Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
126

Ukens løype - Harebakken - 04 mai 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
67 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
77 Andrea Malene Nilsen Kort løype U-16 Damer Graneavtalen 00:34:19
47 Anne Heidrun K.Risdal Lang løype 60-64 Damer egen 00:00:00
71 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Grane 00:00:00
43 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:37:25
90 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:27:16
20 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Privat 00:32:33
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:29:21
73 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:36:07
49 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
65 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:27:30
57 Dag Olav Pettersen Lang løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
17 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:00:00
53 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:43:05
69 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 00:56:15
60 Elin Okkenhaug Bratland Kort løype 45-49 Damer Familievernk... 00:23:49
54 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:00:00
56 Erling Lauvrak Lang løype 75-79 Herrer Eget 00:52:00
19 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:00:00
93 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Il Express 00:00:00
84 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:36:18
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:00:00
82 Geir Henrik Hirsch Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:00:00
11 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer IK Grane Are... 00:37:20
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:34:04
21 Gerd-Torun Rike Lang løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
29 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:50:00
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:43:00
50 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer HHSV 00:28:46
94 Hans Jacob Kløvstad Lang løype 70-74 Herrer Il Express 00:00:00
38 Heine J Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:00:00
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
27 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:00:00
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:38:35
76 Inger Marie Broers Damsgaard Kort løype 45-49 Damer Egen 00:00:00
64 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:37:09
25 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron 00:00:00
98 Johan Nyland Kort løype 50-54 Herrer Asplan Viak 00:45:14
59 Julie Nærestad Lang løype 20-24 Damer Egen 00:32:41
87 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:43:49
4 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
12 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:59:00
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:43:32
100 Kornelia Juul Nyland Kort løype 20-24 Damer Arendals Sei... 00:37:54
78 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:50:30
61 Magne Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
81 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Egen (Trumaa... 00:32:13
35 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:56:00
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:37:29
63 Oddny Jørgensen Lang løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:36:03
89 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:44:00
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:31:00
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:28:31
42 Ranveig Kvifte Lang løype 55-59 Damer SSHF 00:00:00
41 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:24:50
31 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:68:00
39 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 01:16:35
22 Stein Reinholt Jensen Lang løype 80-84 Herrer Egen 00:55:52
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:39:26
10 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 01:30:00
70 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Arendals Fos... 00:56:43
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:31:54
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 00:42:54
104 Thor Aas Kort løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
80 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:46:01
37 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:46:04
14 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy O-Klub... 00:45:55
68 Vilde Haslekås Solheim Kort løype U-16 Damer Trauma 00:38:00
79 Widar Taxth Løland Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:34:04
95 Øystein B. Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Il Express 00:00:00
9 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:38:12
48 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens vegv... 00:00:00
58 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:39:40
46 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:36:43
30 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:36:10

Antall: 76
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Ukens løype - Harebakken

Løp i serien

Morholtskogen, Grimstad (08 jun 2020)
Langevoll, Nedenes (15 jun 2020)
Dybdalstrand, Tromøy (22 jun 2020)
Randviga, Fevik (17 aug 2020)
Bryllupsholmen, Nedenes (24 aug 2020)
Granestua (31 aug 2020)
Dømmesmoen (07 sep 2020)
Uglebo, Myra skole (14 sep 2020)
Tromøy kirke (21 sep 2020)
Skarestrand (28 sep 2020)
Gjervoldsøya, Hisøy (05 okt 2020)
Hove (12 okt 2020)
Groos, Grimstad (19 okt 2020)
Asdal skole (26 okt 2020)