Førstemann til Granestua og tilbake

Agder Bedriftsidrettskrets
25 aug 2020
105

Resultater

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
37 Aleksander Hals-Lydersen Granestua 45-49 Herrer SSA 01:43:35
74 Alf Kristian Martinsen Granestua 16-19 Herrer Selvstendig 01:42:46
66 Alf Martin Svendsen Granestua 50-54 Herrer - 01:57:52
109 Andreas L. Stenerud Granestua 25-29 Herrer Egen 01:35:01
35 Andreas Tveiten Granestua 55-59 Herrer Myra UIL 02:02:06
60 Anna Gunn Folgerø Granestua 60-64 Damer Tromøy IL 01:58:18
22 Anne Marie Hausland Granestua 50-54 Damer Arendal Tria... 02:04:36
90 arne thorstensen Granestua 55-59 Herrer ØTIF 01:52:58
92 Atle Råna Granestua 40-44 Herrer Igland Garasjen 01:51:56
71 Bjørn Enoksen Granestua 35-39 Herrer Kystverket L... 01:38:25
17 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Granestua 50-54 Herrer Springkleiv ... 01:40:14
58 Carl Christian Engstad Granestua 30-34 Herrer Lillesands-P... 01:51:41
38 Christer Aaser Tveiten 55-59 Herrer Grimstad Løp... 00:49:00
23 Christian Solheim Granestua 35-39 Herrer APL NOV 01:49:50
47 Dagfinn Jernes Granestua 70-74 Herrer Egen 02:05:10
32 Einar Solum Granestua 70-74 Herrer Egen 02:02:38
105 Eivind Fjærbu Tveiten 20-24 Herrer Froland il 00:40:06
61 Eivind Gangsei Granestua 45-49 Herrer Tvedestrand ... 01:46:57
52 Eivind Øygarden Tveiten 35-39 Herrer Trauma 00:41:51
81 Endre Røynstrand Tveiten 60-64 Herrer Arendal CC 00:47:44
103 Erik Bøylestad Tveiten 16-19 Herrer Froland skis... 00:37:58
27 Erlend Terkelsen Granestua U-16 Herrer Sørild FIK 01:31:58
68 Finn Hvoslef Tveiten 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:44:19
19 Fred Arthur Asdal Granestua 50-54 Herrer Arendal Tria... 01:55:43
48 Fredrik Falck-Knutsen Granestua 40-44 Herrer Gard AS 01:49:50
40 Geir Haarklau Sæther Granestua 45-49 Herrer Olasheiløpet 01:41:21
65 Georg Smedsaas Granestua 40-44 Herrer Hisøy OK 01:19:16
69 Hedvig Gåskjenn Granestua 40-44 Damer Sportsjentene 01:54:15
88 Heidi Johansen Granestua 40-44 Damer Hisøy IL 02:01:25
15 Hugo Pedersen Granestua 40-44 Herrer Svv 01:50:19
75 Håkon Bernhardsen Granestua 35-39 Herrer Asplan Viak 01:30:23
7 Håvard Vad Petersson Granestua 35-39 Herrer Grimstad løp... 01:34:44
12 Ilka Huber Granestua 40-44 Damer Arendal tria... 01:55:47
110 Ingrid Breimyr Hansen Tveiten U-16 Damer Froland Skis... 01:13:31
100 Jakub Ruzylo Granestua 35-39 Herrer Arendal Tria... 01:22:57
13 Jan Rune Sjuls Granestua 50-54 Herrer EikSenteret ... 01:56:04
45 Jonas Johansen Granestua 25-29 Herrer Ingen 01:34:35
39 Jorid Holst Granestua 35-39 Damer Steinsås run... 02:10:10
42 Julie Ørum Granestua 40-44 Damer NAV Agder 02:31:48
5 Kai Arne Normann Granestua 40-44 Herrer Mobit Arendal 01:41:11
51 Kenneth Halvorsen Granestua 40-44 Herrer 😎 01:38:22
24 Kevin Svenningsen Granestua 40-44 Herrer Grimstad kom... 01:53:29
16 Kim-Werner Tønnesen Granestua 30-34 Herrer 01:42:11
41 Kjetil Nyvold Granestua 55-59 Herrer MacGregor 02:08:22
76 Klara Malene Bjørkli Granestua 30-34 Damer Froland IL 01:53:25
3 Kristian Lund Kristiansen Granestua 30-34 Herrer Team Båtsted... 02:20:37
54 Kristin Flo Tveiten 50-54 Damer Arendal kommune 00:53:38
89 Larry Rothschild Granestua 50-54 Herrer Tromøy IL lø... 02:13:15
93 Lars Kopland Granestua 45-49 Herrer Tvedrstrand if 01:55:21
33 Lene Holthe Granestua 45-49 Damer SteinsåsRunners 02:12:12
59 Liv-Anna Folgerø Granestua 30-34 Damer Tromøy IL 01:45:25
57 Magne Isaksen Granestua 60-64 Herrer Froland IL 01:43:30
50 Magne Rugnes Granestua 45-49 Herrer ingen 01:42:49
87 Maren Johansen Tveiten 30-34 Damer Egen 00:45:24
102 Marte Bøylestad Tveiten U-16 Damer Froland skis... 00:47:27
106 Martin Hagen Tveiten 25-29 Herrer Arendal Bilu... 00:49:37
28 Nils Trond Terkelsen Granestua 45-49 Herrer DNB BIL 01:46:20
67 Nora Johansen Granestua 40-44 Damer Hisøy OK 01:34:28
64 Norvald Andreassen Granestua 40-44 Herrer Grimstad Løp... 01:38:24
97 Olav Bøylestad Landa Tveiten U-16 Herrer Froland IL 00:40:33
1 Ole Andreas Hamsun Rustad Granestua 35-39 Herrer Sam Eyde Vgs 01:34:19
104 Oline Eikemo Tveiten U-16 Damer Froland Skis... 00:58:32
70 Paul-Erling Lia Granestua 50-54 Herrer Nkom BIL 01:45:13
107 Per Voie Granestua 35-39 Herrer Team TOVO 01:18:55
8 Preben Grønlund Skretteberg Granestua 40-44 Herrer Meshtech 01:46:27
78 Randi Haugland Tveiten 50-54 Damer Vegårshei il 00:44:25
91 Rune Bjørklund Granestua 60-64 Herrer Express 01:41:12
77 Sanna Bjørkli Granestua 20-24 Damer Froland 01:41:20
9 Sigrunn Askland Tveiten 50-54 Damer Express IL 00:52:58
80 Silje Røynstrand Granestua 25-29 Damer Grimstad løp... 01:30:06
26 Solveig Granås Granestua 50-54 Damer Arendal Tria... 01:44:38
62 Steinar Fjeldberg Granestua 50-54 Herrer Sparebanken ... 01:46:13
79 Stig Kvade Granestua 40-44 Herrer Next Bil 01:54:03
95 Teklu Gebregziabher Granestua 45-49 Herrer Grimstad løp... 01:27:49
99 Terezia Hagen Tveiten 30-34 Damer TAT 00:45:41
108 Terje Johnsen Tveiten 55-59 Herrer Arendal CC 00:38:03
18 Thor Bylund Granestua 55-59 Herrer Olasheiløpet 01:38:11
56 Thorsten Gerstner Granestua 45-49 Herrer Arendal Tria... 01:49:52
94 Tonje Castberg Tveiten 50-54 Damer Arendal tria... 01:01:11
20 Tor Myhre Tveiten U-16 Herrer Vegårshei IL 00:34:49
53 Tore Birkedal Granestua 30-34 Herrer Froland IL 01:39:31
101 Vemund Grønlund Tveiten U-16 Herrer Froland Skis... 00:50:15
21 Vemund Myhre Tveiten U-16 Herrer Vegårshei IL 00:38:27
86 Vigdis Linnea Osmundsen Tveiten 35-39 Damer . 00:52:54
96 Øystein Johansen Tveiten 50-54 Herrer ❤️ 00:42:48
6 Øyvind Brekkhus Sandåker Granestua 35-39 Herrer Grimstad Løp... 01:42:02

Antall: 86
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows
Førstemann til Granestua og tilbake