Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
188

Gjervoldsøya, Hisøy - 05 okt 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
115 Amalie Ringvoll Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:42:11
67 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:42:49
183 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:34:41
47 Anne Heidrun K.Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:35:42
74 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:49:35
71 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Grane 01:10:11
43 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:53:28
83 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Mira Mare AS 00:32:41
40 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Trauma 00:51:22
90 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:24:20
136 Asle Åsmul Lang løype 45-49 Herrer SG Armaturen AS 00:40:15
194 Aud Thorbjørnsen Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
52 Bendik Øyum Hoel Kort løype 16-19 Herrer Hisøy OK 00:00:00
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:27:12
73 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:00:04
49 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
17 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:54:35
177 Eilert Ellefsen Lang løype 60-64 Herrer Egen 01:18:11
53 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:44:15
69 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
145 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:26:54
56 Erling Lauvrak Lang løype 75-79 Herrer Eget 00:52:32
19 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:00:00
93 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Il Express 00:00:00
84 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:41:01
137 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:41:42
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:38:58
11 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer IK Grane Are... 00:43:08
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:35:24
195 Glenn Ager- Wick Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:32:27
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:44:02
133 Gunda Marie Klepstad Kort løype 75-79 Damer Egen 01:09:20
38 Heine J Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:43:11
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
27 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:33:21
7 Helge Kristensen Lang løype 60-64 Herrer Securitas 00:42:08
106 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer Imåsavtalen 00:34:00
111 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:40:47
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:43:45
36 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 00:52:50
148 Ingrid Ringvoll Kort løype U-16 Damer Graneavtalen 00:43:30
64 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:30:26
147 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:47:01
196 Jan Rune Basso Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:32:38
25 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron 00:33:05
98 Johan Nyland Kort løype 50-54 Herrer Asplan Viak 01:13:27
135 John Hansen Lang løype 60-64 Herrer Politiet 00:35:54
146 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer JJ Ugland 00:00:00
167 Jorunn Terjesen Aarrestad Kort løype 50-54 Damer JBU 00:46:14
87 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:42:49
4 Kenneth Ånonsen Lang løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
107 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Trauma 00:00:00
12 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:19:00
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:34:24
45 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:15:00
122 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:27
118 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:43:05
155 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Trauma 00:52:20
18 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:31:12
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:39:07
185 Marianne Tønseth Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:29:22
170 Marius Alsaker Lang løype 20-24 Herrer baker brun 01:02:44
81 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Egen (Trauma... 00:34:35
35 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 01:04:45
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:52:09
112 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:40:08
63 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:34:02
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:41:37
175 Oskar Juul Dølemo Kort løype 25-29 Herrer AV 01:09:08
89 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:33:55
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:24:51
109 Per Reidar Spieler Lang løype 80-84 Herrer eget 00:58:24
51 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Hisøy OK 00:58:22
42 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSHF 00:28:21
41 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:00:00
31 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:01:59
39 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
91 Sandra Sofie Tømt Kort løype U-16 Damer IL Imås 01:09:18
22 Stein Reinholt Jensen Lang løype 80-84 Herrer Egen 01:24:29
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:00:00
117 Stian Anderson Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:44:09
10 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:31:00
70 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Arendals Fos... 00:59:35
120 Synnøve Emblem Holte Lang løype 50-54 Damer AAMOC 00:43:01
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:28:18
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 01:07:56
104 Thor Aas Kort løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
80 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:52:10
149 Tore Arvid Eskilt Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:00:00
14 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy O-Klub... 00:43:54
129 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 01:28:17
86 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonom... 01:09:16
79 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:46:47
95 Øystein B. Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Il Express 00:00:00
9 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:37:22
48 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens vegv... 00:00:00
58 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:39:34
46 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:38:13
30 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:33:32

Antall: 100
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows