Agderposten Lysløypekarusell 2019

Bedriftsidretten Aust-Agder
22 okt 2019
6
174

Dømmesmoen lysløype - 26 nov 2019

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1284 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
1340 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1270 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer RSM Norge AS 00:00:00
1458 Andre Bakkegård Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:19:14
1498 Anette Hansen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
1281 Anette Johansen Møretrø Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1409 Anja Thorsdalen Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
1437 Anne Elisabeth Dalen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1274 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Fellesstart 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:16:39
1352 Borgny Karlsen Trim 75-79 Damer 00:00:00
1312 Brit Fossli Trim 60-64 Damer Idrettens BIL 00:00:00
1354 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
1269 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA Bil 00:00:00
1362 Christian Pedersen Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:22:20
1493 Daniel Hetland Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:14:06
1393 Eivind Larsen Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:18:19
1297 Emma Norbakk Trim 25-29 Damer Aust-Agder F... 00:00:00
1273 Endre Røynstrand Fellesstart 60-64 Herrer SSA 00:18:57
1344 Erlen Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:00:00
1361 Espen Bruflodt Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1421 Finn Arne Johansen Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:20:13
1369 Finn Hvoslef Fellesstart 40-44 Herrer Arendal Komm... 00:16:17
1313 Finn-Johan Prydz Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
1290 Frank Bjelland Trim 50-54 Herrer Agderposten 00:00:00
1413 Frank Johansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1263 Fredrik Solheim Kristensen Fellesstart 25-29 Herrer Sørlandet sy... 00:16:13
1294 Frode Venemyr Fellesstart 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:17:01
1289 georg smedsaas Fellesstart 40-44 Herrer Hisøy OK 00:13:23
1298 Gjermund Trim 30-34 Herrer Aust-Agder F... 00:00:00
1341 Grete Christensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
1275 Grete Flo Trim 55-59 Damer Annemorhuset... 00:00:00
1355 Halvard Bjørgum Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1291 Hege Cecilie Bjelland Trim 45-49 Damer Achilles 00:00:00
1308 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Herrer Grimstad Kom... 00:00:00
1364 Ingrid Forseng Aamodt Fellesstart 65-69 Damer Grimstad Kom... 00:20:15
1351 Irene Espenes Trim 40-44 Damer NAV Bil 00:00:00
1363 Janet Johansen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1408 John Moe Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1272 Johnsen Kristin Trim 45-49 Damer Eget 00:00:00
1427 Jonathan Knutsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:22:24
1343 Jorunn Bjornes Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
1382 Julian Knutsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:21:49
1372 Julie Ørum Fellesstart 35-39 Damer NAV Agder 00:19:12
1306 Kenneth Halvorsen Fellesstart 35-39 Herrer Egen 00:15:25
1449 Kenneth Larssen Fellesstart 40-44 Herrer Egen 00:16:15
1267 Kjell Sandåker Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
1265 Kjetil Nyvold Fellesstart 50-54 Herrer TTS 00:18:27
1278 Kristen Igland Fellesstart 55-59 Herrer Industriveie... 00:19:31
1258 Kristian Lund Kristiansen Trim 30-34 Herrer Team Båtsted... 00:00:00
1305 Kristian Øverbø Fellesstart 50-54 Herrer egen 00:17:00
1438 Kåre Vetaas Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:19:21
1300 Leif Bjørklund Trim 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:00:00
1309 Leif Hodnebrog Fellesstart 55-59 Herrer Krik 00:16:59
1283 Linn Beate Andersen Trim 30-34 Damer Ingen 00:00:00
1439 Lisbeth Aina Eie Fellesstart 45-49 Damer Egen 00:21:34
1383 Lucas Knutsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:22:28
1416 Magne Isaksen Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:16:34
1410 Magnus Thorsdalen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
1447 Maia Otterland Andersen Fellesstart 16-19 Damer Egen 00:17:08
1276 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm 00:00:00
1292 Marie Cecilie Bjelland Trim 16-19 Damer Trauma 00:00:00
1443 Marie Hørsdal Fellesstart U-16 Damer Egen 00:18:01
1307 Mathieu McGuire Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:15:31
1429 Merete Knutsen Fellesstart 35-39 Damer Egen 00:22:56
1350 Morten Magelssien Trim 50-54 Herrer UIA Bil 00:00:00
1391 Odd Larsen Fellesstart 60-64 Herrer Egen 00:19:57
1430 Ove Hetland Trim 55-59 Herrer Egen 00:00:00
1411 Per Ørum Fellesstart 65-69 Herrer Egen 00:23:50
1389 Preben Dalen Fellesstart 25-29 Herrer Eiksentret 00:16:08
1259 Ragnhild Abusland Trim 40-44 Damer - 00:00:00
1423 Richard Svela Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:16:00
1310 Ricky Engenes Fellesstart 55-59 Herrer Eiksenteret ... 00:19:18
1500 Samuel Gunnarsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:23:02
1444 Sander Gundersen Fellesstart 16-19 Herrer Egen 00:17:02
1428 Scott Knutsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:21:47
1499 Sigrid Fagerli Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1448 Sigrunn Askland Fellesstart 45-49 Damer Egen 00:20:02
1288 Silje Røynstrand Fellesstart 25-29 Damer Grimstad løp... 00:15:04
1461 Siri Gunnarsen Fellesstart 40-44 Damer Egen 00:27:02
1356 Solveig Ørum Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1368 Steffen Årstad Høyland Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:14:57
1432 Steinar Fjeldberg Fellesstart 50-54 Herrer Egen 00:17:36
1426 Stella Knutsen Fellesstart U-16 Damer Egen 00:24:05
1293 Stian Svendsen Fellesstart U-16 Herrer Myra.il 00:14:48
1302 Stig Kvade Fellesstart 40-44 Herrer 00:17:54
1431 Stine Hetland Trim 20-24 Damer Egen 00:00:00
1311 Svein Arnold Olsen Trim 75-79 Herrer Arendal kommune 00:00:00
1260 Svein Rune Askland Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:21:56
1264 Synnøve Solheim Kristensen Fellesstart 16-19 Damer Egen 00:18:51
1271 Terje Sivertsen Fellesstart 30-34 Herrer Con-Form AS 00:15:14
1261 Thea Møll Trim 25-29 Damer Idrettens BIL 00:00:00
1446 Thomas Thorsen Fellesstart U-16 Herrer Egen 00:15:24
1425 Tommy Knutsen Fellesstart 40-44 Herrer MacGregor 00:24:09
1348 Tone Berit Flo Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
1387 Tonje Dalen Fellesstart 25-29 Damer Eiksentret 00:19:25
1385 Tormod Andersen Fellesstart 30-34 Herrer Egen 00:15:19
1366 Tove Johansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1462 Trygve Syversen Fellesstart 45-49 Herrer Egen 00:17:46
1304 Vidar Dalen Fellesstart 55-59 Herrer Eik senteret... 00:19:02
1370 Viggo Trøftbråten Fellesstart 60-64 Herrer Eiksentre Ry... 00:21:26
1415 Wenche Jackobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
1367 William Johansen Trim 20-24 Herrer Egen 00:00:00
1365 Øystein Johansen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
1381 Øyvind Knutsen Fellesstart 35-39 Herrer Norsafe 00:21:51

Antall: 104
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows