TimeService

Kyrkjebygdheia Opp

Nissedal IL
08 okt 2016

Resultater

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
260 Alice Tetli Trim - Kort ... 50-54 Damer 00:00:00
55 Amanda Sofie Hynne Trim - Kort ... U-16 Damer Spotlight da... 00:00:00
46 Anders Bjørvik Andersen Trim - Kort ... 35-39 Herrer IL Runar 00:00:00
279 Anders Engelskjønn Trim - Kort ... U-16 Herrer Express 00:00:00
142 Anders sandvik Konkurranse ... 35-39 Herrer Støle mosjon... 00:56:15
83 Andre Ueland Trim - Kort ... 40-44 Damer Team brownsn... 00:00:00
51 Andreas Grøgaard Konkurranse ... 20-24 Herrer Kragerø IF F... 00:36:33
130 Andreas Værland Konkurranse ... 16-19 Herrer Vegårshei IL 00:37:15
93 Anett Wallin Trim - Kort ... 45-49 Damer Tyrving Orie... 00:00:00
88 Anita Volden Trim - Kort ... 35-39 Damer Team brownsn... 00:00:00
12 Ann Kristin Paulsen Konkurranse ... 30-34 Damer Ingen 01:09:21
108 Anna Othilie Berg Trim - Kort ... U-16 Damer Fam Berg 00:00:00
81 Anna Ueland Trim - Kort ... U-16 Damer Team brownsn... 00:00:00
325 Anne Aarak Trim - Kort ... 35-39 Damer 00:00:00
307 Anne Solveig Nordbø Trim - Kort ... U-16 Damer Nissedal Idr... 00:00:00
77 Arild Svendsen Trim - Kort ... 60-64 Herrer Hytte 00:00:00
40 Arne Halberg Trim - Kort ... 60-64 Herrer Flosta Idret... 00:00:00
258 Asmund Schjølberg Trim - Kort ... 80-84 Herrer 00:00:00
136 Beate Lærum Berg Konkurranse ... 40-44 Damer Skarerrak Sp... 00:54:06
293 Birgitte Sættem Jomaas Konkurranse ... 35-39 Damer Flnt 00:46:23
115 Birk Svendsen Konkurranse ... 16-19 Herrer Imås Ski 00:39:13
95 Bjørge Riksfjord Konkurranse ... 40-44 Herrer Nanset fotball 00:57:13
109 Brita Cecilie Mustad Konkurranse ... 40-44 Damer Langesund tr... 00:41:59
47 Bård Sundsli Konkurranse ... 20-24 Herrer Treungen IL 00:47:13
17 Christian Holand Trim - Kort ... U-16 Herrer Sandar il 00:00:00
131 Dag Haraldsen Konkurranse ... 55-59 Herrer Eidanger IL 00:44:32
272 Daniel Botten Trim - Kort ... U-16 Herrer 00:00:00
21 Dick de Ruiter Konkurranse ... 25-29 Herrer Treungen Gje... 00:45:30
45 Ebba Larsen Engdahl Trim - Kort ... U-16 Damer Halsen IF 00:00:00
125 Einar Svartis Konkurranse ... 30-34 Herrer Noretyl 00:54:27
1 Eivind Halaas Konkurranse ... 50-54 Herrer Arendal Tria... 00:49:28
332 Eliah Kristiansen Trim - Kort ... U-16 Herrer 00:00:00
346 Elisa Arneberg Trim - Kort ... U-16 Damer Trauma 00:00:00
54 Elisabeth Hynne Trim - Kort ... 45-49 Damer Sandefjord k... 00:00:00
127 Elise Katrine Amdal Konkurranse ... 25-29 Damer Fjellsport.no 00:43:42
323 Emanuel Kristiansen Trim - Kort ... U-16 Herrer 00:00:00
150 Erika Henriksen Trim - Kort ... U-16 Damer Borre 00:00:00
135 Even Eie Trim - Kort ... U-16 Herrer Arendal 00:00:00
267 Finn Arne Dal Hansen Trim - Kort ... 40-44 Herrer 00:00:00
144 Frank Olsen Trim - Kort ... 45-49 Herrer Arendal 00:00:00
264 Fredrik Jørgensen Fosse Trim - Kort ... U-16 Herrer 00:00:00
273 Frida Haveland Trim - Kort ... U-16 Damer Egen 00:00:00
78 Frode Johansen Konkurranse ... 50-54 Herrer Skagerak Spo... 00:47:32
72 Frode Melby Konkurranse ... 45-49 Herrer Gjerpen if 00:40:26
301 Gabriel Jomaas Trim - Kort ... U-16 Herrer Flint 00:00:00
80 Gabriel Ueland Trim - Kort ... U-16 Herrer Team brownsn... 00:00:00
299 Geir Jomaas Trim - Kort ... 40-44 Herrer Flint 00:00:00
201 Geir Olav Hovde Konkurranse ... 45-49 Herrer Hisøy ok 00:54:44
139 Geirmund Garpestad Konkurranse ... 25-29 Herrer Vegårshei IL 00:42:23
106 Glenn Berg Trim - Kort ... 40-44 Herrer Fam Berg 00:00:00
121 Halvor Darrud Konkurranse ... 35-39 Herrer IL Skarphedi... 00:52:31
303 Harald Jomaas Trim - Kort ... 70-74 Herrer Hellebråte 00:00:00
113 Harald Susaas Trim - Kort ... 45-49 Herrer Bamble Spare... 00:00:00
37 Helene Grimstvedt Konkurranse ... 20-24 Damer Nissedal IL 01:02:00
43 Helge Reinholt Konkurranse ... 45-49 Herrer Treungen IL 00:45:58
48 Henrik Dønnestad Konkurranse ... 20-24 Herrer Gulset IF/Te... 00:36:01
94 Herman Støvland Riksfjord Konkurranse ... U-16 Herrer Nanset fotball 00:50:59
331 Håkon Aarak Underdal Trim - Kort ... U-16 Herrer 00:00:00
107 Ida Helene Berg Trim - Kort ... U-16 Damer Fam Berg 00:00:00
126 Ingeborg Dahl Konkurranse ... 25-29 Damer Ringkollen S... 00:46:15
344 Inger Arneberg Trim - Kort ... 55-59 Damer Trauma 00:00:00
348 Ingrid Arnebrg Trim - Kort ... U-16 Damer Trauma 00:00:00
114 Ingrid Gyøry Susaas Trim - Kort ... U-16 Damer Bamble Spare... 00:00:00
265 Ingrid Lauritzen Trim - Kort ... U-16 Damer Nesjar 00:00:00
44 Ingrid ukkelberg Konkurranse ... 30-34 Damer Ingrid og li... 00:43:33
151 Isak Cederstolpe Trim - Kort ... U-16 Herrer Sannefjord B... 00:00:00
138 Jan Harald Lærum Konkurranse ... 40-44 Herrer Skagerrak sp... 00:48:00
18 Jan Mikael Skjæggestad Konkurranse ... 30-34 Herrer Nisseline as 00:53:40
262 Janne Vettestad Trim - Kort ... 35-39 Damer 00:00:00
119 Jarle W. Pedersen Trim - Kort ... 35-39 Herrer Brekkesport 00:00:00
122 Jesper Torp Øslebø Trim - Kort ... U-16 Herrer Sandefjord 00:00:00
140 Johan Morten Tetlie Konkurranse ... 50-54 Herrer Ericsson bil 00:48:03
58 Johan Nyland Trim - Kort ... 50-54 Herrer Arendals Sei... 00:00:00
281 Johanne Baksås Trim - Kort ... U-16 Damer Treungen 00:00:00
269 Johanne Dal Hansen Trim - Kort ... U-16 Damer 00:00:00
149 Johanne Dreng Trim - Kort ... U-16 Damer Spotlight 00:00:00
334 Johannes Kristiansen Trim - Kort ... U-16 Herrer 00:00:00
8 Johans Grimstvedt Konkurranse ... 20-24 Herrer Nissedal IL 00:39:14
2 John Thronsen Konkurranse ... 45-49 Herrer Nissedal IL 00:53:40
336 Jonas Kristiansen Trim - Kort ... U-16 Herrer 00:00:00
145 Jorunn Askland Trim - Kort ... 45-49 Damer Friskis og s... 00:00:00
31 Julie Marie Hynne Konkurranse ... 16-19 Damer Runar IL 00:55:11
319 Julie Nilsen Trim - Kort ... U-16 Damer 00:00:00
86 Jørn Westli Konkurranse ... 45-49 Herrer Liverbirds S... 01:06:02
317 Kaia Wilson Trim - Kort ... U-16 Damer Imås il 00:00:00
152 Kaja Cederstolpe Trim - Kort ... U-16 Damer Stiff 00:00:00
26 Kaja T.Skjæggestad Trim - Kort ... U-16 Damer Haugsbygd if 00:00:00
198 Karen Kristoffersen Konkurranse ... 35-39 Damer 00:47:43
305 Kari Mette Jomaas Trim - Kort ... 70-74 Damer Hellebrote 00:00:00
74 Karl Kristian Markman Trim - Kort ... 35-39 Herrer STAG 00:00:00
123 Karl Magnus Mangerud Konkurranse ... 30-34 Herrer Flatdal IL/T... 00:36:38
289 Karl Vallander Trim - Kort ... 35-39 Herrer Egen 00:00:00
259 Kathrine Falkevik Trim - Kort ... 40-44 Damer Sunnjordet 00:00:00
270 Kjell Richard Botten Trim - Kort ... 45-49 Herrer 00:00:00
197 Kjell Åge Jørgesen Konkurranse ... 55-59 Herrer 00:53:03
263 Kjersti Dahl Hanssen Trim - Kort ... 40-44 Damer 00:00:00
99 Knut grestad Konkurranse ... 40-44 Herrer Morgedal il 00:47:08
57 Kornelia Juul Nyland Konkurranse ... 16-19 Damer Arendal Tria... 01:00:42
73 Kristian August Markman Trim - Kort ... U-16 Herrer STAG 00:00:00
283 Kristine Førsund Trim - Kort ... U-16 Damer Treungen 00:00:00
61 Kristoffer Sælen Konkurranse ... 16-19 Herrer Imås Ski 00:43:59
311 Lars Brynjulv Nielsen Trim - Kort ... U-16 Herrer Nissedal Idr... 00:00:00
75 Lars Simon Markman Trim - Kort ... U-16 Herrer STAG 00:00:00
132 Lisbet Eie Trim - Kort ... 40-44 Damer Arendal 00:00:00
297 Ludvig Jomaas Trim - Kort ... U-16 Herrer Flint 00:00:00
196 Madts isaksen Konkurranse ... 16-19 Herrer Flesjedalen 00:58:16
329 Magni Aarak Underdal Trim - Kort ... U-16 Damer 00:00:00
271 Magnus Dal Hansen Trim - Kort ... U-16 Herrer 00:00:00
148 Magnus Lunde Konkurranse ... 35-39 Herrer Egen 00:44:44
146 Magnus Olsen Askland Trim - Kort ... U-16 Herrer Arendal 00:00:00
64 Magnus Sørdalen Konkurranse ... 40-44 Herrer Sannidal IL 00:46:05
124 Magnus thorkildsen Konkurranse ... 30-34 Herrer Trauma 00:40:42
90 Maja Volden Slydal Trim - Kort ... U-16 Damer Tram brownsn... 00:00:00
350 Maren Arneberg Trim - Kort ... U-16 Damer Trauma 00:00:00
111 Maren Cecilie Mustad Trim - Kort ... U-16 Damer Langesund tri 00:00:00
276 Margret Meen Trim - Kort ... 70-74 Damer 00:00:00
285 Mari Baksås Trim - Kort ... 40-44 Damer Express 00:00:00
261 Mari Falkvik Trim - Kort ... U-16 Damer Sunnjordet 00:00:00
15 Maria Holand Trim - Kort ... U-16 Damer Stif turn 00:00:00
16 Marianne Holand Trim - Kort ... 35-39 Damer Telenor 00:00:00
342 Marie Arneberg Trim - Kort ... 30-34 Damer Trauma 00:00:00
268 Marie Heggenes Trim - Kort ... U-16 Damer 00:00:00
53 Marius Unhjem Andersen Konkurranse ... 30-34 Herrer Ingen 00:46:54
96 Markus Støvland Riksfjord Trim - Kort ... U-16 Herrer Nanset fotball 00:00:00
315 Markus Wilson Trim - Kort ... U-16 Herrer Jerv 00:00:00
35 Martin Fløistad Westergaard Trim - Kort ... U-16 Herrer AMIL 00:00:00
102 Martin Ukkelberg Sløgedal Konkurranse ... U-16 Herrer Marnardal kr... 00:47:29
91 Martine Volden Slydal Trim - Kort ... U-16 Damer Team brownsn... 00:00:00
141 Mathias Berg Konkurranse ... 25-29 Herrer Arendal Tria... 00:41:30
134 Matias Eie Trim - Kort ... U-16 Herrer Arendal 00:00:00
274 Mia Matine Mustad Trim - Kort ... U-16 Damer 00:00:00
112 Morten Eilert Andersen Konkurranse ... 35-39 Herrer Agderposten BIL 00:54:56
10 Morten Håkonsen Konkurranse ... 45-49 Herrer Sandefjord T... 00:45:27
100 Morten Lunde Konkurranse ... 40-44 Herrer Il Skade 00:44:25
257 Nora Falkvik Trim - Kort ... U-16 Damer Sunnjordet 00:00:00
275 Nora Haveland Trim - Kort ... U-16 Damer Egen 00:00:00
200 Ola Peder Hovde Konkurranse ... 16-19 Herrer Hisøy IL 00:55:19
327 Olav Aarak Underdal Trim - Kort ... U-16 Herrer 00:00:00
116 Olav Meen Konkurranse ... 70-74 Herrer Langesund tri 00:56:28
42 Ole Joakim Devold Trim - Kort ... 50-54 Herrer Privat 00:00:00
92 Oliver Wallin Higgins Konkurranse ... 16-19 Herrer Bærum Skiklubb 00:43:25
110 Per-Gunnar Mustad Konkurranse ... 40-44 Herrer Langesund tri 00:39:05
287 Phillip Krister-By Trim - Kort ... U-16 Herrer Storbergan 00:00:00
266 Pål Bjarne Fosse Trim - Kort ... 35-39 Herrer 00:00:00
19 Pål Thoresen Konkurranse ... 45-49 Herrer PT Fysio 00:45:13
143 Raymond Kleppe Konkurranse ... 25-29 Herrer Støle mosjon... 01:02:58
340 Reidar Arneberg Trim - Kort ... 60-64 Herrer Trauma 00:00:00
147 Reidar Smehus Skinnes Konkurranse ... 30-34 Herrer Team sneglefart 00:47:36
85 Reidun Volden Trim - Kort ... 65-69 Damer Team brownsn... 00:00:00
309 Rocco Nielsen Trim - Kort ... U-16 Herrer Kambo 00:00:00
56 Roger Normann Wiik Konkurranse ... 50-54 Herrer Asker Triath... 00:50:05
103 Roy Andre Hansen Konkurranse ... 30-34 Herrer ABB 00:54:20
199 Roy Arild Johannessen Konkurranse ... 55-59 Herrer Risør Seilfo... 00:55:15
338 Rune Arneberg Trim - Kort ... 30-34 Herrer Trauma 00:00:00
101 Rune Hystad Konkurranse ... 30-34 Herrer Sykehuspartner 00:46:55
321 Sebastian Lie Stahlsberg Trim - Kort ... U-16 Herrer Stathelle 00:00:00
295 Selma Maria Jomaas Trim - Kort ... U-16 Damer Flint 00:00:00
256 Sienna Vettestad Trim - Kort ... U-16 Damer 00:00:00
67 Signe Bredholt Jørgensen Konkurranse ... 16-19 Damer Sandefjord OK 00:55:00
65 Silje Hauge Konkurranse ... 16-19 Damer Hisøy OK 00:53:51
117 Simen G. Pedersen Trim - Kort ... U-16 Herrer Sørfjell 00:00:00
120 Siv Nina G. Pedersen Trim - Kort ... 45-49 Damer Arendal Tria... 00:00:00
32 Solveig Granås Konkurranse ... 45-49 Damer Arendal tria... 00:49:00
195 Sondre stalsberg Konkurranse ... 35-39 Herrer Statelle 00:41:34
66 Svein Hustuft Konkurranse ... 50-54 Herrer Runar triatlon 00:47:38
118 Synne G. Pedersen Trim - Kort ... U-16 Damer Sivnina@live... 00:00:00
33 Terje Granås Konkurranse ... 50-54 Herrer Arendal tria... 00:57:41
30 Terje Hynne Konkurranse ... 40-44 Herrer Runar il 00:55:09
277 Thea Engelskjønn Trim - Kort ... U-16 Damer Express 00:00:00
59 Thomas Christophersen Konkurranse ... 35-39 Herrer - 00:54:17
71 Tinnea Sofie Hov Hogstad Trim - Kort ... U-16 Damer Hytte 00:00:00
97 Tobias Støvland Riksfjord Trim - Kort ... U-16 Herrer Nanset fotball 00:00:00
70 Tom Øyvind Hogstad Trim - Kort ... 45-49 Herrer Hytte 00:00:00
153 Tomas Cederstolpe Trim - Kort ... 40-44 Herrer Egen 00:00:00
14 Tommy Holand Trim - Kort ... 45-49 Herrer Sandar IL 00:00:00
133 Torbjørn Eie Trim - Kort ... 50-54 Herrer Arendal 00:00:00
36 Tore Baksaas Konkurranse ... 45-49 Herrer Treungen idr... 00:57:06
253 Tore Ekre Trim - Kort ... 65-69 Herrer Ullfoss 00:00:00
39 Torjus N. Fossli Konkurranse ... 16-19 Herrer Nissedal IL 00:39:38
63 Torstein Tengsareid Konkurranse ... 25-29 Herrer Egersund IK 00:33:18
84 Trine Ueland Trim - Kort ... 40-44 Damer Team brownsn... 00:00:00
82 Trine Ueland Trim - Kort ... 40-44 Damer Team Brownsn... 00:00:00
76 Trond Larsen Konkurranse ... 50-54 Herrer Team Rose Ei... 00:46:58
105 Trude Callaerts Konkurranse ... 40-44 Damer Henseid IL 00:53:16
25 Tuva T.Skjæggestad Trim - Kort ... U-16 Damer Haugsbygd if 00:00:00
98 Vegar Melby Konkurranse ... 40-44 Herrer Actic/Gjerpe... 00:45:33
79 Vegard Sundsli Konkurranse ... 20-24 Herrer Treungen IL 00:44:30
13 Vetle Håkonsen Trim - Kort ... U-16 Herrer Sandar IL 00:00:00
291 Vibeke Krister Trim - Kort ... 40-44 Damer Egen 00:00:00
24 Vibeke T. Skjæggestad Trim - Kort ... 35-39 Damer Nisseline as 00:00:00
202 Øyvind Hylleseth Konkurranse ... 50-54 Herrer Gjerpen Frii... 00:39:45
69 Ånund Olsen Konkurranse ... 45-49 Herrer Nissedal Idr... 00:43:16
34 Åse fløistad Trim - Kort ... 45-49 Damer AMIL 00:00:00
255 Åsmund Thorsberg Trim - Kort ... 60-64 Herrer Ulefoss 00:00:00

Antall: 194
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Kyrkjebygheia opp