Agderposten Lysløypekarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
27 okt 2020
6
94

Birkenlund lysløype - Ukens løype - 17 nov 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
53 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:21:38
6 Ragnhild Abusland Kort løype 40-44 Damer 0 00:26:19
59 Kåre Karlsen Trim 80-84 Herrer AAV 00:00:00
21 gry Schjølberg Trim 55-59 Damer Agder bedrift 00:00:00
39 Gunnar Ånonsen Trim 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:00:00
77 Svein Arnold Olsen Lang løype 80-84 Herrer Arendal kom. 01:02:30
54 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal kommune 00:32:36
67 Hallvard Bjørgum Trim 55-59 Herrer Arendal kommune 00:00:00
91 Gerd Kristin Ånonsen Trim 45-49 Damer Arendal kommune 00:00:00
32 Finn Kort løype 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:20:49
41 Odd-Gunnar Valborgland Lang løype 20-24 Herrer BW Offshore ... 00:43:27
69 Erling Lauvland Knutsen Lang løype 50-54 Herrer Dale fjelløpere 00:38:57
89 Erling Knutsen Kort løype 50-54 Herrer Dale Fjelløpere 00:18:24
3 Hans Olav Kristiansen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
12 Wenche Jacobsen Trim 50-54 Damer Egen 00:00:00
17 Alf Kristian Alfsen Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
27 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 01:08:55
38 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:28
40 Ingunn Bergh Ånonsen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
48 Leif Norman Bjørklund Trim 60-64 Herrer Egen 00:00:00
56 Espen Bruflodt Trim 50-54 Herrer Egen 00:00:00
58 Kjell Håkedal Trim 65-69 Herrer Egen 00:00:00
80 Else Leifsen Trim 55-59 Damer Egen 00:00:00
82 Odd Karsten Larsen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:27:14
84 Torhild Gregersen Trim 65-69 Damer Egen 00:00:00
87 Grethe Kristensen Trim 75-79 Damer Egen 00:00:00
90 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:44:28
86 Alf Kvamme Trim 75-79 Herrer Egen 00:00:00
5 Kristin Johnsen Kort løype 45-49 Damer Eget 00:00:00
13 Turid Jacobsen Trim 55-59 Damer Eget 00:00:00
65 Britt Ragnhild Berg Trim 55-59 Damer Eget 00:00:00
93 Jan Rune Sjuls2 Kort løype 50-54 Herrer EikSenteret 00:19:07
10 Jan Rune Sjuls Lang løype 50-54 Herrer EikSenteret ... 00:38:57
19 Sigrunn Askland Lang løype 50-54 Damer Express 00:53:13
20 Kenneth Larssen Lang løype 45-49 Herrer Express 00:44:02
55 Per Julius Ørum Trim 70-74 Herrer Globeorbit 100 00:38:44
37 Herdis Hodnebrog Trim 55-59 Damer Grimstad BIL 00:00:00
43 Hilde Kristin Delin Trim 55-59 Damer Grimstad kom... 00:00:00
62 Mette Moen Trim 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
36 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Grimstad Løp... 00:40:08
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:44:09
73 Anne Karine Solli Seland Trim 55-59 Damer Grimstad løp... 00:00:00
31 Daniel Hansen Lang løype 35-39 Herrer GRP Christensen 00:45:31
47 Georg Smedsaas Kort løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:16:49
92 Kenneth Ånonsen Trim 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
29 Mariann Dalene Trim 55-59 Damer Idrettsadm 00:00:00
33 Linn Beate Andersen Kort løype 35-39 Damer Ingen 00:34:09
81 Lisbet Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Ingen 00:27:10
76 Tord Richard Svela Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:21:55
78 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Krik 00:29:10
25 Rino Rudsli Lang løype 60-64 Herrer KRIK 00:00:00
26 Marion Rudsli Trim 55-59 Damer KRIK 00:00:00
44 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK Bil. 00:27:36
61 Kristian Øverbø Lang løype 55-59 Herrer Meg sjøl 00:46:00
64 Preben G. Skretteberg Trim 40-44 Herrer Meshtech 00:00:00
85 Eivind Kristoffer Holst Larsen Kort løype 30-34 Herrer Meshtech AS 00:23:02
71 Hilde Bergh Madsen Trim 40-44 Damer MUIL 00:00:00
70 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer MUIL/SSA 00:23:00
74 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:24:32
2 Irene Espenes Trim 45-49 Damer NAV Agder BIL 00:00:00
9 Isabell Glad Trim 50-54 Damer Privat 00:00:00
68 Knut Arne Tveit Lang løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:50:05
66 Helge Askildsen Trim 50-54 Herrer Rygene Smith... 00:00:00
88 Per Erlend Voie Lang løype 35-39 Herrer Sevan SSP 00:34:40
22 Inger Bach Dalseth Trim 65-69 Damer Sia bil 00:00:00
75 Solveig Lohne Ørum Trim 65-69 Damer Solsiden coach 00:38:36
63 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:20:07
4 Brynhild Kristiansen Trim 70-74 Damer SSA 00:00:00
34 Aleksander Hals-Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:43:32
35 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:53:06
49 Rita Askildsen Trim 45-49 Damer SSHF 00:00:00
79 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:55:18
1 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Sykehuspartn... 00:53:12
28 Frode Venemyr Trim 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:42:52
45 Øystein Johansen Kort løype 50-54 Herrer Team Johansen 00:20:17
46 Tove Johansen Kort løype 50-54 Damer Team Johansen 00:27:05
14 Oddvar Paulsen Trim 60-64 Herrer Team Siv 00:00:00
15 Siv Paulsen Trim 35-39 Damer Team Siv 00:00:00
18 Kjetil Nyvold Kort løype 55-59 Herrer TTS 00:23:39
72 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:51:06
50 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:43:34

Antall: 81
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows