Agderposten Terrengkarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
14 apr 2020
16
409

Lunderød stadion, Asdal - Ukens løype - 14 apr 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
182 Ada Sofie Austegard Trim 55-59 Damer Stine Sofies... 00:00:00
21 Agnes- May Boswarva Trim 55-59 Damer Arendal Komm... 00:32:08
302 Albin Hesthag Kort løype U-16 Herrer Muil 00:24:25
220 Aleksanderl S. Holtebekk Trim U-16 Herrer Egen 00:40:18
121 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
307 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
43 Allan Metzler Trim 50-54 Herrer RSM Norge AS 00:25:00
94 Anders Staurvik Trim 65-69 Herrer Privat 00:00:00
37 Andree Bakkegaard Kort løype 30-34 Herrer Predator Boa... 00:22:39
211 Anette Johansen Møretrø Lang løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
303 Anette N Hesthag Kort løype 40-44 Damer Muil 00:29:25
173 Anita Salomonsen Trim 60-64 Damer Eget 00:00:00
239 Anja Syvertsen Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:23:52
203 Ann Kristin Sagbråten Mork Kort løype 45-49 Damer NAV Agder 00:32:47
18 Anna Torunn Røynstrand Trim 65-69 Damer Eigen 00:00:00
54 Anna-Lena Reber Trim 55-59 Damer Nkom 00:00:00
184 Anne Elisabeth Dalen Trim 55-59 Damer Arendal kommune 00:00:00
213 Anne Grethe Igland Trim 55-59 Damer Agder fylkes... 00:00:00
289 Anne Karine Seland Trim 55-59 Damer Sørild/Grims... 00:00:00
125 Ann-Kristin Bilstad Trim 55-59 Damer Agder Fylkes... 00:00:00
167 Are Wroldsen Ribe Kort løype 50-54 Herrer Arendal Tria... 00:20:38
71 Arne Fenheim Lang løype 65-69 Herrer Fenheim 01:20:12
290 Arne Sandvik Kort løype 65-69 Herrer Kystverket S... 00:00:00
96 Aslaug Storåsen Djuve Trim 35-39 Damer JFP Services 00:00:00
107 Astri Smedsrud Trim 60-64 Damer Arendal kommune 00:00:00
253 Beate Dalheim Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
311 Bengt-Ove Madsen Trim 45-49 Herrer MUIL/SSA 00:00:00
332 Berit Berg Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
200 Berit Boye Trim 60-64 Damer JJUBIL 00:00:00
248 Berit Feller Mortensen Trim 40-44 Damer SSA øye 00:00:00
51 Berit Fossestøl Lang løype 60-64 Damer Grimstad Kom... 00:00:00
131 Bjarne Løvjomås Kort løype 40-44 Herrer Østre Agder ... 00:21:51
126 Bjørn Bilstad Trim 60-64 Herrer Also AS 00:00:00
174 Bjørn Osmundsen Kort løype 75-79 Herrer Rygene trim 00:00:00
363 Bjørn Stokke Trim 45-49 Herrer Løven BIL 00:00:00
155 Bjørn Sundal Lang løype 60-64 Herrer Arendal Kommune 00:45:23
324 Bjørn Undheim Trim 60-64 Herrer Egen 00:32:00
11 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:19:58
229 Borghild Igland Trim 45-49 Damer Egen 00:00:00
204 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal kommune 00:30:57
151 Brit Stene Øynes Trim 55-59 Damer Agder Energi 00:00:00
250 Brit Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
135 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer egen 00:00:00
59 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
207 Børt Erik Sørbo Kort løype 45-49 Herrer Kitron 00:30:54
5 Bård Marskar Kort løype 55-59 Herrer Privat 00:00:00
327 Carl Holtan Gjeruldsen Kort løype 35-39 Herrer GH Bygg og S... 00:24:47
280 Cecilie Knutsen Trim 45-49 Damer Jbu 00:00:00
6 Christer Aaser Kort løype 55-59 Herrer Grimstad Løp... 00:24:49
143 Christian Lunde Trim 30-34 Herrer Borettslagbo... 00:00:00
382 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Krik 00:27:15
298 Christian Solheim Lang løype 35-39 Herrer APL NOV 00:36:56
101 Christian Ånonsen Trim U-16 Herrer Egen 00:00:00
159 Dagfinn Jernes Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
46 Detlef Samuelsen-Schuller Lang løype 60-64 Herrer Ericsson 00:00:00
236 Edith Skoog Lassen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
378 Egil Evensen Trim 80-84 Herrer Egen 00:00:00
238 Eirik Martinsen Kort løype 25-29 Herrer Froland Il 00:25:12
251 Eivind Larsen Lang løype 30-34 Herrer Meshtech AS 00:37:23
266 Eivind Madsen Lang løype 60-64 Herrer Red Rock 00:49:18
314 Elias Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer MUIL 00:00:00
175 Elisabeth Balle Trim 40-44 Damer Agder Energi... 00:00:00
291 Elisabeth Bergerud Nygaard Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
9 Ellen Albrigtsen Trim 50-54 Damer Eget 00:00:00
63 Ellen Bie Øiestad Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
334 Ellen Caroline Hansen Trim U-16 Damer . 00:00:00
381 Ellen Marie Danielsen Trim 70-74 Damer Uia 00:00:00
40 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
100 Emilie Ånonsen Trim 16-19 Damer Agder Fylkes... 00:00:00
15 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:42:15
242 Erik Songe-Møller Kort løype 35-39 Herrer Team Brekka/... 00:23:14
254 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 01:07:05
222 Erling Lauvland Knutsen Lang løype 50-54 Herrer Equinor 00:30:52
178 Espen Bruflodt Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
201 Evy Vågene Trim 55-59 Damer Agderposten 00:00:00
205 Finn-Arne Johansen Lang løype 50-54 Herrer Grimstad løp... 00:39:58
299 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:21:35
68 Geir Melum Trim 45-49 Herrer Statens vegv... 00:00:00
318 Geir Sandvik Lang løype 50-54 Herrer Sam Eyde VGS 00:34:59
240 Georg Smedsaas Trim 40-44 Herrer Hisøy OK 00:00:00
99 Gerd-Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
325 Greta Nordheim Vehusheia Trim 65-69 Damer Ingen 00:00:00
166 Grete Aftret Kort løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
108 Grete Flo Lang løype 55-59 Damer Annemorhuset... 00:00:00
319 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
252 Gro Vehus Trim 40-44 Damer Arendal kommune 00:00:00
65 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:00:00
258 Gunstein Rudlende Trim 75-79 Herrer Ingen 00:00:00
218 Gunvor Vinje Trim 60-64 Damer SSA 00:00:00
24 Guttorm Kvastad Trim 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:00:00
312 Hallvard Bjørgum Trim 55-59 Herrer 1962 00:00:00
313 Hanne Bjerkholt Svensson Trim 40-44 Damer Arendal komm... 00:00:00
67 Hanne Goodwin Lang løype 35-39 Damer Ingen 00:47:19
188 Harald I. Emanuelsen Trim 65-69 Herrer Privat 00:00:00
147 Hege A. Børøsund Trim 55-59 Damer Arendals Tur... 00:00:00
338 Hege Asphjell Trim 50-54 Damer Macgregor 00:00:00
106 Heidi Sten-Halvorsen Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
83 Heidi Sørensen Kort løype 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
73 Helene de Lange Lassen Trim 35-39 Damer Egen 00:00:00
317 Helge Askildsen Kort løype 50-54 Herrer Rygene/Trim 00:00:00
145 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:42:11
372 Henning Solheim Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
118 Henrik Kofoed Nielsen Lang løype 60-64 Herrer UiA BIL 00:38:29
47 Herdis Hodnebrog Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
310 Hilde Bergh Madsen Trim 40-44 Damer MUIL 00:00:00
267 Hilde Johnsen Kort løype 60-64 Damer privat 00:00:00
336 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
285 Hilde Langemyr Beisland Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
156 Håvard Hansen Lang løype 40-44 Herrer L.S.K BIL 00:49:57
284 Ingebjørg Tveit Lang løype 55-59 Damer Arendal kommune 00:54:42
74 Inger Anne Tveit Lang løype 30-34 Damer Sørlandet sy... 00:57:43
52 Inger Bach Dalseth Trim 60-64 Damer Sia bil 00:00:00
402 Inger Helena Furre Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
283 Inger Johanne vallheim Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
23 Inger Margrethe Olsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
45 Inger-Lise Samuelsen Trim 65-69 Damer Privat 00:00:00
95 Ingrid Stenberg Trim 70-74 Damer Privat 00:00:00
259 Ingrid Volden Trim 50-54 Damer Privat 00:00:00
66 Ingunn Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
32 Irene Espenes Lang løype 40-44 Damer NAV Agder BIL 00:00:00
157 Irene Solheim Dahl Trim 50-54 Damer Sparebanken ... 00:00:00
124 Irene Taraldsen Trim 55-59 Damer Hisøy 00:00:00
158 Iris Ring Lang løype 35-39 Damer Thon 00:00:00
152 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Privat 00:33:00
276 Jan Audun Andersen Kort løype 35-39 Herrer Skanska 00:20:40
120 Jan Reykdal Trim 50-54 Herrer Asplan Viak BIL 00:00:00
127 Jan Rune Sjuls Lang løype 50-54 Herrer Tromøy Motoc... 00:35:18
262 Janicke S. Mjåsund Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:27:16
263 Jarle Mjåsund Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:27:16
217 John Stiansen Lang løype 65-69 Herrer OSM Ship Man... 00:47:30
223 John Åge Mjåland Lang løype 50-54 Herrer J J Ugland BIL 00:41:18
161 Jon Furre Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
190 Jon Holm Larsen Trim 50-54 Herrer Ingen 00:00:00
30 Jorid Holst Lang løype 35-39 Damer Steinsås run... 00:50:05
216 Jostein Hetland Trim 80-84 Herrer egen 00:00:00
104 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:27:36
224 Julius Klungland Melum Trim U-16 Herrer Egen 00:32:19
275 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer Spire Hudpleie 00:33:04
301 Jørgen Hesthag Kort løype 40-44 Herrer Skanska 00:22:59
26 Kai Arne Normann Lang løype 40-44 Herrer Mobit Arendal 00:31:36
249 Kai Larsen Trim 60-64 Herrer Agder Energi... 00:00:00
191 Kari Nerland Svanes Trim 50-54 Damer Nav Agder 00:00:00
109 Karin Glomsaker Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
164 Karin Johansen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
41 Karin Lillejord Kristoffersen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
176 Karl Eyvind Lund Lang løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:37:42
64 Karoline Joabsson Trim 40-44 Damer Ingen 00:00:00
123 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:33:01
210 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
97 Kjell Bjørn Olsen Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
221 Kjell Holtebekk Trim 45-49 Herrer Agder-Team R... 00:40:18
396 Kjell Håkedal Trim 65-69 Herrer AT SKOG BIL 00:00:00
168 Kjell Tangaard Kort løype 65-69 Herrer egen 00:00:00
341 Kjell Walter Sørennsen Trim 65-69 Herrer K W Sørensen... 00:00:00
269 Kjersti Fosse Kort løype 55-59 Damer FMFA Agder 00:00:00
3 Kjetil Nyvold Lang løype 50-54 Herrer TTS Marine AS 00:43:24
281 Knut Arne Tveit Lang løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:38:36
286 Knut Furre Kort løype 75-79 Herrer Ingen 00:00:00
39 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:40:24
2 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Team Båtsted... 00:41:51
160 Kristian Øverbø Lang løype 55-59 Herrer egen 00:35:09
271 Kristin Dale Nilsen Trim 40-44 Damer Froland 00:00:00
72 Kristin Fenheim Lang løype 60-64 Damer Fenheim 01:20:12
162 Kristin Flo Trim 50-54 Damer Arendal kommune 00:00:00
31 Kristin Johnsen Lang løype 45-49 Damer Eget 00:00:00
202 Kristin Myklebust Kort løype 35-39 Damer NAV Agder 00:31:26
194 Kristoffer Birkeland Trim U-16 Herrer Privat 00:00:00
132 Kristoffer Breimyr Kort løype 30-34 Herrer Østre Agder ... 00:23:41
79 Kristoffer Pedersen Kort løype 25-29 Herrer Agderposten 00:00:00
293 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer AAV 00:00:00
55 Kåre Tvermyr Trim 65-69 Herrer Posten 00:00:00
38 Lars Christian Hauge Trim 25-29 Herrer Kvadraturen ... 00:00:00
56 Lars Hauge Trim 65-69 Herrer OneCo Networks 00:00:00
48 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:54
169 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Agder Økonom... 00:00:00
193 Lene Brobakken Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
19 Lene Holthe Lang løype 45-49 Damer SteinsåsRunners 00:00:00
309 Lene Vollan Christiansen Lang løype 35-39 Damer L 00:51:08
320 Lisbet Aina Eie Lang løype 45-49 Damer Ingen 00:48:10
215 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Grane orient... 00:00:00
154 Margit Vik Sundal Lang løype 55-59 Damer Scanmatic El... 00:50:04
225 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm 00:00:00
243 Marie G. Trim 40-44 Damer Gard 00:00:00
304 Marie Lindstøl Lang løype 45-49 Damer KID 00:47:12
297 Marie Lyngvi-Østerhus Kort løype U-16 Damer Trauma 00:34:28
330 Marion Rudsli Trim 55-59 Herrer KRIK 00:00:00
257 Marit Rudlende Trim 70-74 Damer Ingen 00:00:00
366 Mathias Kvarenes Wroldsen Kort løype U-16 Herrer Arendal Tria... 00:45:00
335 Megan Strand Lang løype 35-39 Damer Unwrapped.no 00:52:00
241 Mette Moen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
212 Mona Dalene Kort løype 50-54 Damer If forsikring 00:23:59
78 Monica Gunleivsen Valborgland Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
89 Morten Andersen Trim 40-44 Herrer Agderposten 00:00:00
287 Morten Jørgensen Kort løype 45-49 Herrer Eik senteret... 00:29:02
58 Morten Magelssen Trim 50-54 Herrer UiA BIL 00:00:00
219 Målfrid S. Holtebekk Trim U-16 Damer Egen 00:40:18
70 Nikolai Holand Mathisen Lang løype U-16 Herrer Egen 00:45:00
185 Nils Eivind Thune Kort løype 35-39 Herrer Arendal Komm... 00:23:43
34 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
14 Norman Ugland Trim 55-59 Herrer Kitron 00:00:00
170 Odd Hesthag Trim 70-74 Herrer Agder Energi 00:00:00
261 Odd K. Larsen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:29:21
144 Odd Milton Lunde Trim 70-74 Herrer Borettslagbo... 00:00:00
306 Odd-Gunnar Valborgland Lang løype 20-24 Herrer Grimstad Løp... 00:34:39
136 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Agderposten Bil 00:00:00
163 Ole Andreas Hamsun Rustad Trim 35-39 Herrer Sam Eyde Vgs 00:00:00
206 Oyvind Riiber Boye Trim 65-69 Herrer JJUBIL 00:00:00
237 Pamela Jayne Aasen Lang løype 45-49 Damer 00:39:25
28 Per Gunnar Riber Trim 50-54 Herrer MHWirth AS 00:00:00
189 Per Ivar Olsen Trim 55-59 Herrer Arendal komm... 00:00:00
270 Per Johnsen Kort løype 60-64 Herrer Privat 00:00:00
195 Per Julius Ørum Kort løype 70-74 Herrer GLOBEORBIT 1... 00:29:24
337 Per Ove Solheim Lang løype 35-39 Herrer Sam Eyde VGS 00:31:43
235 Poul Lassen Trim 60-64 Herrer Nordea bil 00:00:00
246 Preben Dalen Lang løype 25-29 Herrer Eik senteret 00:41:26
8 Preben Grønlund Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Meshtech 00:00:00
183 Pål Aimar Sørensen Trim 65-69 Herrer J J Ugland BIL 00:00:00
119 Ragna Andersen Trim 70-74 Damer Froland I.L 00:00:00
7 Ragnhild Abusland Kort løype 40-44 Damer 0 00:33:05
244 Reidar Thaule Lang løype 25-29 Herrer Eik Senteret... 00:39:13
130 Ricky Engenes Lang løype 55-59 Herrer Eiksenteret ... 00:47:15
329 Rino Rudsli Trim 60-64 Herrer KRIK 00:00:00
42 Rune Kristoffersen Trim 45-49 Herrer Egen 00:00:00
181 Sander Øy Tobiassen Kort løype U-16 Herrer Privat 00:28:00
374 Sarah Bergh Madsen Barneløp U-16 Damer MUIL 00:00:00
282 Signe Sunde Dale Trim 70-74 Damer Egen 00:00:00
333 Sigrunn Askland Trim 50-54 Damer 1970 00:00:00
17 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Grimstad Løp... 00:31:16
273 Siri Moland Olsen Lang løype 45-49 Damer Stemmehagen ... 00:00:00
149 Siri Torjussen Trim 50-54 Damer Ingen 00:00:00
137 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Agderposten Bil 00:00:00
197 Solveig Lohne Ørum Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
274 Solveig Løvjomås Trim 50-54 Damer Grimstad kom... 00:00:00
29 Solveig Sivertsen Trim 60-64 Damer Arendal komm... 00:00:00
140 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:39:45
294 Steinar Haugerud Kort løype 70-74 Herrer Privat 00:34:28
198 Steinar Mortensen Trim 50-54 Herrer JJUBIL Ugland 00:00:00
192 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Bane Sør 00:19:04
279 Stig Knutsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
186 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:22:20
265 Stine Caroline Thaule Trim 20-24 Damer Nedig 00:00:00
87 Susann Michelsen Kort løype 40-44 Damer Agderposten 00:00:00
199 Svein Harald Salvesen Trim 65-69 Herrer JJUBIL Ugland 00:00:00
1 Svein Rune Askland Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:24:33
226 Svein Å. Bjønnum Trim 70-74 Herrer JJUBIL 00:00:00
69 Sylvia Holand Mathisen Lang løype 35-39 Damer Egen 00:45:09
228 Synnøve Langemyr Solheim Trim 55-59 Damer Idrettens BIL 00:00:00
256 Terje Bruborg Trim 35-39 Herrer J.J. Ugland BIL 00:00:00
172 Terje Olsen Kort løype 30-34 Herrer IF 00:19:19
331 Thorleif Berg Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
278 Tine Tanke Vedal Trim 30-34 Damer APIL 00:00:00
102 Tiril Ånonsen Trim U-16 Damer Egen 00:00:00
288 Tommy Ulsted Kort løype 35-39 Herrer a 00:18:50
214 Tone Berit Flo Lang løype 60-64 Damer Ingen 00:00:00
148 Tone Gunn S. Kristiansen Trim 50-54 Damer AKST 00:00:00
245 Tonje Dalen Lang løype 25-29 Damer Eik Senteret 00:39:13
179 Tor Inge Forsdal Kort løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:38:12
180 Tora Øy Kort løype 40-44 Damer Privat 00:28:00
321 Tord Richard Svela Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:19:42
209 Tore Christiansen Trim 60-64 Herrer JJBIL UGLAND 00:00:00
141 Tore Osmundsen Trim 70-74 Herrer Rygene trim 00:00:00
76 Tor-Geir Vigerstøl Trim 45-49 Herrer Rejlers Engi... 00:00:00
232 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
208 Tormod Andersen Kort løype 30-34 Herrer Skanska 00:18:56
255 Torstein Beisland Trim 50-54 Herrer JJUBIL UGLAND 00:00:00
315 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
196 Tove Birkeland Trim 60-64 Damer Privat 00:00:00
112 Tove Johansen Kort løype 50-54 Damer egen 00:26:12
326 Trine Beate Slettevold Lang løype 55-59 Damer Sykehuspartn... 00:52:56
4 Trygve Syvertsen Kort løype 45-49 Herrer Arendal kommune 00:22:43
295 Trym Haugerud Kort løype U-16 Herrer Trauma 00:34:28
25 Turid Jacobsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
81 Turid Mjaasund Trim 45-49 Damer Agderposten 00:00:00
277 Vetle Sælen Lang løype 20-24 Herrer Imås ski 00:29:59
375 Victor Bergh Madsen Barneløp U-16 Herrer MUIL 00:00:00
13 Vidar Dalen Lang løype 55-59 Herrer Eik senteret... 00:40:13
146 Vidar Josephsen Trim 70-74 Herrer Rygenetrim 00:00:00
177 Wenche Forsberg Trim 60-64 Damer Hisøy 00:00:00
292 Wenche Irene Bergerud Nygaard Trim 45-49 Damer Birkenlund s... 00:00:00
27 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
113 William Johansen Kort løype 20-24 Herrer egen 00:26:00
80 Øistein Haaø Fossestøl Trim 35-39 Herrer Agderposten 00:00:00
111 Øystein Johansen Kort løype 50-54 Herrer egen 00:22:21
53 Øyvind Bergerud Nygaard Trim 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
348 Øyvind Holand Mathisen Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:00:00
22 Åse Berit Hansen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
16 Åse Røynstrand Kort løype 30-34 Damer Eigen 21:00:00

Antall: 287
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows