Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
188

Gjervoldsøya, Hisøy - 05 okt 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
90 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:24:20
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:24:51
145 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:26:54
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:27:12
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:28:18
42 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSHF 00:28:21
185 Marianne Tønseth Kort løype 45-49 Damer Arendal kommune 00:29:22
64 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:30:26
10 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:31:00
18 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:31:12
195 Glenn Ager- Wick Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:32:27
196 Jan Rune Basso Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:32:38
83 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Mira Mare AS 00:32:41
25 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron 00:33:05
27 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:33:21
30 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:33:32
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:33:55
106 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer Imåsavtalen 00:34:00
63 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:34:02
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:34:24
81 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Egen (Trauma... 00:34:35
183 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:34:41
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:35:24
122 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:35:27
47 Anne Heidrun K.Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:35:42
135 John Hansen Lang løype 60-64 Herrer Politiet 00:35:54
9 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:37:22
46 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:38:13
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:38:58
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:39:07
58 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:39:34
112 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:40:08
136 Asle Åsmul Lang løype 45-49 Herrer SG Armaturen AS 00:40:15
111 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:40:47
84 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:41:01
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:41:37
137 Fredrik Studsrud Lang løype 20-24 Herrer Egen 00:41:42
7 Helge Kristensen Lang løype 60-64 Herrer Securitas 00:42:08
115 Amalie Ringvoll Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:42:11
87 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:42:49
67 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:42:49
120 Synnøve Emblem Holte Lang løype 50-54 Damer AAMOC 00:43:01
118 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:43:05
11 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer IK Grane Are... 00:43:08
38 Heine J Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:43:11
148 Ingrid Ringvoll Kort løype U-16 Damer Graneavtalen 00:43:30
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:43:45
14 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy O-Klub... 00:43:54
6 Glenn Solberg Lang løype 45-49 Herrer Statens vegv... 00:44:02
117 Stian Anderson Kort løype 40-44 Herrer Egen 00:44:09
53 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:44:15
167 Jorunn Terjesen Aarrestad Kort løype 50-54 Damer JBU 00:46:14
79 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:46:47
147 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:47:01
74 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:49:35
40 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Trauma 00:51:22
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:52:09
80 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:52:10
155 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Trauma 00:52:20
56 Erling Lauvrak Lang løype 75-79 Herrer Eget 00:52:32
36 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 00:52:50
43 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:53:28
17 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:54:35
51 Petter Øyum Lang løype 45-49 Herrer Hisøy OK 00:58:22
109 Per Reidar Spieler Lang løype 80-84 Herrer eget 00:58:24
70 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Arendals Fos... 00:59:35
73 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:00:04
31 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:01:59
170 Marius Alsaker Lang løype 20-24 Herrer baker brun 01:02:44
35 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 01:04:45
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 01:07:56
175 Oskar Juul Dølemo Kort løype 25-29 Herrer AV 01:09:08
86 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Agder Økonom... 01:09:16
91 Sandra Sofie Tømt Kort løype U-16 Damer IL Imås 01:09:18
133 Gunda Marie Klepstad Kort løype 75-79 Damer Egen 01:09:20
71 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Grane 01:10:11
98 Johan Nyland Kort løype 50-54 Herrer Asplan Viak 01:13:27
45 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:15:00
177 Eilert Ellefsen Lang løype 60-64 Herrer Egen 01:18:11
12 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 01:19:00
22 Stein Reinholt Jensen Lang løype 80-84 Herrer Egen 01:24:29
129 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 01:28:17

Antall: 82 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows