Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
189

Storesand , Fevik - 17 aug 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
67 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
47 Anne Heidrun K.Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:36:23
74 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:59:48
71 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Grane 00:00:00
43 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 01:06:51
90 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:27:33
20 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Privat 00:00:00
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:24:55
73 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:55:40
158 Bjørnar Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Frøyland IL 00:41:38
49 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
65 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
162 Dag Magne Vedå Lang løype 50-54 Herrer Express 00:33:45
57 Dag Olav Pettersen Lang løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
161 Daniel Vedå Lang løype 20-24 Herrer Express 00:27:22
17 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:40:28
53 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:36:23
60 Elin Okkenhaug Bratland Lang løype 45-49 Damer Familievernk... 00:00:00
54 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 00:51:35
56 Erling Lauvrak Lang løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
19 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:34:43
93 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Il Express 00:00:00
84 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:34:42
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:38:27
82 Geir Henrik Hirsch Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:34:53
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:36:09
21 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
29 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:37:23
50 Gunnar Mouland Lang løype 70-74 Herrer HHSV 00:00:00
38 Heine J Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:45:00
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:57:01
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:45:27
36 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 00:56:35
76 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:33:36
28 Ingvild Fossøy Lang løype 50-54 Damer Dahlske vgs 00:40:48
116 Jan Arild Rørvik Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:36:30
147 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:42:16
25 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron 00:34:46
98 Johan Nyland Kort løype 50-54 Herrer Asplan Viak 00:46:19
87 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:54:49
4 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:34:07
12 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:47:31
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:38:04
45 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:54:50
78 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:38:32
118 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:33:22
61 Magne Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Posten 00:50:01
18 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:32:04
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:39:50
81 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Egen (Trauma... 00:44:01
35 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:52:00
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 01:05:45
112 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:35:22
63 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:44:16
114 Otto Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 01:12:35
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:28:52
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:25:53
109 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:00:00
42 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSHF 00:32:12
41 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:55:52
31 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:54:16
91 Sandra Sofie Tømt Kort løype U-16 Damer IL Imås 00:55:42
22 Stein Reinholt Jensen Lang løype 80-84 Herrer Egen 00:59:36
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:49:06
150 Stig Dalsøren Lang løype 40-44 Herrer Havforskning... 00:00:00
160 Susan Bøbel Lang løype 30-34 Damer Egen 00:45:00
10 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:33:57
70 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Arendals Fos... 00:00:00
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:29:08
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 00:50:37
104 Thor Aas Kort løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
80 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 44:24:00
37 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:36:02
159 Viggo Molund Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:24:11
163 Vilde B. Urfjell Kort løype 25-29 Damer Egen 00:00:00
79 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:07:10
95 Øystein B. Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Il Express 00:00:00
9 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:34:41
48 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens vegv... 00:00:00
58 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:37:02
46 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:00:00
30 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00

Antall: 83
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows