Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
188

Nedenes skole - 28 sep 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:00:00
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:33:48
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:49:21
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:51:02
7 Helge Kristensen Lang løype 60-64 Herrer Securitas 01:16:21
10 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:39:29
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:37:37
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:49:40
17 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 01:23:45
18 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
22 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:32:30
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:40:03
25 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron 00:38:28
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:58:03
29 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:47:11
30 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:49:52
31 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:47:46
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:36:42
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:38:53
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:35:52
36 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 00:58:42
37 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:48:43
40 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Trauma 01:00:29
42 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSHF 00:25:35
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:38:46
48 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens vegv... 00:00:00
49 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
51 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Hisøy OK 01:01:37
52 Bendik Øyum Hoel Kort løype 16-19 Herrer Hisøy OK 00:57:49
56 Erling Lauvrak Lang løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
57 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer IL Express 00:55:49
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:58:09
63 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:32:32
64 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:38:59
65 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:39:06
67 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:32:55
79 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:57:06
84 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
91 Sandra Sofie Tømt Kort løype U-16 Damer IL Imås 00:46:08
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 00:56:30
93 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Il Express 00:00:00
95 Øystein B. Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Il Express 01:07:58
98 Johan Nyland Kort løype 50-54 Herrer Asplan Viak 00:43:58
107 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Trauma 01:03:04
111 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:47:37
117 Stian Anderson Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:34:19
118 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:41:03
142 Frida Sæveraas Johansen Kort løype U-16 Damer Hisøy o-klubb 00:54:19
146 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer JJ Ugland 00:30:33
147 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:48:58
154 Marit Vågsnes Lang løype 70-74 Damer Nordre Follo... 01:03:02
165 Marianne Simonsen Bjørkenes Lang løype 40-44 Damer Nye Veier 01:17:04
167 Jorunn Terjesen Aarrestad Kort løype 50-54 Damer JBU 00:46:40
170 Marius Alsaker Lang løype 20-24 Herrer baker brun 00:59:52
175 Oskar Juul Dølemo Kort løype 25-29 Herrer AV 01:07:16
185 Marianne Tønseth Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:30:56
189 Turid Hagelia Korshavn Lang løype 45-49 Damer Egen 00:44:07
190 Heidi Johansen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:56:54
191 Per Egil Auestad Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:00:00
192 Inger Skjævesland Kort løype 45-49 Herrer Egen 00:46:24

Antall: 62
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows