Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
143

Sandnes skole, Tromøy - 22 jun 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
67 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 01:15:28
47 Anne Heidrun K.Risdal Lang løype 60-64 Damer egen 00:49:15
74 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:44:56
71 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Grane 00:41:43
43 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 01:01:42
40 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Trauma 00:51:00
90 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:27:24
97 Beate Alfsda Myhren Kort løype 50-54 Damer Sam Eyde vgs. 00:55:37
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:00:00
73 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:56:59
65 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:37:20
57 Dag Olav Pettersen Lang løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
17 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:00:00
53 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:43:16
56 Erling Lauvrak Lang løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
19 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:00:00
157 Even Fossum Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:34:57
93 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Il Express 00:00:00
84 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:46:56
82 Geir Henrik Hirsch Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:52:19
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:36:09
21 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:00:00
50 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer HHSV 00:00:00
38 Heine J Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:42:43
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
27 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:32:15
111 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:46:52
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:44:58
76 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:41:47
64 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:41:00
116 Jan Arild Rørvik Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:38:52
147 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:51:22
25 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron 00:38:23
98 Johan Nyland Kort løype 50-54 Herrer Asplan Viak 00:50:40
151 John Tore Daland Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:38:48
59 Julie Nærestad Lang løype 20-24 Damer Egen 00:38:47
156 Jørgen Guldal Lang løype 30-34 Herrer Egen 01:11:29
87 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:58:46
107 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Trauma 00:53:35
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:00:00
45 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
100 Kornelia Juul Nyland Kort løype 20-24 Damer Arendals Sei... 00:50:42
78 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:48:47
118 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:38:56
61 Magne Blågestad Lang løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:45:53
154 Marit Vågsnes Kort løype 70-74 Damer Nordre Follo... 00:41:01
35 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 01:07:00
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 01:00:44
112 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:41:32
63 Oddny Jørgensen Lang løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
89 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:56:00
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:36:40
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:28:54
42 Ranveig Kvifte Lang løype 55-59 Damer SSHF 00:48:49
41 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 01:09:45
31 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:03:53
39 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
22 Stein Reinholt Jensen Lang løype 80-84 Herrer Egen 00:00:00
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:54:33
117 Stian Anderson Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:48:49
70 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Arendals Fos... 00:59:38
120 Synnøve Emblem Holte Lang løype 50-54 Damer AAMOC 01:00:12
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:32:32
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 01:04:28
104 Thor Aas Kort løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
80 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:53:17
149 Tore Arvid Eskilt Kort løype 60-64 Herrer Egen 01:06:10
37 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:43:41
14 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy O-Klub... 00:50:46
129 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
68 Vilde Haslekås Solheim Kort løype U-16 Damer Trauma 00:45:14
86 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonom... 01:09:31
95 Øystein B. Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Il Express 00:00:00
9 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:49:22
58 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:54:47
46 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:36:24

Antall: 79
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Sandnes skole, Tromøy

Løp i serien

Randviga, Fevik (17 aug 2020)
Stampefoss, Bjorbekk (24 aug 2020)
Granestua (31 aug 2020)
Dømmesmoen (07 sep 2020)
Uglebo, Myra skole (14 sep 2020)
Tromøy kirke (21 sep 2020)
Skarestrand (28 sep 2020)
Gjervoldsøya, Hisøy (05 okt 2020)
Hove (12 okt 2020)
Groos, Grimstad (19 okt 2020)
Asdal skole (26 okt 2020)