Arendal Cykleclub Sykkelkarusell 2020

Arendal Cykleclub
13 mai 2020
3
67

#1 Lysløype Sam Eyde Vgs. - 13 mai 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
11 Ada Koch Trim 50-54 Damer Arendal CC 00:00:00
51 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer ACC 00:49:42
18 Bo Koch Fredriksen Trim 20-24 Herrer Arendal CC 00:00:00
34 Carl Thomas Duus Lang løype 45-49 Herrer ACC 01:08:51
49 Christian Austenå Lang løype 40-44 Herrer ACC/EEA 00:53:42
42 Daniel Rønquist Erichsen Lang løype 20-24 Herrer Crossfit Gri... 00:49:10
31 Eddie Sørensen Lang løype 60-64 Herrer Arendalcc/ R... 00:52:50
29 Edmund Magnus Ness Lang løype 40-44 Herrer Gledespatruljen 00:51:58
54 Emil K Ryder Barn 3-12 år... U-16 Herrer ACC 00:19:03
43 Even Dalen Barn 3-12 år... U-16 Herrer Froland Sykk... 00:28:24
9 Francesca Flateland Kort løype 40-44 Damer Arendal CC /... 00:33:51
57 Frida Fiskaa Thommessen Barn 3-12 år... U-16 Damer - 00:20:22
35 Geir Magne Larsen Lang løype 60-64 Herrer Arendal Cykl... 01:09:14
5 georg smedsaas Lang løype 40-44 Herrer ACC 00:47:41
53 Grethe Boye Trim 60-64 Damer ACC 00:00:00
10 Gry Elin K Fredriksen Lang løype 50-54 Damer ACC 00:55:51
48 Hans-Petter Knutsen Lang løype 30-34 Herrer ACC/EEA 01:02:29
40 Heidi Stormoen Lorentzen Lang løype 50-54 Damer ACC Pink Rid... 00:00:00
50 Henning Kristiansen Kort løype 30-34 Herrer Mobile Arend... 00:45:58
32 Janne aanonsen Lang løype 45-49 Damer Arendal CC p... 01:09:13
2 Johan Ryder Berntsen Lang løype 35-39 Herrer ACC 00:49:54
6 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:50:37
41 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Acc/team Båt... 00:55:34
28 Kristian Stene Lang løype 40-44 Herrer ArendalCC 00:48:57
17 Lars Daniel Erichsen Trim 55-59 Herrer Arendal CC 00:00:00
23 Leif Jan. Råna Lang løype 70-74 Herrer Acc 01:32:17
47 Linda Bosvik Langemyr Trim 55-59 Damer Arendal cc 00:00:00
56 Lise Fiskaa Thommessen Barn 3-12 år... U-16 Damer - 00:24:13
1 Magnar Boye Karlsen Lang løype 45-49 Herrer ACC 00:46:03
38 Marie Lindstøl Engenes Lang løype 45-49 Damer Acc 01:09:08
25 Mildgerd Helleland Lang løype 45-49 Damer ACC 01:02:11
26 Monica Strømsland Trim 35-39 Damer Fiskebrygga AS 00:00:00
55 Nathaniel K Ryder Barn 3-12 år... U-16 Herrer ACC 00:19:03
20 Olav Inge Vindholmen Lang løype 60-64 Herrer ACC 00:56:07
12 Olga Karin Harnes Kort løype 55-59 Damer ACC 00:00:00
13 Peer Andreassen Lang løype 55-59 Herrer Arendal CC 01:05:00
4 Per Richard Kaino Lang løype 40-44 Herrer Bygg og Beto... 00:45:45
52 Preben Liltved Lang løype 55-59 Herrer ACC 00:47:27
37 Rune Hovland Lang løype 45-49 Herrer ACC 00:45:46
44 Sigbjørn Lauvrak Lang løype 45-49 Herrer Froland sykk... 00:49:36
19 Steinar Boye Lang løype 55-59 Herrer ACC 00:48:41
7 Steinar Winther Lang løype 50-54 Herrer Arendal CC 00:43:00
33 Stine Nygård Lang løype 40-44 Damer ACC 01:09:10
3 Sølve Strømsland Lang løype 35-39 Herrer ACC 00:45:46
46 Terje Johnsen Lang løype 55-59 Herrer Arendal CC 00:49:12
36 Thommy Evensen Lang løype 55-59 Herrer FSK / Egde C... 00:50:51
24 Thorstein Walle Lang løype 50-54 Herrer ACC 00:50:11
39 Tom Arild Dalen Lang løype 35-39 Herrer Froland Regn... 00:50:51
15 Tommy Hansen Kort løype 45-49 Herrer ACC/Air Prod... 00:24:18
30 Tommy Svanor Lang løype 35-39 Herrer Arendal CC 01:00:25
14 Trine Marie Tveite Kort løype 35-39 Damer Arendal sykk... 00:30:00
21 Trond Aarstad Lang løype 45-49 Herrer Tvedestrand ... 00:45:44
16 Wenche Erichsen Trim 55-59 Damer Arendal CC 00:00:00

Antall: 53
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows