Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
223

Biejordene, Arendal- Ukens løype - 20 sep. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:22:05
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:24:50
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:25:10
205 Silje Hauge Lang løype 20-24 Damer Egen 00:25:38
23 Kristoffer Myhre Kubberud Lang løype 30-34 Herrer ViaNova 00:26:04
200 Geir Spieler Kort løype 50-54 Herrer Gard 00:26:46
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:27:21
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:27:53
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:28:14
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:28:14
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:29:42
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:30:15
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:31:55
131 Arild Flaten Lang løype 45-49 Herrer Froland kommune 00:32:26
153 Marianne Hauge Lang løype 50-54 Damer Sørlandet sy... 00:32:30
77 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:32:55
207 Øyvind Terkelsen Lang løype 40-44 Herrer Hope IL 00:32:59
115 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:33:07
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:33:07
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:33:27
45 Jakob Hagelia Lang løype 40-44 Herrer Arendal kommune 00:33:59
118 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:34:02
25 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:34:22
188 Martin Grandalen Lang løype 25-29 Herrer Egen 00:34:47
128 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:34:47
100 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:35:04
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:35:51
107 Elias Vågsnes Sælsbråten Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:35:55
89 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:36:09
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:36:17
72 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:36:49
192 Anders Hall Jomaas Lang løype 40-44 Herrer IF Trauma 00:37:05
154 Inge Hauge Lang løype 50-54 Herrer Viking-NorSafe 00:37:32
101 Inger Marie Broers Damsgaard Lang løype 45-49 Damer Egen 00:37:38
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:38:04
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 00:38:18
50 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:38:23
19 Heine Johansen Smedsaas Lang løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:38:56
65 Bjørnar Andre Alvær Sandsmark Lang løype 30-34 Herrer Agder fylkes... 00:39:24
85 Rolf Folgerø Kort løype 55-59 Herrer Østre Tromøy... 00:40:00
83 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Hisøy OK 00:41:37
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:41:40
196 Morten Tobiassen Lang løype 45-49 Herrer Grane 00:41:51
98 Ellen Sundsdal Kort løype 55-59 Damer Privat ( Pos... 00:42:21
94 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:43:34
87 Martin Hægeland Lang løype 40-44 Herrer NAV 00:43:36
30 Jorunn Aarrestad Kort løype 50-54 Damer J. B. Ugland 00:43:43
34 Wenche Taxth Yttervik Kort løype 50-54 Damer Egen 00:43:43
18 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Hisøy OK 00:43:57
28 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Imås 00:44:38
119 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer SSA 00:45:05
186 Kathrine Rane Kort løype 35-39 Damer IK Grane Are... 00:45:20
11 Tuva Krafft Myhren Lang løype 16-19 Damer Hisøy OK 00:45:33
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 00:46:54
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:48:23
130 Gunnar Mouland Kort løype 70-74 Herrer ØIF 00:49:03
5 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 00:49:34
96 Arne Thorstensen Lang løype 60-64 Herrer Trauma 00:49:43
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 00:51:37
58 Synnøve Emblem Holte Lang løype 55-59 Damer AAMOC 00:52:58
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 00:56:55
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:56:55
88 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 01:04:20
79 Gunda Marie Klepstad Kort løype 65-69 Damer Egen 01:09:41
78 Wenche Ulvshus Kort løype 65-69 Damer Sparebank 1 ... 01:09:51
142 Elin Lindgren Kort løype 45-49 Damer Landbø Regns... 01:10:00
97 Vidar Konradsen Lang løype 35-39 Herrer Arendal kaja... 01:17:00

Antall: 67 - Deltakere med tid 00:00:00 er ikke tatt med når det sorteres på "tid"
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows