Agderposten Lysløypekarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
27 okt 2020
6
94

Fevik lysløype - Ukens løype - 10 nov 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
86 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
34 Aleksander Hals-Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:29:33
17 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
60 Anette Johansen Møretrø Kort løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
73 Anne Karine Solli Seland Kort løype 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
70 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer MUIL/SSA 00:20:18
63 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:17:51
54 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal kommune 00:27:43
65 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Eget 00:00:00
4 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
31 Daniel Hansen Lang løype 35-39 Herrer GRP Christensen 00:28:09
85 Eivind Kristoffer Holst Larsen Lang løype 30-34 Herrer Meshtech AS 00:35:50
80 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
35 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:38:47
27 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 00:58:17
69 Erling Lauvland Knutsen Kort løype 50-54 Herrer Dale fjelløpere 00:15:46
56 Espen Bruflodt Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
32 Finn Kort løype 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:18:03
28 Frode Venemyr Kort løype 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:18:57
47 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:28:03
91 Gerd Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
87 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
21 gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Agder bedrift 00:00:00
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:00:00
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:28:55
67 Hallvard Bjørgum Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
3 Hans Olav Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
66 Helge Askildsen Kort løype 50-54 Herrer Rygene Smith... 00:00:00
79 Helge Dahl Kort løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:23:34
37 Herdis Hodnebrog Trim 55-59 Damer Grimstad BIL 00:00:00
71 Hilde Bergh Madsen Trim 40-44 Damer MUIL 00:00:00
43 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
22 Inger Bach Dalseth Trim 65-69 Damer Sia bil 00:00:00
40 Ingunn Bergh Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
2 Irene Espenes Trim 45-49 Damer NAV Agder BIL 00:00:00
9 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Privat 00:32:00
10 Jan Rune Sjuls Kort løype 50-54 Herrer EikSenteret ... 00:16:39
74 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:24:32
50 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:28:15
20 Kenneth Larssen Lang løype 45-49 Herrer Express 00:29:48
92 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
58 Kjell Håkedal Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
18 Kjetil Nyvold Kort løype 55-59 Herrer TTS 00:21:28
68 Knut Arne Tveit Lang løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:33:31
72 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:37:14
1 Kristian Lund Kristiansen Kort løype 30-34 Herrer Sykehuspartn... 00:21:19
61 Kristian Øverbø Lang løype 55-59 Herrer Meg sjøl 00:00:00
5 Kristin Johnsen Kort løype 45-49 Damer Eget 00:00:00
52 Kristoffer Birkeland Trim U-16 Herrer Privat 00:00:00
59 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer AAV 00:00:00
38 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:29:50
48 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
33 Linn Beate Andersen Kort løype 35-39 Damer Ingen 00:28:43
81 Lisbet Aina Eie Trim 45-49 Damer Ingen 00:00:00
29 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm 00:00:00
26 Marion Rudsli Trim 55-59 Damer KRIK 00:00:00
62 Mette Moen Trim 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
16 Nils Olav Karlsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
82 Odd Karsten Larsen Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:38:11
41 Odd-Gunnar Valborgland Lang løype 20-24 Herrer BW Offshore ... 00:28:12
14 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Team Siv 00:00:00
55 Per Julius Ørum Kort løype 70-74 Herrer Globeorbit 100 00:27:42
6 Ragnhild Abusland Kort løype 40-44 Damer 0 00:26:39
25 Rino Rudsli Lang løype 60-64 Herrer KRIK 00:00:00
49 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSHF 00:00:00
19 Sigrunn Askland Kort løype 50-54 Damer Express 00:22:13
36 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Grimstad Løp... 00:26:40
15 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Team Siv 00:00:00
75 Solveig Lohne Ørum Trim 65-69 Damer Solsiden coach 00:37:26
42 Stian Svendsen Kort løype U-16 Herrer Bane sør AS 00:16:46
53 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:18:53
77 Svein Arnold Olsen Lang løype 80-84 Herrer Arendal kom. 00:57:25
90 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:29:52
76 Tord Richard Svela Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:19:43
84 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
83 Tove Antonsen Trim 60-64 Damer Egen 00:00:00
51 Tove Birkeland Trim 60-64 Damer Privat 00:00:00
46 Tove Johansen Kort løype 50-54 Damer Team Johansen 00:23:07
23 Trond Kjempekjenn Kort løype 45-49 Herrer Privat 00:18:58
13 Turid Jacobsen Trim 55-59 Damer Eget 00:00:00
12 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
45 Øystein Johansen Kort løype 50-54 Herrer Team Johansen 00:17:53
57 Åsmund Tveit Lang løype 25-29 Herrer Jakt & Friluft 00:31:59

Antall: 83
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows