Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
168

Granestua - 31 aug 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
67 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
168 Andreas Buene Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:59:50
47 Anne Heidrun K.Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:30:21
74 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:00:00
71 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Grane 00:00:00
43 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:54:41
83 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Mira Mare AS 00:42:52
40 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Trauma 01:03:00
90 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:29:47
20 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Privat 00:00:00
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:36:11
73 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:42:31
158 Bjørnar Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Frøyland IL 00:45:20
49 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
65 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:37:42
57 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
171 Didrik Oppedal Kort løype 20-24 Herrer Baker brun 00:46:18
53 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:49:50
69 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 01:12:16
54 Ellen Sundsdal Lang løype 50-54 Damer Posten 01:19:42
145 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:32:28
56 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
19 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:41:40
93 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Il Express 00:00:00
84 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:47:02
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:59:40
82 Geir Henrik Hirsch Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:00:00
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:40:40
21 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:49:34
29 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:52:42
50 Gunnar Mouland Lang løype 70-74 Herrer HHSV 00:00:00
38 Heine J Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:45:18
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:54:30
106 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer Imåsavtalen 00:42:18
111 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 01:07:00
36 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 00:49:32
76 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:50:09
64 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:41:29
116 Jan Arild Rørvik Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:42:10
98 Johan Nyland Kort løype 50-54 Herrer Asplan Viak 00:41:00
173 John Blågestad Lang løype 70-74 Herrer Agder Energi 00:00:00
87 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:52:27
4 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:30:27
107 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Trauma 01:04:00
45 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:00:50
78 Kristen Daland Lang løype 70-74 Herrer Egen 01:12:26
118 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:43:30
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:55:01
165 Marianne Simonsen Bjørkenes Lang løype 40-44 Damer Nye Veier 01:16:38
170 Marius Alsaker Kort løype 20-24 Herrer baker brun 00:28:15
81 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Egen (Trumaa... 00:00:00
35 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 01:03:25
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:49:21
112 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:54:48
63 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:30:29
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:00:00
89 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
172 Peer Stiansen Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:46:58
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:32:52
109 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:31:48
51 Petter Øyum Kort løype 45-49 Herrer Hisøy OK 00:50:16
42 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSHF 00:29:34
41 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:37:44
31 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:48:38
39 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
91 Sandra Sofie Tømt Kort løype U-16 Damer IL Imås 00:59:10
22 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:56:25
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 01:12:15
117 Stian Anderson Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:59:57
70 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Arendals Fos... 00:55:55
120 Synnøve Emblem Holte Lang løype 50-54 Damer AAMOC 00:52:11
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:37:08
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 00:50:57
104 Thor Aas Kort løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
80 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:58:56
149 Tore Arvid Eskilt Kort løype 60-64 Herrer Egen 00:44:55
37 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:55:04
14 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy O-Klub... 00:55:01
159 Viggo Molund Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:00
86 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonom... 01:06:59
79 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:59:07
95 Øystein B. Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Il Express 00:00:00
9 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:40:43
48 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens vegv... 00:00:00
58 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:56:19

Antall: 86
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows