Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
211

Fevik lysløype, Hausland / Ukens løype - 23 aug. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
192 Anders Hall Jomaas Kort løype 40-44 Herrer IF Trauma 00:34:48
49 Anders Noddeland Kort løype 75-79 Herrer Øyestad/Stv 00:00:00
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:33:14
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:23:45
94 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:42:53
69 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:57:46
112 Are Skindlo Lang løype 55-59 Herrer Mira Mare AS 00:31:10
131 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:42:21
96 Arne Thorstensen Lang løype 60-64 Herrer Trauma 00:44:14
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:30:09
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:28:42
44 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:42:25
65 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Agder fylkes... 00:35:19
64 Bodil Fidje Lien Kort løype 70-74 Damer Risør kommune 00:00:00
158 Bror Heegaard Kort løype 80-84 Herrer Express 00:48:44
60 Carl Tore Sundquist Lang løype 40-44 Herrer Sshf 00:33:48
37 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:30:44
159 Dag Magne Vedå Lang løype 50-54 Herrer Express 00:37:51
148 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Express 00:00:00
12 Egil Fossum Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
89 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:44:59
5 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 00:57:14
142 Elin Lindgren Kort løype 45-49 Damer Landbø Regns... 00:36:05
83 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Hisøy OK 01:14:06
98 Ellen Sundsdal Kort løype 55-59 Damer Privat ( Pos... 00:36:03
76 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
8 Espen Solheim Lang løype 40-44 Herrer KBR BIL 00:30:13
91 Finn Ole Jørgensen Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:38:01
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:34:21
136 Geir Henrik Hirsch Lang løype 50-54 Herrer Politiet 00:00:00
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:00:00
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:00:00
32 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:54:39
41 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:36:41
119 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer SSA 00:00:00
79 Gunda Marie Klepstad Kort løype 65-69 Damer Egen 00:52:28
130 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer ØIF 00:41:41
4 Helge Christensen Lang løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
21 Helge Fossøy Lang løype 55-59 Herrer Dahlske 00:32:54
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:28:15
102 Henrik Jones Lang løype U-16 Herrer IK Grane Are... 00:44:25
154 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking-NorSafe 01:00:53
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:54:03
88 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 01:03:35
101 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:33:00
160 Inger Skjævesland Lang løype 45-49 Damer Egen 01:02:30
195 Jacob Lien Jomaas Kort løype U-16 Herrer IF Trauma 00:34:30
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:44:59
31 Jan Aarrestad Kort løype 50-54 Herrer APIL 00:31:08
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 00:45:27
51 Jan Johnsen Lang løype 60-64 Herrer IKT Agder 00:00:00
59 John Åge Mjåland Kort løype 50-54 Herrer J J Ugland BIL 00:00:00
30 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J. B. Ugland 00:31:07
140 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:00:00
3 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
72 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:32:40
118 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:00:00
7 Kjell Walter Sørensen Lang løype 70-74 Herrer K. W. Sørens... 00:41:05
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:37:31
114 Kurt Johan Dalen Kort løype 55-59 Herrer NAV Tiltak A... 00:00:00
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 00:41:05
77 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:30:58
84 Magne Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
13 Magnus Fossum Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
153 Marianne Hauge Lang løype 50-54 Damer Sørlandet sy... 00:39:04
103 Marius Tobiassen Lang løype U-16 Herrer IK Grane Are... 00:44:47
87 Martin Hægeland Lang løype 40-44 Herrer NAV 00:00:00
55 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 00:51:11
196 Morten Tobiassen Lang løype 45-49 Herrer Grane 00:48:39
62 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:29:35
92 Oddny Jørgensen Lang løype 65-69 Damer Sparebanken Sør 00:00:00
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:40:18
116 Ottar Gjerstad Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:27:06
100 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:31:43
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:22:35
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:34:00
85 Rolf Folgerø Kort løype 55-59 Herrer Østre Tromøy... 00:33:35
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:40:00
113 Rolf Øystein Andersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:56:33
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:40:26
115 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:41:46
149 Stig Alvestad Lang løype 40-44 Herrer IK Grane Are... 00:26:49
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:34:02
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
58 Synnøve Emblem Holte Lang løype 55-59 Damer AAMOC 00:36:37
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:28:00
150 Tone Hirsch Lang løype 50-54 Damer Politiet 00:41:28
197 Tonje Johnsen Kort løype 16-19 Damer Øyestad 00:31:14
56 Tore Bjørn Thorbjørnsen Lang løype 75-79 Herrer Politiet 00:00:00
193 Torill Brekken Lang løype 25-29 Damer Ganddal IL o... 00:39:20
110 Tove Fossnes Kort løype 55-59 Damer Hisøy o-klubb 00:42:40
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 00:59:05
50 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:39:54
11 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy OK 00:51:31
191 Ulrik Lien Jomaas Lang løype 16-19 Herrer IF Trauma 01:00:36
97 Vidar Konradsen Lang løype 35-39 Herrer Arendal kaja... 01:51:00
194 Viggo Molund Lang løype 45-49 Herrer DnB 00:22:55
42 Vilde Haslekås Solheim Kort løype 16-19 Damer Trauma 00:43:49
34 Wenche Taxth Yttervik Kort løype 50-54 Damer Egen 00:54:47
78 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Sparebank 1 ... 00:52:30
33 Widar Taxth Løland Lang løype 75-79 Herrer Egen 00:46:51
121 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 00:00:00
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:33:39
63 Øystein Lien Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:38:43
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00

Antall: 109
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows