Agderposten Lysløypekarusell 2020

Agder Bedriftsidrettskrets
27 okt 2020
6
94

Birkenlund lysløype - Ukens løype - 17 nov 2020

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
47 Georg Smedsaas Kort løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:16:49
89 Erling Knutsen Kort løype 50-54 Herrer Dale Fjelløpere 00:18:24
93 Jan Rune Sjuls2 Kort løype 50-54 Herrer EikSenteret 00:19:07
63 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen Kort løype 50-54 Herrer Springkleiv ... 00:20:07
45 Øystein Johansen Kort løype 50-54 Herrer Team Johansen 00:20:17
32 Finn Kort løype 45-49 Herrer Arendal Kommune 00:20:49
53 Stig Kvade Kort løype 40-44 Herrer 00:21:38
76 Tord Richard Svela Kort løype 50-54 Herrer Kitron 00:21:55
70 Bengt-Ove Madsen Kort løype 45-49 Herrer MUIL/SSA 00:23:00
85 Eivind Kristoffer Holst Larsen Kort løype 30-34 Herrer Meshtech AS 00:23:02
18 Kjetil Nyvold Kort løype 55-59 Herrer TTS 00:23:39
74 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:24:32
6 Ragnhild Abusland Kort løype 40-44 Damer 0 00:26:19
46 Tove Johansen Kort løype 50-54 Damer Team Johansen 00:27:05
81 Lisbet Aina Eie Kort løype 45-49 Damer Ingen 00:27:10
82 Odd Karsten Larsen Kort løype 65-69 Herrer Egen 00:27:14
44 Håvard Hansen Kort løype 40-44 Herrer LSK Bil. 00:27:36
78 Christian Pedersen Kort løype 65-69 Herrer Krik 00:29:10
54 Borgny Karlsen Kort løype 75-79 Damer Arendal kommune 00:32:36
33 Linn Beate Andersen Kort løype 35-39 Damer Ingen 00:34:09
88 Per Erlend Voie Lang løype 35-39 Herrer Sevan SSP 00:34:40
75 Solveig Lohne Ørum Trim 65-69 Damer Solsiden coach 00:38:36
55 Per Julius Ørum Trim 70-74 Herrer Globeorbit 100 00:38:44
10 Jan Rune Sjuls Lang løype 50-54 Herrer EikSenteret ... 00:38:57
69 Erling Lauvland Knutsen Lang løype 50-54 Herrer Dale fjelløpere 00:38:57
36 Silje Røynstrand Lang løype 25-29 Damer Grimstad Løp... 00:40:08
28 Frode Venemyr Trim 40-44 Herrer Sørensen Eie... 00:42:52
41 Odd-Gunnar Valborgland Lang løype 20-24 Herrer BW Offshore ... 00:43:27
34 Aleksander Hals-Lydersen Lang løype 45-49 Herrer SSA 00:43:32
50 Kenneth Halvorsen Lang løype 40-44 Herrer 😎 00:43:34
20 Kenneth Larssen Lang løype 45-49 Herrer Express 00:44:02
30 Guttorm Kvastad Lang løype 45-49 Herrer Grimstad løp... 00:44:09
90 Sverre Engebretsen Lang løype 60-64 Herrer Egen 00:44:28
38 Leif Hodnebrog Lang løype 55-59 Herrer Egen 00:45:28
31 Daniel Hansen Lang løype 35-39 Herrer GRP Christensen 00:45:31
61 Kristian Øverbø Lang løype 55-59 Herrer Meg sjøl 00:46:00
68 Knut Arne Tveit Lang løype 55-59 Herrer Pusnes BIL 00:50:05
72 Kristen Leifsen Lang løype 55-59 Herrer UiA BIL 00:51:06
35 Endre Røynstrand Lang løype 60-64 Herrer SSA 00:53:06
1 Kristian Lund Kristiansen Lang løype 30-34 Herrer Sykehuspartn... 00:53:12
19 Sigrunn Askland Lang løype 50-54 Damer Express 00:53:13
79 Helge Dahl Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:55:18
77 Svein Arnold Olsen Lang løype 80-84 Herrer Arendal kom. 01:02:30
27 Erlend Ørum Trim 40-44 Herrer Egen 01:08:55

Antall: 44 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows