Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
168

Langevoll, Nedenes - 15 jun 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
115 Amalie Ringvoll Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:40:55
47 Anne Heidrun K.Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:28:43
71 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Grane 00:52:53
43 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:00:00
40 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Trauma 00:52:00
90 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:30:06
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:28:29
153 Bjørn Skjævestad Lang løype 50-54 Herrer Altavida 00:40:07
152 Bo Norgren Kort løype 20-24 Herrer Egen 00:24:54
49 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
53 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:42:06
145 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:35:37
56 Erling Lauvrak Lang løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
93 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Il Express 00:00:00
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:47:40
11 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer IK Grane Are... 00:42:09
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:33:15
21 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
29 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:41:57
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:47:44
50 Gunnar Mouland Lang løype 70-74 Herrer HHSV 00:00:00
38 Heine J Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:21:16
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
27 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:29:19
111 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:40:06
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:51:00
76 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:47:40
28 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Dahlske vgs 54:00:00
116 Jan Arild Rørvik Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:40:27
147 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:40:57
25 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron 00:35:27
98 Johan Nyland Kort løype 50-54 Herrer Asplan Viak 00:44:14
151 John Tore Daland Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:34:27
87 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:44:56
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
12 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:43:50
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:46:25
45 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:00:21
100 Kornelia Juul Nyland Kort løype 20-24 Damer Arendals Sei... 00:39:19
78 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:49:40
118 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:27
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:40:16
35 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 01:01:27
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:32:08
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:33:21
114 Otto Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 00:00:00
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:28:56
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:29:12
42 Ranveig Kvifte Lang løype 55-59 Damer SSHF 00:40:15
41 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:31:53
31 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:44:33
39 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
22 Stein Reinholt Jensen Lang løype 80-84 Herrer Egen 01:14:14
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:49:56
150 Stig Dalsøren Lang løype 40-44 Herrer Havforskning... 00:30:43
10 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:36:34
70 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Arendals Fos... 00:50:51
120 Synnøve Emblem Holte Lang løype 50-54 Damer AAMOC 00:47:56
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:29:38
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 00:51:22
104 Thor Aas Kort løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
80 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:48:49
37 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:48:52
14 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy O-Klub... 00:52:43
86 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonom... 00:56:50
79 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:55:07
95 Øystein B. Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Il Express 01:05:41
9 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:35:27
48 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens vegv... 00:00:00
58 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:42:12
46 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:37:33
30 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00

Antall: 72
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows