Agderposten Lysløypekarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
22 okt 2019
6
174

Sparebanken Sør Amfi Arendal - 12 nov 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1284 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1340 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1270 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer RSM Norge AS 00:00:00
1458 Andre Bakkegård Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:27:19
1281 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1409 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1437 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1457 Arild E. Larsen Trim 60-64 Herrer Idrettsaadmi... 00:00:00
1274 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Fellesstart 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:22:40
1352 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer 00:00:00
1269 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA Bil 00:00:00
1459 Christer Aaser Fellesstart 55-59 Herrer Egen 00:25:30
1362 Christian Pedersen Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:28:24
1393 Eivind Larsen Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:25:19
1349 Ellen Nordgård Hansen Trim 45-49 Damer UiA 00:00:00
1297 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
1273 Endre Røynstrand Fellesstart 60-64 Herrer SSA 00:25:49
1344 Erlen Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1361 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1369 Finn Hvoslef Fellesstart 40-44 Herrer Arendal Komm... 00:21:54
1413 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1263 Fredrik Solheim Kristensen Fellesstart 25-29 Herrer Sørlandet sy... 00:24:59
1294 Frode Venemyr Fellesstart 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:22:25
1298 Gjermund Trim 30-34 Herrer Aust-Agder F... 00:00:00
1341 Grete Christensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
1268 Gry Wisnes Schjølberg Trim 55-59 Damer If 00:00:00
1386 Håvard Hansen Fellesstart 40-44 Herrer LSK Bil 00:27:50
1460 Håvard Pettersson Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:19:18
1277 Ingrid Ommundsen Trim 20-24 Damer Idrettsadm 00:00:00
1351 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Bil 00:00:00
1363 Janet Johansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1408 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1272 Johnsen Kristin Trim 45-49 Damer Eget 00:00:00
1343 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1382 Julian Knutsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:31:22
1372 Julie Ørum Fellesstart 35-39 Damer NAV Agder 00:26:18
1306 Kenneth Halvorsen Trim 35-39 Herrer Egen 00:00:00
1371 Kenneth Thorsen Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:27:02
1286 Kjell Håkedal Trim 60-64 Herrer AT Skog 00:00:00
1265 Kjetil Nyvold Fellesstart 50-54 Herrer TTS 00:23:57
1258 Kristian Lund Kristiansen Fellesstart 30-34 Herrer Team Båtsted... 00:34:07
1438 Kåre Vetaas Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:25:23
1300 Leif Bjørklund Trim 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:00:00
1283 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Ingen 00:00:00
1439 Lisbeth Aina Eie Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1383 Lucas Knutsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:32:58
1416 Magne Isaksen Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:21:24
1410 Magnus Thorsdalen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1276 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm 00:00:00
1307 Mathieu McGuire Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:20:35
1429 Merete Knutsen Fellesstart 35-39 Damer Egen 00:31:47
1301 Nils Olav Karlsen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:19:25
1391 Odd Larsen Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:26:02
1411 Per Ørum Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:30:48
1389 Preben Dalen Fellesstart 25-29 Herrer Eiksentret 00:25:15
1259 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer - 00:00:00
1423 Richard Svela Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:21:11
1288 Silje Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Grimstad løp... 00:26:50
1285 Sindre Hansen Fellesstart U-16 Herrer Grimstad syk... 00:20:30
1356 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1426 Stella Knutsen Fellesstart U-16 Damer Egen 00:31:06
1293 Stian Svendsen Fellesstart U-16 Herrer Myra.il 00:19:24
1302 Stig Kvade Fellesstart 40-44 Herrer 00:23:18
1311 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1260 Svein Rune Askland Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:26:59
1264 Synnøve Solheim Kristensen Fellesstart 16-19 Damer Egen 00:24:58
1271 Terje Sivertsen Fellesstart 30-34 Herrer Con-Form AS 00:19:55
1425 Tommy Knutsen Fellesstart 40-44 Herrer MacGregor 00:31:08
1387 Tonje Dalen Fellesstart 25-29 Damer Eiksentret 00:25:31
1385 Tormod Andersen Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:20:48
1366 Tove Johansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1282 Turid Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1379 Viviana Hiis Fellesstart 35-39 Damer Gard 00:26:50
1415 Wenche Jackobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1367 William Johansen Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
1365 Øystein Johansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1381 Øyvind Knutsen Fellesstart 35-39 Herrer Norsafe 00:33:00

Antall: 77
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows