BIL 00:49:30
1333 Kenneth Halvorsen Fellesstart 35-39 Herrer 😎 00:50:07
1318 Fredrik Falck-Knutsen Fellesstart 35-39 Herrer Gard AS 00:51:06
1369 Christian Solheim Fellesstart 35-39 Herrer APL NOV 00:53:40
1407 Fredrik Frøstrup Fellesstart 35-39 Herrer Nettpartner 00:53:55
1373 Bjørn Egil Bakke Fellesstart 35-39 Herrer Østre Agder ... 00:58:34
1348 Kim Haugen Fellesstart 35-39 Herrer Pusnes BIL 00:58:44
1384 Hans Petter Endresen Fellesstart 35-39 Herrer Romnes 00:58:53
1314 Kristian Skogstrøm Fellesstart 35-39 Herrer Meshtech AS 01:00:51
1305 Kai Arne Normann Fellesstart 40-44 Herrer Mobit Arendal 00:48:14
1353 Kevin Svenningsen Fellesstart 40-44 Herrer Grimstad Kom... 00:51:23
1405 Eivind Gangsei Fellesstart 40-44 Herrer Gjøvdal fril... 00:52:14
1344 Frode Edvardsen Fellesstart 40-44 Herrer Statens Vegv... 00:52:25
1390 Finn Hvoslef Fellesstart 40-44 Herrer Arendal Kommune 00:54:37
1317 Ruben Torp Kvasjord Fellesstart 40-44 Herrer Skatteetaten 00:55:01
1381 Frode Venemyr Fellesstart 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:58:32
1326 Stig Kvade Fellesstart 40-44 Herrer 00:58:46
1346 Kjetil Ormbostad Fellesstart 40-44 Herrer - 00:58:47
1347 Andreas Rønningen Fellesstart 40-44 Herrer - 00:59:38
1399 Andreas Koksvik Fellesstart 40-44 Herrer Egen 01:00:07
1313 Glenn Madsen Fellesstart 40-44 Herrer Maritim 01:08:12
1383 Teklu Fellesstart 45-49 Herrer Grimstadløpk... 00:45:46
1312 Guttorm Kvastad Fellesstart 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:51:08
1396 Nils Trond Terkelsen Fellesstart 45-49 Herrer DNB 00:53:44
1363 Bengt-Ove Madsen Fellesstart 45-49 Herrer MUIL/SSA 00:55:10
1342 Øystein Johansen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:56:08
1402 Morten Tobiassen Fellesstart 45-49 Herrer Grane orient... 00:57:39
1320 Stian benny buflaten Fellesstart 45-49 Herrer Eik senteret... 01:03:36
1364 Nils Olav Karlsen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:45:30
1356 Kristian Øverbø Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:51:53
1337 Per Ivar Olsen Fellesstart 50-54 Herrer Arendal komm... 00:54:02
1334 Steinar Fjeldberg Fellesstart 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:55:47
1361 Alf Martin Svendsen Fellesstart 50-54 Herrer - 01:01:54
1302 Kjetil Nyvold Fellesstart 50-54 Herrer TTS Marine AS 01:02:25
1351 Jarle Greni Fellesstart 50-54 Herrer Elektro Entr... 01:03:40
1345 Leif Hodnebrog Fellesstart 55-59 Herrer Krik 00:51:50
1360 Vidar Dalen Fellesstart 55-59 Herrer Eik senteret... 01:00:49
1376 Tom Mølgaard Pedersen Fellesstart 55-59 Herrer Grane fotball 01:00:58
1379 Andreas Tveiten Fellesstart 55-59 Herrer Egen 01:01:36
1307 Christer Aaser Fellesstart 55-59 Herrer Egen 01:03:23
1332 Ove Hetland Fellesstart 55-59 Herrer Express 01:03:48
1385 Ricky Engenes Fellesstart 55-59 Herrer Eiksenteret ... 01:05:00
1387 Magne Isaksen Fellesstart 60-64 Herrer Froland IL 00:50:56
1359 Sverre Engebretsen Fellesstart 60-64 Herrer BA-Eiendom 00:51:31
1386 Ketil Benneche Johnsen Fellesstart 60-64 Herrer Kick 00:54:25
1374 Endre Røynstrand Fellesstart 60-64 Herrer Arendal CC 00:58:30
1327 Odd K. Larsen Fellesstart 60-64 Herrer Egen 01:05:43
1339 Steinar Ostermann Fellesstart 65-69 Herrer Telenor BIL 00:55:32
1338 Einar Solum Fellesstart 70-74 Herrer Egen 00:56:34
1355 Finn Pettersen Fellesstart 70-74 Herrer Gjerstad il 00:58:58
1393 Olav Bøylestad Landa Fellesstart U-16 Herrer Froland skis... 00:47:48
1395 Erlend Terkelsen Fellesstart U-16 Herrer Trauma Fotball 00:52:01
1389 Benjamin Jones Fellesstart U-16 Herrer Grane Orient... 01:00:41
1401 Marius Tobiassen Fellesstart U-16 Herrer Grane orient... 01:04:21
1388 Henrik Jones Fellesstart U-16 Herrer Grane Orient... 01:04:23
1453 Terje Bruborg Fellesstart 35-39 Herrer J. J Ugland ... 00:41:04
1447 Jarek Sosin Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:41:13
1419 Georg Smedsaas Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:43:41
1465 Petter Bikstad Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:44:24
1429 Erik Solfjeld Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:46:40
1452 Kristoffer Sælen Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:48:43
1434 Kjell Esperås Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:49:10
1462 Kristoffer Seland Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:51:27
1445 Arvid Solli Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:51:44
1433 Tomas Thorsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:52:51
1463 Einar Solberg Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:53:30
1435 Svein Åge Thorsen Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:53:37
1459 Geir Syvertsen Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:53:50
1437 Roar Holtebekk Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:54:20
1444 Øyvind Terkelsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:55:37
1456 Jon Olav Torp Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:55:39
1438 Trygve Holtebekk Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:56:51
1451 Magnus Mjåland Fellesstart 25-29 Herrer Egen 00:57:10
1436 Rodrigo Carrera Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:57:25
1457 Ivar Moy Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:57:41
1464 Robert Skoland Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:59:04
1455 Asle Farestad Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:59:17
1448 Geir Stee-Tveit Fellesstart 40-44 Herrer Egen 01:04:16
1454 Fredrik Jansen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 01:04:42
1439 Greger Løvås Fellesstart 35-39 Herrer Egen 01:07:23
1458 Frank Olsen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 01:08:07
1341 William Johansen Trim 20-24 Herrer Egen 01:12:08
1422 Jarle Mjåsund Trim 40-44 Herrer Egen 01:07:13
1442 Torborg Tømte Trim 40-44 Herrer Egen 01:21:44
1328 Tommy Råna Trim 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
1301 Svein Rune Askland Trim 45-49 Herrer Egen 01:11:52
1365 Helge Dahl Trim 50-54 Herrer Sistemann ti... 01:05:21
1406 Frode Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Kitron 00:56:15
1427 Frode Nilsen Trim 50-54 Herrer Egen 01:08:49
1366 Bjørn sundal Trim 55-59 Herrer Arendal komm... 01:03:10
1428 Jon Olav Hanstad Trim 55-59 Herrer Egen 01:22:30
1420 Geir Øynes Trim 60-64 Herrer Egen 01:27:00
1377 Per Julius Ørum Trim 65-69 Herrer Egen 01:20:07
1325 Leif Henriksen Trim 70-74 Herrer Egen 00:00:00
1417 Heine J. Smedsaas Trim U-16 Herrer Egen 01:19:00
1412 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1414 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1424 Halvar Bjørgum Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1430 Eivind Matsen Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1431 Rune Ejeruldsen Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00

Antall: 159
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Førstemann til Granestua