Sparekassa Orienteringskarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
20 apr 2020
20
188

Hove - 12 okt 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K.W Sørensen... 00:00:00
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer Agder Rengjø... 00:24:34
3 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken Sør 00:00:00
5 Kjell Walter Sørensen Lang løype 65-69 Herrer K. W Sørense... 00:00:00
7 Helge Kristensen Kort løype 60-64 Herrer Securitas 00:29:17
8 Olav Røisland Lang løype 75-79 Herrer Statens Vegv... 01:16:05
9 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:31:43
10 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:33:51
11 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer IK Grane Are... 00:30:51
14 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy O-Klub... 00:35:37
15 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer National Oil... 00:30:19
16 Inge Skjævesland Lang løype 65-69 Herrer If 00:39:53
17 Egil Fossum Lang løype 50-54 Herrer MacGregor Pu... 00:00:00
18 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:29:30
19 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:27:34
20 Bjørn Bratland Lang løype 70-74 Herrer Privat 00:57:20
22 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:27:54
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:33:37
25 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron 00:31:55
26 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:34:33
29 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer Egen 00:28:25
30 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00
31 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:35:42
32 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:28:03
33 Per Olav Nærestad Lang løype 55-59 Herrer Sparekassa 00:24:03
34 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:25:37
35 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:48:35
36 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 00:37:03
37 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:36:28
39 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
40 Arne Thorstensen Lang løype 55-59 Herrer Trauma 00:43:18
41 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:27:24
42 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSHF 00:21:09
43 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:37:52
44 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:25:13
45 Knut Åge Normann Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
46 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:31:22
47 Anne Heidrun K.Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:21:49
48 Øystein Lien Lang løype 65-69 Herrer Statens vegv... 00:00:00
49 Bodil Fidje Lien Kort løype 65-69 Damer Risør kommune 00:00:00
51 Petter Øyum Kort løype 45-49 Herrer Hisøy OK 00:26:46
52 Bendik Øyum Hoel Kort løype 16-19 Herrer Hisøy OK 00:35:44
54 Ellen Sundsdal Kort løype 50-54 Damer Posten 00:26:25
55 Knut Bryn Kort løype 55-59 Herrer VISOLIT 00:24:00
56 Erling Lauvrak Lang løype 75-79 Herrer Eget 01:02:02
58 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:44:42
60 Elin Okkenhaug Bratland Lang løype 45-49 Damer Familievernk... 00:38:29
61 Magne Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
62 Marianne Hauge Lang løype 45-49 Damer SSHF 00:36:28
63 Oddny Jørgensen Kort løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:26:43
64 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:29:24
65 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:00:00
67 Anders Noddeland Kort løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:30:19
68 Vilde Haslekås Solheim Kort løype U-16 Damer Trauma 00:39:14
69 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 00:43:55
70 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Arendals Fos... 00:44:33
71 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Grane 00:44:48
72 Simen Sørensen Kort løype U-16 Herrer N 00:00:00
73 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:37:00
74 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:33:34
76 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:34:42
79 Widar Taxth Løland Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:43:10
80 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:36:23
81 Mia Hirsch Lang løype 16-19 Damer Egen (Trauma... 00:30:16
82 Geir Henrik Hirsch Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:28:55
83 Are Skindlo Lang løype 50-54 Herrer Mira Mare AS 00:32:17
84 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:38:14
87 Kenneth Skotkjerra Lang løype 45-49 Herrer Byggpartnere AS 00:34:17
88 Nils Kristian Goderstad Lang løype 30-34 Herrer Byggpartner 00:34:07
89 Ottar Gjerstad Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:31:02
92 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer IL Imås 00:32:20
93 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Il Express 00:00:00
95 Øystein B. Pedersen Lang løype 70-74 Herrer Il Express 00:57:32
96 Ingrid B Damsgaard Kort løype U-16 Damer N 00:00:00
99 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Damer Sørensen Ein... 00:00:00
101 Camilla Sørensen Kort løype 40-44 Damer Sørensen Ein... 00:00:00
104 Thor Aas Kort løype 70-74 Herrer IL Express 00:00:00
107 Kjell Brevik Lang løype 70-74 Herrer Trauma 00:42:58
109 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:26:32
111 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking Norsafe 00:35:55
112 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Egen 00:37:26
114 Otto Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøyavtalen 00:00:00
115 Amalie Ringvoll Lang løype 16-19 Damer Graneavtalen 00:36:29
116 Jan Arild Rørvik Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:34:08
117 Stian Anderson Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:33
118 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:30:55
129 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:37:24
135 John Hansen Lang løype 60-64 Herrer Politiet 00:34:06
142 Frida Sæveraas Johansen Kort løype U-16 Damer Hisøy o-klubb 00:00:00
145 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:24:53
146 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer JJ Ugland 00:27:33
147 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:37:16
148 Ingrid Ringvoll Kort løype U-16 Damer Graneavtalen 00:26:24
155 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Trauma 00:34:18
168 Andreas Buene Lang løype 40-44 Herrer Egen 00:41:28
183 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:34:26
184 Elias Vågsnes Sælsbråten Lang løype 16-19 Herrer Ik Grane 00:51:04
189 Turid Hagelia Korshavn Lang løype 45-49 Damer Egen 00:34:46
191 Per Egil Auestad Kort løype 55-59 Herrer Egen 00:22:10
192 Inger Skjævesland Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:55:58
195 Glenn Ager- Wick Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:36:21

Antall: 101
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows