Sparekassa Orienteringskarusell 2021

Agder Bedriftsidrettskrets
12 apr. 2021
20
223

Gjervoldsøya, Hisøy- Ukens løype - 04 okt. 2021

Nr Navn Gruppe Klasse Kjønn Tilhørighet Tid
1 Per Kristian Tømt Lang løype 50-54 Herrer NOV 00:43:55
2 Bjørn Idar Sætran Lang løype 50-54 Herrer O-geita 00:29:56
3 Kenneth Ånonsen Kort løype 45-49 Herrer Idrettens BIL 00:00:00
4 Helge Christensen Kort løype 65-69 Herrer Sparebanken sør 00:00:00
5 Einar Krafft Myhren Lang løype 55-59 Herrer Arendal kommune 01:30:00
6 Frode Sørensen Lang løype 40-44 Herrer K. W. Sørens... 00:00:00
7 Kjell Walter Sørensen Lang løype 70-74 Herrer K. W. Sørens... 00:42:45
9 Terje Urfjell Lang løype 55-59 Herrer Telenor 00:36:27
10 Geir Jonny Ringvoll Lang løype 45-49 Herrer J.B. Ugland 00:44:25
12 Egil Fossum Lang løype 55-59 Herrer MacGregor 00:00:00
14 Svein Rosland Lang løype 60-64 Herrer Statens vegv... 00:38:34
15 Inge Skjævesland Lang løype 70-74 Herrer If Skadefors... 00:54:02
16 Rune Landsverk Lang løype 45-49 Herrer Kitron 00:00:00
17 Georg Smedsaas Lang løype 40-44 Herrer Hisøy OK 00:33:37
18 Nora Johansen Lang løype 40-44 Damer Hisøy OK 00:00:00
19 Heine Johansen Smedsaas Kort løype U-16 Herrer Hisøy OK 00:00:00
24 Ole-Herman Cappelen Lang løype 55-59 Herrer Agder Energi 00:54:13
25 Øyvind Bratland Lang løype 45-49 Herrer Otrum 00:54:11
26 Elin Okkenhaug Bratland Lang løype 45-49 Damer Familievernk... 00:54:08
28 Therese Nilsen Kort løype 45-49 Damer Imås 00:00:00
29 Øystein Kristoffersen Lang løype 30-34 Herrer Stærk & Co 00:35:26
32 Gerd Yttervik Kort løype 70-74 Damer Egen 00:59:24
33 Widar Taxth Løland Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
36 Jan Vidar Wernersen Lang løype 60-64 Herrer Kitron BIL 00:42:08
37 Christine Mikkelsen Lang løype 45-49 Damer Grimstad kom... 00:30:47
39 Øyvind Helsør Lang løype 45-49 Herrer Froland Kommune 00:00:00
41 Gerd-Torun Rike Kort løype 70-74 Damer Egen 00:00:00
44 Bjørn Viggo Jørgensen Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
47 Grete Aftret Lang løype 50-54 Damer Egen 00:00:00
48 Trond Wirak Lang løype 55-59 Herrer NOV 01:11:06
49 Anders Noddeland Kort løype 75-79 Herrer Øyestad/Stv 00:00:00
50 Turid Dalen Johnsen Lang løype 55-59 Damer Kitron 00:00:00
52 Rolf Mikkelsen Kort løype 75-79 Herrer Egen 01:02:29
53 Glenn Ager-Wick Lang løype 60-64 Herrer Helseterapi AS 00:42:13
54 Øyvin Simonsen Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
55 Morten Benestad Lang løype 65-69 Herrer Agder fylkes... 01:00:46
57 Liv Cathrine Sælsbråten Kort løype 40-44 Damer Arendal Kommune 01:06:56
60 Carl Tore Sundquist Lang løype 40-44 Herrer Sshf 00:41:43
62 Nils-Henrik Pedersen Kort løype 55-59 Herrer SSA 00:57:56
63 Øystein Lien Lang løype 70-74 Herrer Statens vegv... 00:00:00
64 Bodil Fidje Lien Lang løype 70-74 Damer Risør kommune 00:00:00
66 Ann-Mari Studsrud Kort løype 55-59 Damer Egen 01:01:18
68 Sverre Valvik Lang løype 70-74 Herrer Egen 00:58:11
69 Anne Marit Tørå Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
70 Reidar Grøsle Kort løype 70-74 Herrer Stat og Fylke 00:48:00
71 Glenn Solberg Lang løype 50-54 Herrer Statens vegv... 00:00:00
72 Kjell Brevik Kort løype 70-74 Herrer Politiet 00:39:53
73 Andreas Vågsnes Sælsbråten Lang løype 40-44 Herrer Gard AS 00:32:12
75 Kristian Vågsnes Lang løype 45-49 Herrer Egen 00:39:59
76 Erling Lauvrak Kort løype 75-79 Herrer Eget 00:00:00
77 Mads Henrik Sandnes Lang løype 55-59 Herrer Hope il 00:29:11
83 Elin Mollestad Lang løype 35-39 Damer Hisøy OK 00:55:06
84 Magne Blågestad Kort løype 70-74 Herrer Posten 00:00:00
85 Rolf Folgerø Kort løype 55-59 Herrer Østre Tromøy... 00:59:40
87 Martin Hægeland Lang løype 40-44 Herrer NAV 00:57:19
88 Ingeborg Bøbel Kort løype 75-79 Damer IL Imås 01:03:56
89 Einar Eskilt Lang løype 40-44 Herrer Statens vegv... 00:37:01
94 Anne Karin Stigemo Kort løype 70-74 Damer Il Imås 00:44:13
95 Stein Reinholt Jensen Kort løype 80-84 Herrer Egen 00:54:50
100 Per Reidar Spieler Kort løype 80-84 Herrer eget 00:40:24
107 Elias Vågsnes Sælsbråten Lang løype 16-19 Herrer IK Grane Are... 00:52:06
110 Tove Fossnes Kort løype 55-59 Damer Hisøy o-klubb 01:02:41
111 Jan Egil Hagli Lang løype 65-69 Herrer Den norske k... 00:45:26
113 Rolf Øystein Andersen Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
114 Kurt Johan Dalen Kort løype 55-59 Herrer NAV Tiltak A... 00:00:00
115 Steinar Fjeldberg Lang løype 50-54 Herrer Sparebanken ... 00:00:00
116 Ottar Gjerstad Kort løype 75-79 Herrer Egen 00:00:00
117 Espen Bruflodt Lang løype 50-54 Herrer Egen 00:00:00
118 Kjell Sandåker Lang løype 65-69 Herrer Egen 00:38:05
119 Gjertrud Sandåker Kort løype 65-69 Damer SSA 00:00:00
120 Anne Heidrun Risdal Kort løype 60-64 Damer egen 00:33:38
121 Øystein Bedford Pedersen Lang løype 75-79 Herrer Statens vegv... 01:02:21
122 Aslak Blågestad Lang løype 45-49 Herrer CSUB 00:27:48
126 Henrik Andreas Tømt Lang løype 16-19 Herrer IL Imås 00:35:00
128 Jan Arild Rørvik Lang løype 30-34 Herrer Egen 00:46:31
129 Ranveig Kvifte Kort løype 55-59 Damer SSA 00:29:58
134 Tore Arvid Eskilt Kort løype 70-74 Herrer Egen 00:00:00
140 Julie Ørum Kort løype 40-44 Damer NAV Agder 00:00:00
141 Venke Johansen Kort løype 65-69 Damer Egen 00:00:00
142 Elin Lindgren Kort løype 45-49 Damer Landbø Regns... 01:20:02
148 Dag Olav Pettersen Kort løype 70-74 Herrer Express 00:00:00
149 Stig Alvestad Lang løype 40-44 Herrer IK Grane Are... 00:00:00
153 Marianne Hauge Lang løype 50-54 Damer Sørlandet sy... 00:41:26
155 Finn Løvgren Kort løype 85-89 Herrer Express 00:00:00
165 Erling Fredriksen Lang løype 55-59 Herrer Sevan 00:34:49
207 Øyvind Terkelsen Lang løype 40-44 Herrer Hope IL 00:44:19
213 Anna Gausemel Sørlie Kort løype 30-34 Damer Hadeland O-lag 01:22:52
214 Kaia Eveline Nilsen Kort løype U-16 Damer Grane orient... 01:05:19
215 Kai Johansen Lang løype 50-54 Herrer Glencore 00:40:50
216 Ole Jacob Breland Kort løype U-16 Herrer Egen 00:00:00
217 Gunnar Dag Tørå Lang løype 70-74 Herrer Grane 00:49:10
218 Eva Rose Gausemel Kort løype U-16 Damer Egen 01:22:48
219 Janne Thygesen Lang løype 35-39 Damer Grane 00:00:00

Antall: 93
Deltakere med navn "Ukjent" vil bli oppdatert når data fra manuell registrering er lagt inn


Last ned app'en og få direkte tilgang til resultater, løp og datoer.

Last ned TimeService for Android Last ned TimeService for iPhone og ipad Last ned TimeService for Windows