Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
188

Tromøy kirke - 21 sep 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
115 Amalie Ringvoll Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:00:00
67 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:51:01
47 Anne Heidrun K.Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:27:59
71 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Grane 00:40:01
43 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 01:04:53
83 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Mira Mare AS 00:34:33
40 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Trauma 00:52:23
90 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:27:10
20 Bjørn Bratland Kort løype 70-74 Herrer Privat 00:38:56
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:00:00
186 Bjørn Syvertsen Lang løype 50-54 Herrer Otrum 00:53:03
49 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
187 Christine Syvertsen Lang løype 25-29 Damer Egen 01:13:12
17 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:54:17
53 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:38:27
69 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 00:48:22
184 Elias Vågsnes Sælsbråten Lang løype 16-19 Herrer Ik Grane 01:02:34
145 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:25:30
56 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
19 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:00:00
84 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:41:35
11 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer IK Grane Are... 00:34:30
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:34:02
21 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
29 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:36:17
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:43:48
50 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer HHSV 00:00:00
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
111 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:45:10
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:42:41
36 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 00:46:32
148 Ingrid Ringvoll Kort løype U-16 Damer Graneavtalen 00:38:36
64 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:36:36
147 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:50:28
25 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron 00:36:16
98 Johan Nyland Kort løype 50-54 Herrer Asplan Viak 00:38:52
107 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Trauma 00:53:24
12 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:38:17
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:36:35
45 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:59:32
122 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:44:01
118 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:32:42
155 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Trauma 00:41:56
18 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:44:32
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:37:37
165 Marianne Simonsen Bjørkenes Lang løype 40-44 Damer Nye Veier 01:04:00
185 Marianne Tønseth Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:31:47
154 Marit Vågsnes Lang løype 70-74 Damer Nordre Follo... 01:16:33
35 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:55:21
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:31:56
112 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:35:23
63 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:31:55
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:41:24
89 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:39:40
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:31:32
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:33:53
109 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:00:00
51 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Hisøy OK 00:58:58
42 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSHF 00:29:59
41 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:39:16
31 Rolf Mikkelsen Lang løype 75-79 Herrer Egen 01:08:10
39 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
22 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:40:17
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:40:11
10 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:36:47
70 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Arendals Fos... 00:52:15
120 Synnøve Emblem Holte Lang løype 50-54 Damer AAMOC 00:39:39
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:28:24
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 00:57:25
80 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:40:20
37 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:48:26
14 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy O-Klub... 00:46:13
79 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:47:01
9 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:45:31
48 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens vegv... 00:00:00
58 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:58:33
46 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:38:32
30 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:42:43

Antall: 79
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows