Arendal Cykleclub Sykkelkarusell 2020

Arendal Cykleclub
13 mai 2020
3
67

#2 Rånaskogen - 20 mai 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
11 Ada Koch Lang løype 50-54 Damer Arendal CC 00:48:03
51 Audun Flateland Lang løype 40-44 Herrer ACC 00:42:46
18 Bo Koch Fredriksen Kort løype 20-24 Herrer Arendal CC 00:00:00
34 Carl Thomas Duus Lang løype 45-49 Herrer ACC 00:00:00
49 Christian Austenå Lang løype 40-44 Herrer ACC/EEA 00:42:20
65 Christian Coll Lang løype 35-39 Herrer Arendal Sing... 00:32:45
42 Daniel Rønquist Erichsen Lang løype 20-24 Herrer Crossfit Gri... 00:41:36
31 Eddie Sørensen Lang løype 60-64 Herrer Arendalcc/ R... 00:40:30
29 Edmund Magnus Ness Kort løype 40-44 Herrer Gledespatruljen 00:24:14
68 Ellen Dahl Kort løype 40-44 Damer ACC 00:00:00
43 Even Dalen Barn 3-12 år... U-16 Herrer Froland Sykk... 00:25:52
9 Francesca Flateland Lang løype 40-44 Damer Arendal CC /... 01:07:31
63 Frederik Mull Grønskag Kort løype 45-49 Herrer ACC 00:16:27
57 Frida Fiskaa Thommessen Barn 3-12 år... U-16 Damer - 00:31:24
35 Geir Magne Larsen Lang løype 60-64 Herrer Arendal Cykl... 00:00:00
58 Geir Melum Lang løype 45-49 Herrer Team Melum 00:40:43
5 georg smedsaas Lang løype 40-44 Herrer ACC 00:36:09
10 Gry Elin K Fredriksen Lang løype 50-54 Damer ACC 00:00:00
48 Hans-Petter Knutsen Lang løype 30-34 Herrer ACC/EEA 00:52:19
40 Heidi Stormoen Lorentzen Lang løype 50-54 Damer ACC Pink Rid... 00:00:00
64 Henriette Boye Karlsen Kort løype U-16 Damer ACC 00:22:54
32 Janne aanonsen Lang løype 45-49 Damer Arendal CC p... 00:00:00
60 Jarle Greni Lang løype 50-54 Herrer LR 00:46:38
2 Johan Ryder Berntsen Lang løype 35-39 Herrer ACC 00:40:28
41 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Acc/team Båt... 00:45:01
28 Kristian Stene Lang løype 40-44 Herrer ArendalCC 00:40:28
17 Lars Daniel Erichsen Lang løype 55-59 Herrer Arendal CC 00:43:04
69 Lars Håkon Hegertun Lang løype 40-44 Herrer Grimstad Løp... 00:41:00
47 Linda Bosvik Langemyr Trim 55-59 Damer Arendal cc 00:00:00
56 Lise Fiskaa Thommessen Barn 3-12 år... U-16 Damer - 00:31:24
1 Magnar Boye Karlsen Lang løype 45-49 Herrer ACC 00:37:24
38 Marie Lindstøl Engenes Lang løype 45-49 Damer Acc 00:00:00
25 Mildgerd Helleland Lang løype 45-49 Damer ACC 00:50:07
26 Monica Strømsland Lang løype 35-39 Damer Fiskebrygga AS 01:05:00
20 Olav Inge Vindholmen Lang løype 60-64 Herrer ACC 00:43:33
12 Olga Karin Harnes Kort løype 55-59 Damer ACC 00:00:00
13 Peer Andreassen Lang løype 55-59 Herrer Arendal CC 00:46:03
4 Per Richard Kaino Lang løype 40-44 Herrer Bygg og Beto... 00:32:46
59 Petter Bilstad Lang løype 30-34 Herrer Lindal Hus 00:33:59
52 Preben Liltved Lang løype 55-59 Herrer ACC 00:39:30
61 Sissel Brateng Kort løype 45-49 Damer ACC 00:18:41
7 Steinar Winther Lang løype 50-54 Herrer Arendal CC 00:31:07
33 Stine Nygård Lang løype 40-44 Damer ACC 00:00:00
67 Svein Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer ACC 00:00:00
3 Sølve Strømsland Lang løype 35-39 Herrer ACC 00:34:57
46 Terje Johnsen Lang løype 55-59 Herrer Arendal CC 00:43:34
36 Thommy Evensen Lang løype 55-59 Herrer FSK / Egde C... 00:42:51
24 Thorstein Walle Lang løype 50-54 Herrer ACC 00:50:07
39 Tom Arild Dalen Lang løype 35-39 Herrer Froland Regn... 00:36:13
30 Tommy Svanor Lang løype 35-39 Herrer Arendal CC 00:46:23
14 Trine Marie Tveite Kort løype 35-39 Damer Arendal sykk... 00:30:00

Antall: 51
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows