Agderposten Lysløypekarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
27 okt 2020
6
94

Dømmesmoen lysløype - Ukens løype - 27 okt 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
42 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Bane sør AS 00:15:30
41 Odd-Gunnar Valborgland Lang løype 20-24 Herrer BW Offshore ... 00:33:05
57 Åsmund Tveit Lang løype 25-29 Herrer Jakt & Friluft 00:35:31
36 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Grimstad Løp... 00:33:25
1 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Sykehuspartn... 00:41:20
33 Linn Beate Andersen Kort løype 35-39 Damer Ingen 00:26:45
15 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Team Siv 00:00:00
31 Daniel Hansen Lang løype 35-39 Herrer GRP Christensen 00:33:10
50 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:33:16
71 Hilde Bergh Madsen Trim 40-44 Damer MUIL 00:00:00
74 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:22:26
6 Ragnhild Abusland Kort løype 40-44 Damer 0 00:20:25
44 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK Bil. 00:21:44
47 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:31:24
64 Preben G. Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Meshtech 00:34:20
53 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:17:56
27 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:52:07
28 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:17:41
2 Irene Espenes Lang løype 45-49 Damer NAV Agder BIL 00:00:00
20 Kenneth Larssen Lang løype 45-49 Herrer Express 00:34:27
32 Finn Kort løype 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:15:50
8 Pamela Aasen Lang løype 45-49 Damer 00:37:33
70 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer MUIL/SSA 00:17:46
23 Trond Kjempekjenn Kort løype 45-49 Herrer Privat 00:17:23
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:34:24
34 Aleksander Hals-Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:33:54
49 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSHF 00:00:00
5 Kristin Johnsen Lang løype 45-49 Damer Eget 00:00:00
19 Sigrunn Askland Lang løype 50-54 Damer Express 00:41:23
45 Øystein Johansen Kort løype 50-54 Herrer Team Johansen 00:15:57
56 Espen Bruflodt Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
60 Anette Johansen Møretrø Lang løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
76 Tord Richard Svela Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:16:33
46 Tove Johansen Kort løype 50-54 Damer Team Johansen 00:21:48
69 Erling Lauvland Knutsen Kort løype 50-54 Herrer Dale fjelløpere 00:14:14
3 Hans Olav Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
12 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
63 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:15:15
66 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Rygene Smith... 00:00:00
10 Jan Rune Sjuls Kort løype 50-54 Herrer EikSenteret ... 00:15:52
9 Isabell Glad Kort løype 50-54 Damer Privat 00:30:18
11 Are Wroldsen Ribe Kort løype 50-54 Herrer Littaktiv.no 00:15:09
16 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
17 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
18 Kjetil Nyvold Kort løype 55-59 Herrer TTS 00:19:01
37 Herdis Hodnebrog Trim 55-59 Damer Grimstad BIL 00:00:00
61 Kristian Øverbø Kort løype 55-59 Herrer Meg sjøl 00:18:08
13 Turid Jacobsen Trim 55-59 Damer Eget 00:00:00
29 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm 00:00:00
65 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Eget 00:00:00
38 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:34:31
43 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
72 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:00:00
62 Mette Moen Trim 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
67 Hallvard Bjørgum Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
68 Knut Arne Tveit Lang løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:39:13
73 Anne Karine Solli Seland Trim 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
21 gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Agder bedrift 00:00:00
26 Marion Rudsli Trim 55-59 Damer KRIK 00:00:00
25 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer KRIK 00:17:05
35 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:40:19
48 Leif Norman Bjørklund Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:00:00
14 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Team Siv 00:00:00
83 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
22 Inger Bach Dalseth Trim 65-69 Damer Sia bil 00:00:00
58 Kjell Håkedal Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
75 Solveig Lohne Ørum Trim 65-69 Damer Solsiden coach 00:34:21
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:00:00
78 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Krik 00:21:31
40 Ingunn Bergh Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
55 Per Julius Ørum Kort løype 70-74 Herrer Globeorbit 100 00:26:12
4 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
54 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal kommune 00:24:47
86 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
87 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
77 Svein Arnold Olsen Lang løype 80-84 Herrer Arendal kom. 00:50:30
59 Kåre Karlsen Kort løype 80-84 Herrer AAV 00:00:00

Antall: 77
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows