Agderposten Lysløypekarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
27 okt 2020
6
94

Sparebanken Sør Amfi Arendal - Ukens løype - 03 nov 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
88 Per Erlend Voie Kort løype 35-39 Herrer Sevan SSP 00:14:39
10 Jan Rune Sjuls Kort løype 50-54 Herrer EikSenteret ... 00:16:48
63 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:17:13
42 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Bane sør AS 00:17:30
32 Finn Kort løype 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:17:55
11 Are Wroldsen Ribe Kort løype 50-54 Herrer Littaktiv.no 00:18:03
25 Rino Rudsli Kort løype 60-64 Herrer KRIK 00:18:33
53 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:18:42
76 Tord Richard Svela Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:18:59
78 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Krik 00:19:02
8 Pamela Aasen Kort løype 45-49 Damer 00:19:12
28 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:19:18
23 Trond Kjempekjenn Kort løype 45-49 Herrer Privat 00:19:32
70 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer MUIL/SSA 00:19:33
18 Kjetil Nyvold Kort løype 55-59 Herrer TTS 00:20:22
46 Tove Johansen Kort løype 50-54 Damer Team Johansen 00:23:44
74 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:23:53
45 Øystein Johansen Kort løype 50-54 Herrer Team Johansen 00:26:32
54 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal kommune 00:27:32
55 Per Julius Ørum Kort løype 70-74 Herrer Globeorbit 100 00:28:06
33 Linn Beate Andersen Kort løype 35-39 Damer Ingen 00:31:02
36 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Grimstad Løp... 00:33:25
50 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:35:07
47 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:36:23
31 Daniel Hansen Lang løype 35-39 Herrer GRP Christensen 00:36:42
34 Aleksander Hals-Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:36:54
41 Odd-Gunnar Valborgland Lang løype 20-24 Herrer BW Offshore ... 00:37:05
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:37:19
20 Kenneth Larssen Lang løype 45-49 Herrer Express 00:38:13
38 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:38:15
64 Preben G. Skretteberg Lang løype 40-44 Herrer Meshtech 00:38:24
75 Solveig Lohne Ørum Trim 65-69 Damer Solsiden coach 00:40:15
61 Kristian Øverbø Lang løype 55-59 Herrer Meg sjøl 00:40:17
57 Åsmund Tveit Lang løype 25-29 Herrer Jakt & Friluft 00:41:25
35 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:42:36
68 Knut Arne Tveit Lang løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:43:22
1 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Sykehuspartn... 00:43:47
19 Sigrunn Askland Lang løype 50-54 Damer Express 00:44:54
72 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:45:00
85 Eivind Kristoffer Holst Larsen Lang løype 30-34 Herrer Meshtech AS 00:46:54
6 Ragnhild Abusland Lang løype 40-44 Damer 0 00:46:58
82 Odd Karsten Larsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:47:32
79 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:47:50
81 Lisbet Aina Eie Lang løype 45-49 Damer Ingen 00:50:02
27 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:56:33
77 Svein Arnold Olsen Lang løype 80-84 Herrer Arendal kom. 00:58:50

Antall: 46 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows